PDA

Zobacz pełną wersję : Foto Igrzyska - ciekawy konkurs fotograficzny - wiele ocen od jurorów z całego Świata



Foto Igrzyska
24-01-2007, 15:44
Przesyłam informację o nowym, bardzo ciekawym, konkursie fotograficznym o nowatorskiej formule.
Uruchomienie polskiej oficjalnej strony konkursu nastąpiło w dniu 23 stycznia 2007.

Prace nadesłane na konkurs będą oceniane przez kilkanaście - kilkadziesiąt składów jurorskich rozrzuconych na całym Świecie.
Oceny poszczególnych składów będą od siebie w 100% niezależne, a o ostatecznym wyniku zadecyduje suma zebranych przez zdjęcie ocen. Wyniki będą publikowane w czasie rzeczywistym na stronie konkursu.

Konkurs rozgrywany będzie w 6 kolejnych blokach tematycznych, a fotograf, który zbierze najlepsze oceny w każdym z bloków tematycznych zostanie Mistrzem Fotografii Roku 2007.

Więcej informacji o konkursie znajduje się na stronie: www.fotoigrzyska.pl (http://www.fotoigrzyska.pl)

Lista składów jurorskich nie jest jeszcze zamknięta i w dalszym ciągu można zgłaszać chęć współpracy w charakterze jurora w konkursie. Szczegółowe wymaganie dotyczące jurorów znajdują się na stronie: WSPÓŁPRACA (http://fotoigrzyska.pl/?str=wspolpraca)
Na obecną chwilę potwierdzone zostało uczestnictwo jurorów z Niemiec, Szwecji, Czech, Kanady, USA, Malezji, Tajwanu i Polski.

thoot
24-01-2007, 21:14
pomysł fajny...
...ale 2 PLN + VAT za zgłoszenie zdjęcia do konkursu? hmm...
...i dlaczego są dwie kategorie 'pejzaż'?

tak czy inaczej powodzenia ;] ja raczej nie startuje ;)

esteper
24-01-2007, 21:40
Brałem udział w konkursie Canon'a, może teraz Foto Igrzyska... Hmm :p Trzeba się dobrze zastanowic. Ale życzę tym którzy chcą wygrac, takich zdjęc żeby zajęli pierwsze miejsce :D

Oakhallow
24-01-2007, 23:28
Fajne to międzynarodowe jury - polacy + polonia. A do tego jeszcze opłata za zgłoszenie...

Oakhallow

adamek
24-01-2007, 23:39
ale w wielu konkursach jest opłata...
i to najczęściej większa...

Foto Igrzyska
26-01-2007, 01:10
tia ... 2,44pln rzuca na kolana.

Marcin Kułak
11-02-2007, 22:14
Wyjątek z regulaminu:

"Każdy z autorów może nadesłać dowolną liczbę zdjęć na każdy z tematów."

To w połączeniu z faktem, że każde zdjęcie ma kosztować Cię 2,5 pln zmusza do myślenia... ;-)

A o nagrodach wyrazili się enigmatycznie: "I, II, III nagroda..."

kris75
11-02-2007, 23:12
no taki dziwny ten konkurs troche, nie chce nic zlego specjalnie o nim mowic, ale regulamin daje do zrozumienia, ze sam udzial w konkursie jest juz nagroda a tytul "mistrza fotografii" to najwyzsze wyroznienia jakie mozna sobie tylko wyobrazic.

Foto Igrzyska
21-03-2007, 16:36
UWAGA!
Strona z nagrodami w Fotoigrzyskach: http://fotoigrzyska.pl/?str=nagrody

muflon
22-03-2007, 13:58
Przejrzałem stronę, regulamin itp. Moje pierwsze wrażenie: audiotele :(

chuckyy
22-03-2007, 22:34
Przejrzałem stronę, regulamin itp. Moje pierwsze wrażenie: audiotele :(

- publikacja wyników końcowych z uwzględnieniem wszystkich tematycznych wyników składowych do 01.09.2008

to jest najlepsze.... :D