PDA

Zobacz pełną wersję : Plener 24.02.2007 - z Wawy do Sochaczewa



oddech
21-02-2007, 22:45
Krótko i na temat.
Mac i ja chcemy się wybrać do Muzeum Kolei Wąskotorowej w Sochaczewie.
Czynne w soboty od 10:00 do 15:00 codziennie, oprócz dni poświątecznych.
Bilet dla dorosłych 6 PLN. Dla chętnych na przejażdżkę kolejką dodatkowo 19 PLN.

Zapraszamy wszystkich chętnych. Miejsce i godzina startu oraz transport do obgadania.

Więcej info: KLIKNIJ (http://www.e-sochaczew.pl/sochaczew/muzea.php3?1=1&rozwin_m=1,5)
PEACE

Jac
22-02-2007, 00:36
no niewiem niewiem, wszystko zalezy od pracy a w drugiej kolejnosci od pogody ;-), ze dwa lata sie tam krecilem ... mozna by tez zachaczyc po drodze o zelazowa wole ;-) sa tam fajne wierzby od strony polnocnej, takie typowo mazowieckie (poprzycinane)


bede obserwowal watek ;-)

Mac
22-02-2007, 08:56
Dobry pomysł Jac, zatem zbieramy grupę i ustalamy godzinę wyjazdu.

oddech
22-02-2007, 22:29
Widzę, że popularność pleneru bije rekordy zamkniętego już wątku "Co nowego na horyzoncie" :) hehe

Arjast
22-02-2007, 23:58
Zapraszamy wszystkich chętnych. Miejsce i godzina startu oraz transport do obgadania.

Jutro dam Ci odpowiedz. Transport by mnie interesowal bo podobnie jak Diodak troszke sie "pogniotlem" :-(

Makudonarudo
23-02-2007, 00:58
Witam

jakaś zrzuta na paliwo będzie?:)
jako że nie mam samochodu to musiałbym sie do kogoś podłaczyć.

Nie za zimno będzie na ten plenerek?
a tak w ogóle to te ciuchcie jeżdzą w zimie?

"Pociąg PUSZCZA kursuje od czerwca do września w każdą sobotę (zwiedzanie zbiorów od godziny 9.00, wyjazd o 9.40), natomiast w maju i październiku uruchamiany jest pociąg PUSZCZA BIS"

o lutym nic nie wiadomo , chyba że na jakichś podstronach jest napisane(?)

oddech
23-02-2007, 08:50
Jutro dam Ci odpowiedz. Transport by mnie interesowal bo podobnie jak Diodak troszke sie "pogniotlem" :-(

Myślę, że miejsce się znajdzie :)


Witam

jakaś zrzuta na paliwo będzie?:)
jako że nie mam samochodu to musiałbym sie do kogoś podłaczyć.

Nie za zimno będzie na ten plenerek?
a tak w ogóle to te ciuchcie jeżdzą w zimie?

"Pociąg PUSZCZA kursuje od czerwca do września w każdą sobotę (zwiedzanie zbiorów od godziny 9.00, wyjazd o 9.40), natomiast w maju i październiku uruchamiany jest pociąg PUSZCZA BIS"

o lutym nic nie wiadomo , chyba że na jakichś podstronach jest napisane(?)

No ja myślę, że nie chowają tego żelastwa po kołdry. My chcemy oglądać muzeum, a nie jeździć :)

Routlaw
23-02-2007, 10:03
buu a ja nie moge w sobote :(

oddech
23-02-2007, 12:53
buu a ja nie moge w sobote :(

A mnie się komplikuje. Ale nadaj jestem na TAK :)

A Ty Robercik mógłbys się spiąć i stawić na wołanie...

Routlaw
23-02-2007, 12:59
na CB zaglądam od wielkiego dzwonu, a na sobote jestem już umówiony na... kręgle ;) wrzuce foty ;)

Blindseeker
23-02-2007, 14:46
Hej,
Ja może tez bym sie wybrał, tylko boję się, żeby nie było za zimno, bo starszny zmarźluch ze mnie ;-)

Czy jest już ustalona godzina wyjazdu i ew. miejsce zbiórki?

Jac
23-02-2007, 18:23
ja juz wiem - pas - jutro praca

Makudonarudo
23-02-2007, 18:59
ja chyba też pas , ale troszke z innego powodu - zimno:)
ale jeszcze na 100% nie wiem
A jak by to wyglądało organizacyjnie w szczegółach?

CoNic
23-02-2007, 20:50
A nie można by tak za tydzień? Zawsze musicie trafić w tydzień kiedy mam zjazd :lol:

Arjast
23-02-2007, 20:57
Jak zimno wam nie straszne i dalej jesteście zdecydowani na wyjazd to chętnie dołączę. Przypominam, że chwilowo jestem nie zmotoryzowany.:evil:

sepq
23-02-2007, 21:03
Czynne w soboty od 10:00 do 15:00 codziennie, oprócz dni poświątecznych.

Nie bardzo rozumiem to zdanie. To w końcu w soboty czy codziennie? :roll: Chętnie bym się przyłączył. Czy to już w tę sobotę? Jutro?

I z tego co wiem, w zimę to nie jeździ.

Mac
23-02-2007, 22:10
Widzę, że niska temperatura powoduje spowolnienie ruchów :) No cóż czyli nic z tego pleneru nie będzie a dokładniej pewnie nic w tym terminie.

Alternatywnie zarzucam inne miejsce i dzień: Lasek bielański, niedziela, 15.00.

sepq
24-02-2007, 01:26
Widzę, że niska temperatura powoduje spowolnienie ruchów :) No cóż czyli nic z tego pleneru nie będzie a dokładniej pewnie nic w tym terminie.
Masz rację, Mac, ale koncepcja jest słuszna. Domyślam się, że nie zarzucamy jej definitywnie, tylko odkładamy na "lepsze czasy" (nieodległe, mam nadzieję). CHętnie bym odwiedził to muzeum, bo mimo iż bywam w Socho (tak mówią miejscowi :) ) co najmniej raz w miesiącu, to jakoś do tej pory nie było okazji.