PDA

Zobacz pełną wersję : Canon S3 IS



Pips
13-02-2007, 13:22
Witam ma taki maly problem!Wlasnie kupilem w/w model i zauwazylem ze na obiektywie znajduja sie jakies male kropki (jakby plamki) ktorych nie mozna usunac! tak jakby byly po wewnetrznej stronie!!Co mam zrobic?czy to w jakims stopniu moze wplynac na jakosc zdjec i czy nie jest to wada aparatu?!?

gwozdzt
13-02-2007, 13:24
Witam ma taki maly problem!Wlasnie kupilem w/w model i zauwazylem ze na obiektywie znajduja sie jakies male kropki (jakby plamki) ktorych nie mozna usunac! tak jakby byly po wewnetrznej stronie!!Co mam zrobic?
Oglądaj zdjęcia, a nie aparat :-)


czy to w jakims stopniu moze wplynac na jakosc zdjec?!?
j.w.
zobacz zdjęcia.

Pips
13-02-2007, 16:01
No na zdjeciach nie widac nic razacego!ale skoro jest nowy to chyba wartoby bylo wymienic na inny!!Czy nie jest to wada obiektywu

kolak
16-02-2007, 11:33
witam jak przeczytalem masz canona s3is mialbym prosbe czy nie moglbys nagrac krotkiego filmiku ( np.spadajacej kropli rozpryskujacej sie) w 60fps i umiescic na forum ???
wrezie potrzeby sluze miejscem na serwerze

Pips
18-02-2007, 16:20
No ok postaram sie to zrobic w najblizszym czasie:)

emisiaczek
18-02-2007, 16:35
moze to zludzenie optyczne ;) idz zobacz w MM czy nie ma tak samo

mlodybb
18-02-2007, 17:11
witam jak przeczytalem masz canona s3is mialbym prosbe czy nie moglbys nagrac krotkiego filmiku ( np.spadajacej kropli rozpryskujacej sie) w 60fps i umiescic na forum ???
wrezie potrzeby sluze miejscem na serwerze

też nie dawno kupiłem tan aparacik po co ci to?? bo mogę zrobic jak chcesz. jak co to daj znac na priv

kolak
19-02-2007, 17:08
chcialbym zobaczyc jak wyglada taki fil i czy mozna wykozystac taki film do czegos
moj mail wanderer@o2.pl