PDA

Zobacz pełną wersję : [battle] walentynki



Priest
31-01-2007, 01:32
ma ktoś ochotę na walentynkowe fotki? ;)
Zasady:
- fotka związana z walentynkami
- termin tydzień od ogłoszenia (do północy 7 lutego)

są chętni?

Vitez
31-01-2007, 11:38
ma ktoś ochotę na walentynkowe fotki? ;)
Zasady:
- fotka związana z walentynkami
- termin do końca tygodnia (do północy 4 lutego)


Termin jakis dziwny... moze jednak do 14 lutego minimum?

Priest
31-01-2007, 13:16
Termin jakis dziwny... moze jednak do 14 lutego minimum?

to niech będzie tydzień, do północy 7 lutego, z tego co widziałem w battle`ach, które miały długie terminy i tak większość osób, które się zadeklarowały, nie wysyłała fotek.
Tydzień na zrobienie jednego zdjęcia to chyba nie tak mało?

Venio
31-01-2007, 14:54
ale jakby nie było to walentynki są 14tego o_O pomyśl logicznie. To tak jakby zrobic battle na zdjecie choinki swiatecznej w terminie do 1 listopada ;)

Priest
31-01-2007, 15:32
ale jakby nie było to walentynki są 14tego o_O pomyśl logicznie. To tak jakby zrobic battle na zdjecie choinki swiatecznej w terminie do 1 listopada ;)

myślę logicznie, ankieta będzie tydzień i 14 będą wyniki :roll:
czy walentynkowe zdjęcie można zrobić tylko 14??

Venio
31-01-2007, 19:14
w takim razie podziękuje. Bo widac masz juz jakis pomysł do ktorego nie jest ci potrzebny ten dzien. Bo imho najwiecej okzji na zdjecia takie bedą w walentynki... chyba ze ktos chce cykac tablice testowe w kolorze rozowym.

Vitez
31-01-2007, 21:00
myślę logicznie, ankieta będzie tydzień i 14 będą wyniki :roll:

Chodzi o zrobienie zdjecia zwiazanego z Dniem Św. Walentego. Czyli najlepiej i najlatwiej bedzie zrobic konkretnie w ten dzien.


czy walentynkowe zdjęcie można zrobić tylko 14??

A czy battle na "światełko do nieba" mial termin na tydzien przed finalem WOŚP ?
A czy battle na parade z okazji Barbórki zrobilbys tydzien przed 4 grudnia?
Przyklady mozna mnozyc, staramy sie tobie tu udowodnic ze bezsensownie wybierasz deadline Battle. Ale to twoj wybor - powodzenia w szukaniu chetnych :roll: .
Dla mnie temat watku jednoznacznie = 14 lutego i termin powinien byc po 14 lutym.

Priest
01-02-2007, 00:51
A czy battle na "światełko do nieba" mial termin na tydzien przed finalem WOŚP ?
A czy battle na parade z okazji Barbórki zrobilbys tydzien przed 4 grudnia?


Zapomniałeś spytać, czy battle sylwestrowy zrobiłbym tydzień przed :roll:

Otóż 14 lutego jest dniem jak co dzień i nie dzieje się wtedy nic, co nie mogłoby się stać każdego innego dnia, a w tych dniach co wymieniłeś tak właśnie jest.

Mając na myśli battle walentynkowy nie myślałem o zdjęciu Twoim i Twojej drugiej połowy przytulonych w blasku świec. Chodziło mi bardziej o zrobienie zdjęcia np. na jakąś kartkę walentynkową, lub coś w tym stylu. Ale nieważne, widzę, ze nie dojdziemy do porozumienia. Ja odpadam. Jest was dwóch, zróbcie sobie battle na 14 lutego. Powodzenia.

Tomasz1972
01-02-2007, 00:58
Priest : Koncepcję masz super , tylko troszkę źle ją wyraziłeś i niektórzy źle zrozumieli , mając na myśli superekstra spotykanie zakochanych raz do roku w walentynki :):):)
Myślę za pomysł teraz postawiony w jasnym świetle oczekiwań co do bitwy wyjawi chętnych :)

Venio
01-02-2007, 02:07
Zapomniałeś spytać, czy battle sylwestrowy zrobiłbym tydzień przed :roll:

Otóż 14 lutego jest dniem jak co dzień i nie dzieje się wtedy nic, co nie mogłoby się stać każdego innego dnia, a w tych dniach co wymieniłeś tak właśnie jest.

Mając na myśli battle walentynkowy nie myślałem o zdjęciu Twoim i Twojej drugiej połowy przytulonych w blasku świec. Chodziło mi bardziej o zrobienie zdjęcia np. na jakąś kartkę walentynkową, lub coś w tym stylu. Ale nieważne, widzę, ze nie dojdziemy do porozumienia. Ja odpadam. Jest was dwóch, zróbcie sobie battle na 14 lutego. Powodzenia.
Nie dosc ze ustawiasz battla, walisz głupi terminem, nie precyzujesz tematu (ktory bardzo odbiega myślą wszystkich innych w stosunku do twojej wizji) to jeszcze teraz walisz focha i jaki to ty urazony. Daj se siana i sie zastanow jak bezsensownie piszesz!! Jak chcesz robic battla na foty takie jak proponujesz to napisz dokładnie "zdjecie o tematyce miłosnej". Ale widze ze jakbys nawet zrobił takiego battla w czerwcu i napisał "bitwa na zdjecie walentynkowe" to i tak uwazał bys ze to ok :) lol ide spac
pozdrawiam

Priest
01-02-2007, 02:15
Nie dosc ze ustawiasz battla, walisz głupi terminem, nie precyzujesz tematu (ktory bardzo odbiega myślą wszystkich innych w stosunku do twojej wizji) to jeszcze teraz walisz focha i jaki to ty urazony. Daj se siana i sie zastanow jak bezsensownie piszesz!! Jak chcesz robic battla na foty takie jak proponujesz to napisz dokładnie "zdjecie o tematyce miłosnej". Ale widze ze jakbys nawet zrobił takiego battla w czerwcu i napisał "bitwa na zdjecie walentynkowe" to i tak uwazał bys ze to ok :) lol ide spac
pozdrawiam

ani nie wale focha, ani nie czuje się niczym urażony
tylko prowadzimy dyskusję bezsensowną, bo zarówno ja nie przekonam was, jak i wy mnie, wiec stwierdziłem, że nie ma sensu tego kontynuować

JAH-EL
04-02-2007, 20:08
To jak robimy? Miłość; Walentynki :?: do kiedy?

Mac
04-02-2007, 20:24
Czyli pomysł na battla upadł ale chyba nic dziwnego przy takim wyrażeniu pomysłu. Z drugiej strony szkoda, bo mogło to być ciekawe wyzwanie.

JAH-EL
04-02-2007, 20:40
No właśnie szkoda, zróbmy coś z tym jednak! Może ktoś coś zaproponuje i obejmie stanowisko prezesa tej bitwy...?

amper
07-02-2007, 15:16
ja tez bym się chętnie zapisał na fotkę walentynkową
ale nie "np. na jakąś kartkę walentynkową, lub coś w tym stylu"
pozdro

p.s. myśle że tego dnie (14.02) będzie okazja do wielu fajniejszych fotek niż "kartka walentynkowa"