PDA

Zobacz pełną wersję : [Michael Avlaris] - takie troche "passe"



akustyk
29-01-2007, 16:59
hehe... cos dla osob, ktore dzisiaj ulegaja roznym modom fotograficznym (HDR-y, ciecia w kwadraty, ramki ze sredniego, pinhole, sciema polaroida, ...)

jakies 2-3 lata temu dżezi byly kolorowe polowki i zdjecia w podczerwieni. no to polecam poogladac z perspektywy czasu :)

http://www.photo.net/photodb/member-photos?user_id=1545775&include=all

czornyj
29-01-2007, 17:01
He, he - jeśli mnie pamięć nie myli, to tobie kolorowa połówka też dziwną nie jest ;) Czyżby nutka autoironii?

akustyk
29-01-2007, 17:04
nie myslalem o tym.
ale owszem, ogladajac wiele swoich starych zdjec tez dochodze do czestego wniosku, ze dzisiaj bym ich tak nie szpecil :)

MacGyver
29-01-2007, 17:05
IR + kolorowe połówki mają tę przewagę, że to są konwencjonalne metody fotograficzne, a nie tworzenie zdjęć za pomocą komputera, przy małym udziale materiału wyjściowego ;-)

czornyj
29-01-2007, 17:23
IR + kolorowe połówki mają tę przewagę, że to są konwencjonalne metody fotograficzne, a nie tworzenie zdjęć za pomocą komputera, przy małym udziale materiału wyjściowego ;-)

Myślę, że liczą się efekty - nie środki, których użyto do ich osiągnięcia. W ciemni - przy użyciu konwencjonalnych metod - też niejednokrotnie tworzyło się fotografie przy małym udziale materiału wyjściowego. Czasem wręcz BEZ materiału wyjściowego :p

MacGyver
29-01-2007, 17:25
Myślę, że liczą się efekty - nie środki, których użyto do ich osiągnięcia. W ciemni - przy użyciu konwencjonalnych metod - też niejednokrotnie tworzyło się fotografie przy małym udziale materiału wyjściowego. Czasem wręcz BEZ materiału wyjściowego :p
Wiem, ale ja jakoś mam awersję do szopowanek :-)