PDA

Zobacz pełną wersję : [Battle]venio vs thorin



Venio
15-02-2007, 01:32
No i znow spotykamy sie. Wyzwwanie postawiłem dziś ja... troche nieooficjalnie (bo nie na forum) ale jest. Battle na reportaz z OSWIECIMIA z obozu Auschwitz. Temat troche trudny bo postanowilismy nie fotografowac jakis tam budynków, baraków czy innych drutwów kolczastych tylko ukazanie na zdjeciach ludziii zwiedzających ów obóz. A wiec -> 4 zdjęcia, dwóch zawodników, jaden temmat... FIGHT!! :mrgreen:




PS. Przepraszam za wszelkie błedy ortograficzne, interpunkcyjne, czy poprostu brak taktu i kultury ale pisałem tego posta troche "niedyspfsponowanyyy" ;) ojojoj bedzie głowa bolała jutro ^^ hrhrhr

pazurek
15-02-2007, 11:04
Ja rozumiem ze walka, zmagania, emocje... no ale naparzac sie obiektywami to juz sie chyba nie musieliscie, he? :roll:

Venio
15-02-2007, 11:32
Ja rozumiem ze walka, zmagania, emocje... no ale naparzac sie obiektywami to juz sie chyba nie musieliscie, he? :roll:

Pazu, nie do mnie z tymi pretensjami :P

thorin
15-02-2007, 21:23
tia, bitwa zebrala zniwa w sprzecie ale o tym cichosza :) podnosze rekawice, i uwazaj Venio, bo za tydzien Cie nia spoliczkuje :mrgreen:

Venio
25-02-2007, 15:11
ufff po wielkim boju trwającym tydzien czasu sonda wreszcie sie zakonczyła. Byłem pewien ze wygra Thorin ale nie wiem jakim cudem nagle pierwszy raz wylazłem na prowadzenie i juz od wczoraj tego prowadzenia nie oddałem :)
Gratuluje Krzyskowi udanych zdjęc mimo defektu lensa no i Krzysiu moj drogi czekam na następną bitwe :) narazie jest 3 do 1 dla mnie :mrgreen:

thorin
25-02-2007, 15:36
tiaaa 3:1 straszne rzeczy...

no coz nie udalo sie tym razem, wszystkie moje kadry takie same bo w czasie zdjec rozlecial sie naped HSM w niemojej Sigmie 10-20 i sozewki utkwily w pozycji ostrzenia od 24 cm, ciesze sie ze ktokolwiek oddal na mnie glos i ze pomimo wszystko nie sprzedalem czarnuchowi tanio skory.

dziekuje
pozdrawiam...

... wszstkich
oprocz farbowanych
murzynow :P

Zielony
25-02-2007, 16:38
Powiem szczerze, że głosowałem na zestaw numer 'ańc' z tego powodu, że występuje większa różnorodność spojrzeń/kadrów/ujęć.
W twoim thorin (mimo, że też mi się podoba) występują 3 zdjęcia 'spod ściany' - u Venia dwa :mrgreen:. U Venia w zestawie wyrzuciłbym jedynkę (imho najmniej ciekawa) - reszta jest dobra. 4'ka z łapy?
Thorin! Skop 'murzinowi' dupę następnym razem! ;)

thorin
25-02-2007, 16:53
Marcin, tyle moglem zrobic, nawet superszerokim szklem jak mozna ostrzyc od 24 cm jestes w stanie zrobic najwyzej tyle, i tak sie ciesze ze moglem jeszcze cos sfocic, a problemy z uznaniem przez serwis gwarancji na to szklo to bedzie echo tej sesji... coz zobaczymy jak sie to odbedzie, jeszcze czas. Czarnuchu, moze przyjdziesz na moje podworko, ostatnio odkurzylem swiatlomierz leningrad 4 bardzo to fajnie wspolpracuje z lubitelem 166, proponuje bitwe bez cheatowania, przy uzyciu tylko tych dwoch narzedzi, mierzenie swiatla cyfra niedozwolone, co Ty na to ? :)

Venio
25-02-2007, 17:21
a bo ja sie na tym znam... w ogole nie rozumiem co ty teraz do mnie napisałes ale ok ;)

Marcin: tak 1ka z łapy walnieta. 1/3 sekundy :D aż dziw ze ustrzymałem. A ostrosc całkiem przyzwoita. Ostatnio to są moje ulubione czasy w reporterce wszelakiej masci :)