PDA

Zobacz pełną wersję : Spotkanie warsztatowe z cyklu Foto Dialogi



Krzych
18-01-2007, 18:28
Miejska Biblioteka Publiczna w Bytomiu .Plac Jana III Sobieskiego 3 ,
sala wykładowa 3 pietro.

20 stycznia 2007 godz 16,00

Tematem najbliższych fotodialogów jest pejzaż. O tym w jaki sposób można go zapisać przy pomocy technik malarskich i fotograficznych opowiedzą p.Janusz i Marcin Mazurowski. Natomiast Pani Agnieszka Szemalikowska zapozna uczestników warsztatów z elementami prawa autorskiego.

W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych
jednoczesnie prosimy o zabranie ze soba sprzetu fotograficznego oraz szkicownika.

Wiadomość http://www.um.bytom.pl/

Zaku
18-01-2007, 22:36
Kawalek mam do Bytomia ale nie mówie, że się nie zjawię.

Ale chciałem zapytać o coś innego, czy takie spotkania organizowane są w jakichś regularnych odstępach czasu? Bo jeżeli nie teraz, to myśle, że w późniejszym czasie znajdzie się więcej wolnych luk.

Samo to, że organizuje się takie spotkania jest już dużym plusem, możliwości poznawcze tematu i zawarcie kolejnych kontaktów, tego już nie muszę chyba komentować.

Krzych
18-01-2007, 23:09
Były już dwa spotkania w odstepach miesięcznych.Błakałem się po spitalach i nie miałem okazji sie załapać.Może teraz.

Zaku
19-01-2007, 23:30
już wiem, że mnie nie będzie :( szkoda fajnego spotkania i tyle, ale utknołem na dobre przy dyplomie, po weekendzie muszę oddać, więc sprawy wyższe.

Jak tylko bedzie po sprawie zjawie się na kolejnym spotkaniu. Krzychu możesz dać znać jak będzie widaomy, termin kolejnego spotkania??