PDA

Zobacz pełną wersję : Wakacyjny kurs fotografi



Bajo
28-01-2007, 18:42
Witam !!!
chciałem sie dowiedzieć czy znacie jakieś kursy fotograficzne organizowane w okresie wakcyjnym i kótre sa godne polecenia!!! może sami gdzieś byliście i możecie cos o takim kursie powiedzieć... mimo że jezcze wakacji nie ma chciałem sie wcześniej zabezpieczyć i wiedzieć
Pozdrawiam
Bajo

Bajo
28-01-2007, 21:02
pytanie ciągle aktualne ! czekam na odpowiedzi

PatriX
28-01-2007, 23:23
Najlepiej się nauczysz robić fotki na własnych błędach i żaden kurs nic tu nie pomoże :-) Mogą Ci jedynie pokazać jak prawidłowo kadrować itd... Ale to się samemu można nauczyć ... Lepiej wybrać się ze znajimkami w plener i pofocić:-) PoZdrO

Zielony
28-01-2007, 23:41
Ale gdzie byś chciał znaleźć taki kurs? Gdziekolwiek w Polsce?? Czy w wiosce obok? Jak może być Warszawa to mogę zapytać w Europejskiej Akademii Fotografii. Chociaż wątpię, że w wakacje ktoś tam pracuje. W każdym bądź razie radziłbym bym Ci prześledzić wątek o książkach o fotografii i zapodać sobie coś. Czytać. Oglądać. Analizować. Pstrykać.

PatriX
28-01-2007, 23:49
A co do kurs to poszukaj na stronie Srebrnej Góry ... Tam schronisko PTTK organizowało różne kursy w tym również fotograficzne :-)

Marcin Kułak
28-01-2007, 23:52
Mój znajomy chodzi na kursy do Ireneusza Graffa, przewodniczącego Związku Polskich Fotografów Przyrody. Jest bardzo zadowolony, kursy bardzo atrakcyjne cenowo. Graff robi kursy w Wawie, czy w wakacje nie wiem, ale zajrzyj na http://www.graff.art.pl, myślę że znajdziesz tam odpowiedź ;-)

Teraz zauważyłem dopiero, że jesteś z Kętrzyna... no to pewnie info powyższe się nie przyda, ale cóż.