PDA

Zobacz pełną wersję : [David Henderson] dla krajobrazowców



iczek
18-02-2007, 15:54
W szkolnej skali z mojej młodości (2-5) daje tym zdjeciom tak 4. Ale warto zobaczyc. Nie zakladajcie ochraniaczy na kolana, ale warto :)

http://www.photography001.com/gallery.htm

szandor
18-02-2007, 17:10
Jestem pod wrażeniem. Nawiasem mówiąc jak oglądam takie fotki, widzę efekty i zdaję sobie sprawę ile facet poświęcił czasu czekając na odpowiednie światło to czuję fizyczny ból. Ja robię wszystko w biegu, mam czasem wolną chwilkę tylko w niedzielę, no i te talenty...

akustyk
18-02-2007, 22:35
obejrzalem. staranne, solidnie wykonane zdjecia. natomiast wydaje mi sie, ze po opanowaniu warsztatu facet stanal w miejscu w obliczu niemocy tworczej. poszczegolne galerie i portfolio jako calosc raza wtornoscia i oklepaniem pewnych pomyslow (kompozycyjnych, ujeciowych) a calosci generalnie brakuje czegos szczegolnego. jakiejs swiezosci i nietrywialnosci, ktora nawet w tak do bolu oklepanym temacie jak krajobraz mozna osiagnac.

poza tym, chyba w kazdym z tych tematow widzialem duzo lepsze zdjecia. na pewno z jesiennego Aspen/Colorado, na pewno z UK a zwlaszcza Szkocji...

solidne rzemioslo, ale facet nie ma w glowie na tyle, by wyjsc ponad porzadne warsztatowo foty. pod wzgledem wyobrazni na pewno niedomaga