PDA

Zobacz pełną wersję : Bezpłatne Warsztaty Cyfrowa Kreacja Obrazu [Kraków 23-25 lutego]



dziks
21-02-2007, 17:35
Serwis SwiatObrazu.pl, jako organizator bezpłatnych warsztatów Cyfrowa Kreacja Obrazu 2007, w najbliższy weekend serdecznie zaprasza wszystkich z Krakowa i okolic. Impreza planowana jest jako cykl warsztatów w różnych miastach w Polsce (Kraków, Nowy-Sącz, Łódź, Wrocław, Kraków, Krynica-Zdrój, BielskoBiała, Kraków). Kraków rozpoczyna cały cykl. Podczas pierwszych warsztatów prezentowana będzie praca z modelką i światłem studyjnym, zagadnienia profesjonalnego druku, kalibracji systemu (monitor, aparat, drukarka). Specjalną atrakcją jest także wieczorne spotkanie oraz prezentacja fotografii wybitnych fotoreporterów Gazety Wyborczej - Grażyną Makarą, Pawłem Piotrowskim i Tomaszem Wiechem.

Najbliższe warsztaty będą odbywały się w krakowskim Bunkrze Sztuki. Wymagana jest jedynie rejestracja - http://swiatobrazu.pl/cko2007

Bagnet007
22-02-2007, 08:58
Ja będę w sobotę na pokazie lens'ów SONY 8) a co. Razem ze mną będzie Marcin "mkwiek" z CB. Czy ktoś jeszcze się zjawi ?

dziks
22-02-2007, 17:50
Przypominam o rejestracji. Dzieki temu bedzie darmowe wejscie. Jednoczesnie w Bunkrze odbywa sie wystawa i jesli ktos nie bedzie u nas zarejestrowany aby wejsc na warsztaty bedzie musial zaplacic w kasie jak za normalne wejscie do Galerii.

Do zobaczenia.

eternus
22-02-2007, 19:25
Ja sie chcialem wybrac - nawet sie juz zarejestrowalem. Ale jakos marnie to widze, zeby mi sie jednak udalo zjawic.

mkwiek
24-02-2007, 01:45
tak tak, potwierdzam, będę z Bagnetem :)

Bagnet007
24-02-2007, 21:41
Całkiem fajnie było. Fajny był też "obiekt" do fotografowania w mini-studio :) Czy będzie jutro ktoś na losowaniu nagród ? I czy był jeszcze ktoś dziś ?

azael
27-02-2007, 00:50
Całkiem fajnie było. Fajny był też "obiekt" do fotografowania w mini-studio :) Czy będzie jutro ktoś na losowaniu nagród ? I czy był jeszcze ktoś dziś ?


Można się już pooglądać ;-)
http://swiatobrazu.pl/index.php?s=14256