PDA

Zobacz pełną wersję : Filmy + acanon a350



Pr0sty
10-02-2007, 03:29
WITAM... MAM TAKIE PYTANKO... kupilem canona A350, krecilem dzis w nocy nim filmy na wyscigach nocnych po warszawie... na aparacie wygladaja naprawde wporzadku, obraz super, jasne, klarowne, dzwiek ok... jednak po zgraniu na dysk ku mojemu zaskoczeniu jest ciemno, obraz jest nie czytelny itp... moze macie na to jakas rade? czy sa programy ktore sa w stanie taki film juz na kompie w formacie AVI rozjasnic ? i czemu na aparacie film odtwarza sie lepioej niz na kompie skoro nagrywane filmy maja rozdzielczosc 640X480 ?

z gory dziekuje za wskazowki...

aaaa zeby nei bylo.. ten canon to tylko zabawka do krecenia imprezowego:) na codzien jade na eos`ie 300D:) :P

minek
11-02-2007, 03:53
Mam dziś znakomity humor, dlatego postaram się Ci odpowiedzieć:
1) Filmy do aparatu to np: Fuji Reala, Fuji Provia, Kodak TMAX, Ilford Delta 100, itp. AVI nie pasują.
2) Skalibruj monitor lub chociaż ustaw wyższe gamma dla nakładki video (Xv lud dshow lub czego tam masz dla Twojego Ulubionego Systemu)
3) Do filmowania służy kamera.

Pr0sty
11-02-2007, 15:21
Mam dziś znakomity humor, dlatego postaram się Ci odpowiedzieć:
1) Filmy do aparatu to np: Fuji Reala, Fuji Provia, Kodak TMAX, Ilford Delta 100, itp. AVI nie pasują.
2) Skalibruj monitor lub chociaż ustaw wyższe gamma dla nakładki video (Xv lud dshow lub czego tam masz dla Twojego Ulubionego Systemu)
3) Do filmowania służy kamera.

ciesze sie twoim szczesciem i dzieki za odpowiedz... gamma ustawiana za pomoca klikniecie na pulpit LPM wlasciwosci>ustawienia>zaawansowane>advanced 3D >color>gamma tu niestety z ustawien standardowych : +4 nawet po podkreceniu do +40 jakosc filmu nie zmienia się... pisales ze trzeba ustawic gamme dla nakladki wideo... dzie sie to robi?