PDA

Zobacz pełną wersję : canon s3 czy czekac na cos nowego i kiedy



odynka
18-02-2007, 22:27
witam wszystkich miłośników canona:)
chce zmienić aparat,ale nie chce lustrzanki - nie stac mnie na jej wyposażenie w przyszłości,wiec w gre wchodziłby tylko podstawowy kit, a ponoć 400d sie psuja
robie duzo zdjec na allegro oraz architektury,
co moglibyscie mi polecic i czy opłaca sie czekać na jakąs hybryde jezeli jeszcze jakies beda bo ostatnio wszystkie firmy przechodza na cyfrowe lustra,niestety jestem zwolennikiem mierz siły na zamiary i niechce sie przeliczyc z obsługa lustra,zato s3 ma troszke zasłabe parametry jak na ta cene przy cenie lustra
dziekuje za wszelka pomoc

Kubak82
18-02-2007, 23:10
ponoć 400d sie psuja

a gdzie to wyczytales, jesli mozna zapytac :shock: :?:


robie duzo zdjec na allegro oraz architektury,
co moglibyscie mi polecic i czy opłaca sie czekać na jakąs hybryde

hybryda IMHO zawsze bedzie lepsza od kompaktu.. to inna klasa jesli chodzi o jakosc obiektywu, matrycy.. jesli wiec jakosc ma dla Ciebie decydujace znaczenie - moze pomysl o R1 :!: i jeszcze jedno - obiektyw R1 bedzie IMO lepszy do architektury chocby dzieki ogniskowej od 24mm w porownaniu do 36mm canona...


s3 ma troszke zasłabe parametry jak na ta cene przy cenie lustra

cenie samego body czy cenie body+dobre szklo - bo to juz spora roznica ;) .. s3 to fajny aparacik "na wakacje", gdzie potrzeba uniwesalnego aparatu "do wszystkiego" ktory jednoczesnie zajmuje malo miejsca :smile:

wszystko wiec zalezy od tego czego potrzebujesz - jesli jakosci zblizonej do lustra - kup R1, jesli "dlugiego zooma" na wszelkie okazje o calkiem fajnych parametrach - kup s3 8)