PDA

Zobacz pełną wersję : [Londyn] plener albo pub?



Strony : [1] 2

vasco
11-01-2007, 14:45
Jest troche osob na forum piszacych z Londynu, moze wzorem rodakow z Irlandii tez bysmy cos zorganizowali? Jakis wspolny plener albo wyjscie do pubu na piwo?
Sa chetni?

Mozna by zaczac od 'wieczorku zapoznawczego' w jakims pubie w ten weekend:)

PatriX
11-01-2007, 20:16
Ja bardzo chętnie ... Tylko, że niestety jeszcze nie mieszkam w Londynie ... Nawet w Anglii nie mieszkam .. Tylko w kraju "czwartego świata" (Polska ;-) )... Na bilet do Londynu bym jeszcze miał ... Ale gorzej z odebraniem z lotniska i noclegiem ... Jak mi te dwie opcje załatwisz to wlatuje na dżampe :-P

sanraal
11-01-2007, 20:30
Vasco ja do londynu to mam jakies 6h jazdy autobusem także na wypad na piwko to nie bardzo ale jakby cos wiekszego sie zakreciło to z miła checią podjade.

vasco
11-01-2007, 21:06
Na bilet do Londynu bym jeszcze miał ... Ale gorzej z odebraniem z lotniska i noclegiem ... Jak mi te dwie opcje załatwisz to wlatuje na dżampe :-P

Na nocowanie znajomych sytuacja rodzinna mi nie pozwala:?

sanraal - zawsze sie mozemy spotkac gdzies w polowie drogii, to nie az tak daleko nawet na jednodniowy wypad. Moze tez kiedys sie wybiore w tamte okolice to bedzie okazja pofocic:)

sanraal
11-01-2007, 21:31
vasco myśle że jak tylko pogoda się jakoś ustabilizuje to jakoś sie ugadamy może bedzie więcej chętnych to można i miejsce wypadowe znaleść i spotkać się wiekszym gronem ludzi.

mor_feusz
16-01-2007, 18:39
W londynie? Tutaj pogoda sie nie stabilizuje, zawsze pada (aczkolwiek przesadzam zle nie jest)

vasco
16-01-2007, 19:19
Moze nie pada non-stop, ale pogoda zmienia sie dziesiec razy dziennie.
Natomiast faktem jest ze ten rok jest wyjatkowo cieply i desczowy.

mor_feusz nie masz ochoty na pint-a?

borkomar
16-01-2007, 19:28
mor_feusz nie masz ochoty na pint-a?

Heh stare dobre dzieje.
Dlaczego kilka lat temu jak bywałem w London to nie było takiej ekipy jak teraz (CB pewnie nie było :wink: )
Teraz kiedy ja już rzadziej w Londku bywam szykują się jakieś spotkania :-( Ja też chcę ;) :cry:

vasco
16-01-2007, 20:47
Zeby jeszcze cos doszlo do skutku...
Moze zagadam tez do nikoniarzy to da sie zebrac jakas ekipe:)

lisciu
03-03-2007, 23:17
Witam:)
Ja plus dwie osoby jesteśmy napewno chętni na plenerek w Londynie.

borkomar
04-03-2007, 11:46
Wiele na to wskazuje, iż w okresie 26.06 - 03.05 mogę być w Londynie.
Jeśli do tego dojdzie a w krótce będę pewien, to oczywiście pisabym się na plenerowo - pintowe 8-) spotkanie.

mor_feusz
04-03-2007, 12:19
Spoko pisze sie. Mam czas ale po 20tym marca. Teraz przeprowadzm sie a zraz potem hiszpania. Po 20tym jestem gotow.

borkomar
06-03-2007, 01:19
Więc jak układamy jakiś plan - pleneru:?:
Co gdzie i kiedy:?:
Jestem dostępny od 26.04.2007 do 0.1.05.2007 W Północnym Londynie.
Możemy powoli sobie coś zaplanować.

mor_feusz
06-03-2007, 11:08
standardzik: start Tower of London - Doki Sw. Katarzyny, London Bridge, London Eye (nocne zdejcia) - inne propozycje (potem jakis pubik)

vasco
06-03-2007, 12:07
Borkomar - na 100% trzeba sie styknac i pofocic razem. Umowimy sie przed samym twoim przyjazdem.

Lisciu, mor_feusz - my mozemy juz nawet w ten weekend, moze piatek albo sobota?
Na forum nikona znalazlem dwoch nastepnych chetnych, bylismy nawet razem na Canary Warf kilka tygodni temu, wiec zbiera sie juz nas spora grupa zapalencow:)
Tak trzymac:lol:

borkomar
06-03-2007, 12:13
Borkomar - na 100% trzeba sie styknac i pofocic razem. Umowimy sie przed samym twoim przyjazdem.

Lisciu, mor_feusz - my mozemy juz nawet w ten weekend, moze piatek albo sobota?
Na forum nikona znalazlem dwoch nastepnych chetnych, bylismy nawet razem na Canary Warf kilka tygodni temu, wiec zbiera sie juz nas spora grupa zapalencow:)
Tak trzymac:lol:

Fajnie - dziś pewnie będę kupował bilety.
Bardzo chętnie się spotkam również - doświadczeń nigdy za wiele.

mor_feusz
06-03-2007, 13:36
jestem w trakcie przeprowadzki (czyszczenie, sprzatanie, meblowanie) roboty w pip. w ten weeken nie dam rady. W przyszly tydz spadam ho hiszpani tak wiec po 20 - nie dam rady wczesniej (Canary Wharf - fajnie - szczegolnie noca)

Zawsze mozna zaczac innaczej - panorame Londka z RP i to noca. Za dnia mam - ale bylo niezle swiatlo i bez polara lipa wyszla - noca fajnie by bylo zaczac od panoramy - potem w meterko- Tower hill - doki- LondBrid - LonEye - i inne ) to moja propozyja - dawajcie inne

Piszczcie na PRV postarm sie.

Edit. ZONKA chetnie sie dolaczy (mam jeszxcze NIKONa Coolpixa 3100 - stara malpka)

Kreon
06-03-2007, 14:27
Sam po raz któryś udałbym sie do Londynu, na siakiegos pinta, plener czy coś...

borkomar
06-03-2007, 16:40
Mam bilety w Łapie więc potwierdzam mój pobyt w Londynie od 25 kwietnia w nocy do 02 maja popołudnie - tak więc od 26.04 do 01.05 jest dyspozycyjny i można by w tych dniach zorganizować jakiś całodniowy wypad na focenie.
Będąc na miejscu powinienem mieć jakąś lokalną kartę prepaid voda. - przez co będzie taniej i łatwiej sie złapać.

vasco
06-03-2007, 17:07
Borkomar
Jezeli calodniowy wypad to tylko sobota albo niedziela (28/29 kwietnia), np trasa mor_feusza, w pozostale dni to wieczorami, np. nocna panorama londynu.

Kreon - jak mozesz to przyjedz wtedy w kwietniu, a jak nie to kiedykolwiek, daj znac to sie zlapiemy.

Mor_feusz - nie doczytalem wczesniej ze masz przeprowadzke, ale to nic, zlapiemy sie po 20-tym:)

borkomar
06-03-2007, 17:16
Jeśli zrobimy jednodniówkę to i nocne załapiemy - jesteście pewnie bardziej zorientowani gdzie można coś ustrzelić fajnego ode mnie.
Inne dni chce dla narzeczonej zarezerwować i nieco pozwiedzać.
Nie byłem jeszcze w Kewgardens - a chyba warto.
No i trzeba pójść jakieś muzea oglądnąć - byłem ale doś dawno i mam kiepskie foty.
Jak macie chwilkę to możecie zasugerować ciekawe miejsca - być może w nich nie byłem i wtedy skorzystam.
Będę sobie bliżej wyjazdu robił plan pobytu - gdzie co i kiedy wtedy będę wsio uwzględniał.
Czekam na info jak coś - może być PM.

Kreon
07-03-2007, 15:42
Kreon - jak mozesz to przyjedz wtedy w kwietniu, a jak nie to kiedykolwiek, daj znac to sie zlapiemy.

Nie omieszkam, dzieki. Najpierw przed wyjazdem odpowiednio wczesniej dam znac na priva.

wiec, cul8er ;)

vasco
07-03-2007, 15:54
Jakby ktos mialby ochote wybrac sie gdzies w ten weekend to niech da mi znac na priva:)

borkomar
07-03-2007, 15:56
Jakby ktos mialby ochote wybrac sie gdzies w ten weekend to niech da mi znac na priva:)

No jeśli w Londku jest taka pogoda jak u mnie to nie dziwie sie,że w plener chcesz iść;-)

Wiecie coś może o jakiś ciekawych Eventach w okresie w którym będę:?:

Hehe jak Panowie analizujecie już pogodę kwietniowo - majową w Londynie8-) :?:

lisciu
12-03-2007, 23:29
hej:)
a wiec w ta sobote ide do studia ale w niedziele jestem wolny i chetny na jakis plener plus pub pozniej:) jesli ktos chetny to odezwijcie sie na gg.7087654 lub msn bartlomiejszydlowski@hotmail.com:)
oprocz mnie napewno beda chetne jeszcze 2 osoby jak mowilem wczesniej:) ten tydzien zapowiada swietnie!

Firrdun
13-03-2007, 00:27
No to jakby co to ja tez chetnie sie dolacze... i na plener i na piwo tez...
To kiedy ustawka?

lisciu
13-03-2007, 01:40
ja proponuje ta niedziele:) jesli ktos chetny to piszcie do mnie na gg. mam juz pewne 2 osoby wiecej.

sznerchu
13-03-2007, 11:40
pisze sie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
zawsze i wszedzie !!

jak popadnie !!

londyn noca jest cool !!

http://bp0.blogger.com/_zWxo6RGOkr0/Ra6mYAkEW5I/AAAAAAAAAA8/qmN6PpTFC94/s1600-h/CRW_1465.jpg

za dnia to Greenwich tylko musi byc pogoda !!
panorama jest zaje....................sta :-)

http://photos1.blogger.com/blogger/3403/3251/1024/CRW_1011.jpg

vasco
13-03-2007, 12:57
Czyli niedziela po poludniu/wieczorem:)
Jakies pomysly gdzie? Greenwich? Tower Bridge? City?

borkomar
13-03-2007, 13:16
Czyli niedziela po poludniu/wieczorem:)
Jakies pomysly gdzie? Greenwich? Tower Bridge? City?

Panowie - takie standardy;-) Wymyślcie coś równie dobrego (albo lepszego) i bardziej oryginalnego 8)

lisciu
13-03-2007, 20:24
Dzis krecilem w okolicach London City Airport i tam jest dosc duzo fajnych miejsc:) zawsze blisko potem do Canarow gdzie sa fajne puby:D

borkomar
13-03-2007, 20:44
Dzis krecilem w okolicach London City Airport i tam jest dosc duzo fajnych miejsc:) zawsze blisko potem do Canarow gdzie sa fajne puby:D

Już się końca kwietnia doczekać nie mogę:cool:

sznerchu
13-03-2007, 23:30
wlasnie chcialem zapytac londynczykow gdzie jeszcze by pofocic wieczorkiem !!

piccadilly ??
pracuje na piccadilly, jestem tam codziennie i troszke mi sie znudzilo, Green Park - lunch dzien w dzien, Regent St. i Oxford St. to na swieta bo pieknie

gdzie jeszcze ??
a moze w metrze ??? ;)
http://www.flickr.com/photos/sznerchu/380535732/

macie jakies pomysly :?: albo ulubione miejsca ??

Firrdun
14-03-2007, 00:33
Dla wszystkich zainteresowanych!!!
Spotykamy sie w ta niedziele (18-03-2007) na stacji metra Tower Hill w samo poludnie.

lisciu
14-03-2007, 02:11
Hey może to będzie mały off-top ale mam zapytanie do ludzi z Londynu. Czy ktoś nie chciałby trochę pomodelować w studio w tą sobotę. studio mam od 10 do 17.30 w east london na trasie dlr. Jeśli ktoś byłby chętny to zapraszam:)

vasco
15-03-2007, 15:33
Panowie - takie standardy;-) Wymyślcie coś równie dobrego (albo lepszego) i bardziej oryginalnego 8)

Zawsze mozna na Camden:)
Ale to trzeba miec odwage zeby z lustrem tam:lol:

borkomar
15-03-2007, 15:42
Zawsze mozna na Camden:)
Ale to trzeba miec odwage zeby z lustrem tam:lol:
Eeee, aż tak źle jak na Brixton to chyba by nie było :wink: .
Camden super klimaty mogą być, jak będę na miejscu to chętnie grupą bym tam zawędrował.

sznerchu
15-03-2007, 16:34
potwierdzam w 100%
Camden super !!

Firrdun
15-03-2007, 20:36
Camden tez mozemy obskoczyc. Ja tam lazilem jakis czas temu z lustrem i nic mi sie nie stalo. Co prawda mialem wtedy irokeza na glowie ;) Mysle ze nie ma czego sie bac. Z tego co sie zapowiada to bedzie pare osob, a poza tym to ja jakos nie jestem amatorem oddawania sprzetu tylko dlatego, ze ktos "poprosi".

borkomar
15-03-2007, 20:40
a poza tym to ja jakos nie jestem amatorem oddawania sprzetu tylko dlatego, ze ktos "poprosi".

Dokładnie od czego są statywy i monopody;) .
Poza tym jednak w UK policja ma respekt i nie prędko ktoś wyciąga rączki po cudze - bo liczy się z konsekwencjami.

Firrdun
15-03-2007, 21:07
Apropos statywu. Czy w planach sa zdjecia nocne bo nie wiem czy mam brac swoj statyw?? Troche ciezki jest.

Zielony
15-03-2007, 21:14
Był ktoś może wczoraj w klubie CARGO (Londyn) na koncercie reggae?
Grało moje zaprzyjaźnione TABU i chyba Dreadloks.
Szkoda, że nie mogłem być :cry:

borkomar
15-03-2007, 21:18
Apropos statywu. Czy w planach sa zdjecia nocne bo nie wiem czy mam brac swoj statyw?? Troche ciezki jest.

Ja tacham ze sobą - wolę żałować, że wziąłem - niżeli na odwrót 8-)

Firrdun
18-03-2007, 11:34
To juz dzis, wiec mam nadzieje, ze wszystcy beda.

sznerchu
19-03-2007, 12:15
hej !!!
jak niedziela !!
pogoda dopisala jak poszlo !! ???????

sorry ze sie nie pojawilem - ale sobota wieczor jeszcze mi sie odbijala w niedziele rano i to mocno !!
St. Patricks Day dal mi sie we znaki !
:-)

vasco
19-03-2007, 14:08
Pogoda byla ciekawa, sporo slonca, chmur i nawet padalo od czasu do czasu.
Ale za to bylo przerazliwie wrecz zimno i w koncu ratowalismy sie w jednym z pabow na canarach:lol:
Kilka zdjec pokaze jeszcze moze dzisiaj:)

W ten weekend tez pewnie sie gdzies wybierzemy, moze tym razem za Londyn, jest samochod do dyspozycji, zrzuta na paliwo i moze klify nad morzem?
Tylko sie musze rozeznac jak z moim czasem i bedziemy sie umawiac pod koniec tygodnia:)

Firrdun
19-03-2007, 21:14
Vasco: A zlapaliscie jeszcze zachod slonca na moscie? Dlugo jeszcze "polowaliscie"?

vasco
20-03-2007, 10:18
Juz nie dlugo, jakies pol godziny wokol tower bridge i zostalem sam robiac jeszcze kilka podejsc do hdr-ow.
Tutaj (http://www.canon-board.info/showpost.php?p=296606&postcount=10) wrzucilem kilka zdjec, nastepne czekaja w kolejce na obrobke:)

edit: Tutaj (http://www.canon-board.info/showpost.php?p=296901&postcount=11) nastepne trzy zdjecia:)

borkomar
15-04-2007, 15:32
Drodzy Koledzy i Koleżanki 25ty zbliża się nieubłaganie.
Który dzionek będzie wan najlepiej pasował:?: Myślę, że już po maleńku możemy sobie planować miejsce spotkania i późniejszy plan plenerów :?:
Juz sie doczekać nie mogę - kiedy spotkam się Londyńską ekipą ;-) :D

Firrdun
15-04-2007, 19:53
Mysle ze raczej to bedzie weekend... Czesc osob wyjechala na wakacje, ale mysle, ze do 28 wszyscy powinni byc na miejscu. :)

borkomar
15-04-2007, 20:06
Mysle ze raczej to bedzie weekend... Czesc osob wyjechala na wakacje, ale mysle, ze do 28 wszyscy powinni byc na miejscu. :)

No to jeśli Wy miejscowi macie ze sobą kontakt to czekam na propozycję - kiedy ,gdzie, co i jak.
BO jeśli to nie wypali to muszę wiedzieć wcześniej, żeby sobie czas odpowiednio zorganizować.
Nie mogę odkładać tego na później, gdyż będę tylko kilka dni do 2ego maja.
Pozdrawiam i czekam z niecierpliwością na info.

lisciu
19-04-2007, 23:18
ja będę w Londynie w tym czasie. ale mam czas tylko w weekend. Więc jak coś to 28-29 mam cale dnie wolne:)

borkomar
19-04-2007, 23:24
No to Panowie jak sie umawiamy:?: ja jeszcze nie wiem pod jakim UK nr będę.
Napewno na wstęp będę miał Polskiego Koma i smsy pisał będę na pewno - z przyczyn oczywistych nie odbieram telefonów i nie dzwonie z tego nr - text only.
oto i On +48506064544 Mariusz mnie zwą :lol: .
Czasu coraz mniej.
Jeśli panowie nic nie będą miejscowi chcieli wymyśleć to proszę o wcześniesze info - bo coś tak wątek ucichł.

Firrdun
20-04-2007, 08:27
Jeśli panowie nic nie będą miejscowi chcieli wymyśleć to proszę o wcześniesze info - bo coś tak wątek ucichł.

NIe martw sie... Cos wykombinujemy... Jeszcze kupa czasu. Ja tez na 90% w weekend popleneruje. ;)

borkomar
20-04-2007, 11:45
NIe martw sie... Cos wykombinujemy... Jeszcze kupa czasu. Ja tez na 90% w weekend popleneruje. ;)
No martwię się właśnie bo na początku było wiecej entuzjazmu i chę wyjścia w plener razem ;-) - druga sprawa to jak będę na miejscu to mogę nie mieć netu :-x i możliwości śledzenia wątku.
Zatem chciałbym coś wcześniej wiedzieć jeśli to możliwe - bo czas muszę jakoś zaplanować;) .
Macie do mnie tel jak coś to proszę o smsa informacyjnego gdym przestał się tu udzielać 8) .

mor_feusz
20-04-2007, 12:01
Jestem za (w sob i niedz [21,22] nie ma mnie w domu ale jestem za- kiedy chcecie - byle by po 6 PM - bo trzeba do domu pojechac i sie "przebrac z ubran roboczych" w cos innego. Mowcie co, kiedy, gdzie - zajwie sie (bede! - jak to Ryba mawial)

borkomar
20-04-2007, 12:19
Jestem za (w sob i niedz [21,22] nie ma mnie w domu ale jestem za- kiedy chcecie - byle by po 6 PM - bo trzeba do domu pojechac i sie "przebrac z ubran roboczych" w cos innego. Mowcie co, kiedy, gdzie - zajwie sie (bede! - jak to Ryba mawial)

Należy ustalić który dzień najlepiej wybrać, czy weekendowy czy tez nie.
W weekendowy wszędzie będzie masa ludu - ale jeśli wyjścia nie będzie to problemu nie widzę.
Trzeba zrobić tak żeby nie mal każdemu pasowało :lol: Lekko nie będzie8) .
Myślę, że należy zaplanować jeden cały dzień, żeby pofocić wciągu jego trwania i później nocne foteczki jakieś.
Konkretny plan gdzie się umawiamy, skąd starujemy z fotami i gdzie kończymy - w trakcie będą upgread'y :lol: .Przede wszystkim po to to wszystko by nie kręcic się wkoło i nie tracić czasu, którego za wiele nie ma.

mor_feusz
20-04-2007, 12:57
Zgadza sie. Mysle ze mozna by bylo zakonczyc noca na Primrose Hill - nocna panorama clego Londka (teraz ci co nie wiedza gdzie to jest niech pogoogloja)
Edit:
A tutaj link do calej panoramy http://www.camden.gov.uk/ccm/content/leisure/outdoor-camden/parks/primrose-hill-panorama.en

borkomar
20-04-2007, 13:02
Zgadza sie. Mysle ze mozna by bylo zakonczyc noca na Primrose Hill - nocna panorama clego Londka (teraz ci co nie wiedza gdzie to jest niech pogoogloja)
Edit:
A tutaj link do calej panoramy http://www.camden.gov.uk/ccm/content/leisure/outdoor-camden/parks/primrose-hill-panorama.en

Podejmujesz się organizacji jako gospodarz:?:

mor_feusz
20-04-2007, 13:07
Lepiej nie - poniewaz jest tyle fajnych niestandardowych miejsc, ktore widzialem po 10tki razy ze zabilbym kazdego speedem wycieczki (teraz to, teraz tamto - i tu to). Poczekaj daj mi pare dni na przemyslenie - zobacze co mozna by bylo pokazac - czeog nie ma w przewodnikach. No i jeden z mojch faworytow to KANAL - np z okolic Mile End Na Canary Wharf - fajnie sie idzie na Hackney. Natomiast w 2 stronw z Mile End'u - sa fajne stare budynki, fabryki. Swietne plenerki. Zaraz jak cos wyszperam to podam linki. Dlaej Doki Sw Katarzyny noca to jest to. W sumi z Primrose Hill nie jest tak daleko - z Regent's Part (stacja Metra zamknieta) mozna sie latwo dostac na Tower (zreszta wszedzie sie latwo dostac). Daj mi przemyslec narazie pozytywnie rozpatrzam.

borkomar
20-04-2007, 13:16
Lepiej nie - poniewaz jest tyle fajnych niestandardowych miejsc, ktore widzialem po 10tki razy ze zabilbym kazdego speedem wycieczki (teraz to, teraz tamto - i tu to). Poczekaj daj mi pare dni na przemyslenie - zobacze co mozna by bylo pokazac - czeog nie ma w przewodnikach. No i jeden z mojch faworytow to KANAL - np z okolic Mile End Na Canary Wharf - fajnie sie idzie na Hackney. Natomiast w 2 stronw z Mile End'u - sa fajne stare budynki, fabryki. Swietne plenerki. Zaraz jak cos wyszperam to podam linki. Dlaej Doki Sw Katarzyny noca to jest to. W sumi z Primrose Hill nie jest tak daleko - z Regent's Part (stacja Metra zamknieta) mozna sie latwo dostac na Tower (zreszta wszedzie sie latwo dostac). Daj mi przemyslec narazie pozytywnie rozpatrzam.

No to świetnie - wiadomo, że na jeden dzień to łatwo nie będzie - ale jakis fajny zarys zrób - można by jakąś mapkę rozrysować, lub podać nazwę konkretnych miejsc.
I właśnie chodzi też o to by cyknać coś czego nie ma w przewodnikach - gdzie chodzą wszyscy.
Zaplanujmy to porządnie - jak w czymś mogę pomóc to chętnie.
No myślę, że przewodnika już mamy i to znającego sie na rzeczy ;)

mor_feusz
20-04-2007, 13:34
I właśnie chodzi też o to by cyknać coś czego nie ma w przewodnikach - gdzie chodzą wszyscy.
Zaplanujmy to porządnie - jak w czymś mogę pomóc to chętnie.
No myślę, że przewodnika już mamy i to znającego sie na rzeczy ;)

No i ten PUBik w Dokach SW Katarzyny noca (mam gdzies fotke [neta w chacie jescze nie mam] postaram sie gdzies ja wrzoocic) bylo by spoko.

Jest jeszcze 1 fajna rzecz: dodatkowe pare funciakow (nie duzo)mozna sobie poplynac z Little Venice na Camden Town (kanalem) plynie sie przez pare tuneli - zachaczajac Regent's Park oraz London Zoo (z tylu na koncu dla tych co wiedza co i jak). No i jeszcze jak o kanaly zachaczamy z ANGEL mozna tez na CAMDEN tez kanalami - fajnie sie idzie. Czesto wedkarze lowia rybki no i jak jest ladna pogoda zaraz przy wejsciu na Camden market fajne imprezki sie rozgrywaja i monzna fajne twarze pofocic (typu garstkla luzi z irokezami przy piwku). Mysle oc jeszcze. Hampton Court (jak ktos chce pofocic ludzi w sredniowiecznych strojach - zobaczyc walki i inne rzeczy - mozna nawet od kuchni pojsc i wszystko tam ludzie robia jak 100tki lat temu [tez postaram sie wrzoocic fotke] - wjazd ok 15 funciakow - tylko ze tam ot mozna caly dzien)

borkomar
20-04-2007, 13:44
Pamiętam coś z tym pływaniem bo na camden jest jakby mała przystań tych łajbek.
Dobrze kombinujesz - chodzi o klimat, typowo turystyczne miejsca to sie i tak cyknie przy okazji.Poza tym w takie oczywiste miejsca można sie już nawet samemu wybrać innego dnia.
NO to fajnie - pokombinuj - koszty trzeba będzie mniej więcej zliczyć, cobym wiedział ile ŁŁŁ mam wziąć 8-) Polska byc biednym krajem;) - ale spoko damy radę chodzi o FUN przecież :lol:.
Przede wszystkim to może zacznijmy od dnia którego ma sie to odbyć bo ja będę 6 dni wię muszę znaleźć czas dla rodzinki, którą odwiedzał będę i na wypad z wami.
PUB oczywiście - to będzie kulminacja ;)

mor_feusz
20-04-2007, 13:54
SPOKO. Little Venice odpada. Camedn, Primrose Hill, Kanaly z okolim Mile End'u (sie zdecyduje w ktora strone), PUBik w dokach sw. Katarzyny,, zaraz zaczne sie rozkrecac :) (moze Epping forrest - i WILDLIFE - heheh - nie zartowalem - to sobie w PL pofocisz)

Edit:
Mozna jeszcze przeleciec baalonem nad centrum Londka (alo to 120Ł) - fajna jazda - lecialem tylko w hiszpani jal by;lem niedawno na urlopie tylko (no i taniej troche bylo). Warto. http://www.virginballoonflights.co.uk/

borkomar
20-04-2007, 14:06
SPOKO. Little Venice odpada. Camedn, Primrose Hill, Kanaly z okolim Mile End'u (sie zdecyduje w ktora strone), PUBik w dokach sw. Katarzyny,, zaraz zaczne sie rozkrecac :) (moze Epping forrest - i WILDLIFE - heheh - nie zartowalem - to sobie w PL pofocisz)

Edit:

Mozna jeszcze przeleciec baalonem nad centrum Londka (alo to 120Ł) - fajna jazda - lecialem tylko w hiszpani jal by;lem niedawno na urlopie tylko (no i taniej troche bylo). Warto. http://www.virginballoonflights.co.uk/
Little Venice odpada - dlaczego nie warto??
Widziałem opcje lotu helikopterem za 140Ł chyba :wink:
Ok rób, żeby fajnie było.
Swojego czasu jak w wakacje zarabiałem w Londku to mi rybka była ile co i itd - byle fajnie było i oczywiście w granicach rozsądku8) :wink: .
teraz tez nie zamierzam sknerzyć - ale latac to raczej nie będe , no chyba że po PUB'ie:mrgreen:

mor_feusz
20-04-2007, 14:14
Spoko (jeszcze wlacze w jakies miejsca zone), ktora widziala 10000000 razy wiecej niz ja. Ta to sie zapedzi w planowaniu.

A moze tak o OXFORD jeszcze zachaczyc? Z rana sie spotkac pojechac - wrocic i Londek? (bilet nie drogi - ostatnio mnie 11 funciakow powrotny kosztowal)

borkomar
20-04-2007, 14:26
Spoko (jeszcze wlacze w jakies miejsca zone), ktora widziala 10000000 razy wiecej niz ja. Ta to sie zapedzi w planowaniu.

A moze tak o OXFORD jeszcze zachaczyc? Z rana sie spotkac pojechac - wrocic i Londek? (bilet nie drogi - ostatnio mnie 11 funciakow powrotny kosztowal)

Nie byłem w oxfordzie - niestety i dla mnie pasi - ale reszta Kolegów coś śpi:) .
Może i ja swoją jeszcze nie żone wezmę jak będzie chciała - tyle, że będzie sie pewnie obawiać, że jesteśmy monotematyczni(foto itd). a nie chce żeby mi ktoś marudził pod nosem.Pogadam i zobaczymy jak sie zapatruje na to - jak coś to będą za modelki robić:shock: :D

mor_feusz
20-04-2007, 14:30
Ja wz moja przyjde to sobie pogadaja - jak sie im nie spodoba to pojda do PUBu lub same sobie gdzies pojda :)

borkomar
20-04-2007, 14:32
Ja wz moja przyjde to sobie pogadaja - jak sie im nie spodoba to pojda do PUBu lub same sobie gdzies pojda :)
Tyle ,że moja sama nie trafi do domu :D i tu jest mały kłopot;) .
Ale jak będzie chciała to pewnie, że ja zabiorę.

mor_feusz
20-04-2007, 14:33
Jak to nie trafi z moja zona nie trafi??????????? Moja to zawsze i wszedze znajdzie drge do celu a z A-Ztka - 0 problemu :)

borkomar
20-04-2007, 14:38
Jak to nie trafi z moja zona nie trafi??????????? Moja to zawsze i wszedze znajdzie drge do celu a z A-Ztka - 0 problemu :)
Nie mówię że jakby sama chciała wracać - czego nie biorę raczej pod uwagę.
Z A-z to na koniec świata można trafić - po warunkiem, że będzie to w granicach Londka :wink: .
Ok dobra to mamy organizatora imprezy.
Oświadczam wszem i wobec MR mor_feusz :!: :rolleyes:

mor_feusz
20-04-2007, 14:45
czyli demokratycznie sostalem "MIANOWANY" ? a gdzie sprawiedliwosc, glosowanie? :):):) Dopisujdcie gdzie to bedzie i kiedy (jestem elastyczny) ja dopisze jeszcz pare "ciekawych" miejsc i cos sie zrobi :)

EDIT:
Mozna jeszcze zrobic wycieczke Sladami HARRego POTTERa i zachaczyc o Leadenhall Market http://www.leadenhallmarket.co.uk/ (tam krecili go) wieczorem "ladnie wyglada" za dnia tloczno; w weekendy City spi - nikogo nie ma tak wiec powinno bycdobrze w weekend (jak i wiele miejsc w City - w weekendy nikt nie pracuje - wszystko puste). Aaaaaaaaa jest jeszcze 1 fajny pubik musze go pofocic i tez mozna pojsc (blisko Cannon Street)

borkomar
20-04-2007, 14:54
czyli demokratycznie sostalem "MIANOWANY" ? a gdzie sprawiedliwosc, glosowanie? :):):) Dopisujdcie gdzie to bedzie i kiedy (jestem elastyczny) ja dopisze jeszcz pare "ciekawych" miejsc i cos sie zrobi :)
No ba pożądek musi być - ktoś musi rządzić a ktoś wykonywać polecenia ;-)
Heh Moja niewiasta o dziwo się pisze na wypad 8-) pod warunkiem, że porobimy jej fajne foty - myślę, że foty mogę jej obiecać a czy fajne to sie okaże:D .
To chyba blendę dokupię kurde - skoro modelki będą8-)

mor_feusz
20-04-2007, 14:59
OK. Ciagniemy dalej na BRIXTON (ale tylko za dnia!) jest jeszcze wiatrak http://www.urban75.org/brixton/photos/171.html http://www.brixtonwindmill.org/ (nie to co w NOTTINGHAM - tam dziala i make produkuja). Panowie i Panie z Londka i okolic - dorzucac sie (co ja tylko sie produkuje). Ukochanym zdjecia sie porobi :) a jakze :) Mozna sie pokrecic kolo Liverpool Street - i isc w strone BANKu np zeby porobic zdjecia biurowcow - nie brzmi za fajnie ale jest- np . Broadgate [niesterty lodowisko nieczynne] (czy tez jaku fotke mozna strzelic) http://images.google.co.uk/images?svnum=10&um=1&hl=en&q=Broadgate++london&btnG=Search+Images

borkomar
20-04-2007, 15:23
OK. Ciagniemy dalej na BRIXTON (ale tylko za dnia!) jest jeszcze wiatrak http://www.urban75.org/brixton/photos/171.html http://www.brixtonwindmill.org/ (nie to co w NOTTINGHAM - tam dziala i make produkuja). Panowie i Panie z Londka i okolic - dorzucac sie (co ja tylko sie produkuje). Ukochanym zdjecia sie porobi :) a jakze :) Mozna sie pokrecic kolo Liverpool Street - i isc w strone BANKu np zeby porobic zdjecia biurowcow - nie brzmi za fajnie ale jest- np . Broadgate [niesterty lodowisko nieczynne] (czy tez jaku fotke mozna strzelic) http://images.google.co.uk/images?svnum=10&um=1&hl=en&q=Broadgate++london&btnG=Search+Images

Spoko na koniec to podsumuj - Brixton - ah ta adrenalinka wśród Kolorowych :lol: .
Spoko
Daj do siebie nr tel na wszelki wypadek.
Wszyscy chętnie powinni podać to wtedy będzie łatwiej w razie czego.
No to fajnie, że na ochotnika Kolega się nam zgłosił na przewodnika;) .
Pozdrawiam.

mor_feusz
20-04-2007, 15:28
No to fajnie, że na ochotnika Kolega się nam zgłosił na przewodnika;) .
Pozdrawiam.

Ja w zyciu sie nie zglaszalem (i nie zglose) :) heheheh. Tel poszedla na PRV.
Poza tym BRIXTON - zle nie jest - lubilem jezdzi tam na targ swojego czasu.

Moze jeszcze koledzy ze stajni Nikona by sie dolaczyli? Tudziesz jeszcze innych producentow sprzetu foto?

borkomar
20-04-2007, 15:57
Moze jeszcze koledzy ze stajni Nikona by sie dolaczyli? Tudziesz jeszcze innych producentow sprzetu foto?

Trzeba założyć tam wątek - no chyba, że osobiście znasz to każdy jest mile widziany.
Jak coś to za parę min założę u nich wątek - widziałem, że jest kilku w Londku - może będą chętni.

mor_feusz
20-04-2007, 16:14
Trzeba założyć tam wątek - no chyba, że osobiście znasz to każdy jest mile widziany.
Jak coś to za parę min założę u nich wątek - widziałem, że jest kilku w Londku - może będą chętni.

Wlasnie zalozylem (sie nawet zarejestrowalem)

borkomar
20-04-2007, 16:17
Wlasnie zalozylem (sie nawet zarejestrowalem)
Hehe zdążyłem zauważyć :D

Dasia
20-04-2007, 17:07
No Panowie, witam, trafilam tu z forum Nikona wprawdzie, ale to chyba nie przeszkadza, mieszkam w Londynie i jestem zainteresowana wypadem fotograficznym, najprawdopodobniej stawie sie z bodyguardem :). Bede starala sie sledzic watek, jakby cos sie zmienilo to piszcie na dagmar@o2.pl. Pozdrawiam!

mor_feusz
20-04-2007, 17:14
Witamy - spoko. Jak masz jakies ciekawe miejsce - diopsz - postaramy sie jakos to umiescic w sensowna calosc

borkomar
20-04-2007, 17:17
No Panowie, witam, trafilam tu z forum Nikona wprawdzie, ale to chyba nie przeszkadza, mieszkam w Londynie i jestem zainteresowana wypadem fotograficznym, najprawdopodobniej stawie sie z bodyguardem :). Bede starala sie sledzic watek, jakby cos sie zmienilo to piszcie na dagmar@o2.pl. Pozdrawiam!
No i robi się coraz Ciekawiej - zapraszamy, zapraszamy :-P

lisciu
21-04-2007, 13:18
jak już pisałem wcześniej będę na 100% i jeszcze jedna osoba:)
nie znam za bardzo londynu ale z wielką chęcią się dołączę:)

mor_feusz
23-04-2007, 10:26
Dobra (mam znowu net'a). To co i jak?. Data ustalona? Nie zapomnijcie ze 1wszy tydzien mana to BANK HOLIDAY - czyli kolejne kilka dni wolnego :)

borkomar
23-04-2007, 13:46
Dobra (mam znowu net'a). To co i jak?. Data ustalona? Nie zapomnijcie ze 1wszy tydzien mana to BANK HOLIDAY - czyli kolejne kilka dni wolnego :)

Hehe ja też byłem offline 2 dni.
No i jak Panowie i Panie:?: Damy rade coś zrobić w terminie w którym się zjawię w Londku :?: Czekam na info bo już w środę wieczorkiem ląduje na wyspach8-)

mor_feusz
23-04-2007, 15:38
Czekam na info bo już w środę wieczorkiem ląduje na wyspach8-)
Sie nie martw. Czyli w sr przylatujesz a wujezdzasz? to bedziemy weiedzieli jakie ramy czasowe. Reszta Ludzi z Londka - prosze sie odezwac - co tak przychlo?

asterix
23-04-2007, 21:04
alez mnie dlugo na tym forum nie bylo :)

A moze tak siakis bardziej naturalny teren niz obcykany ze wszystkich stron Londyn ? Np Lake District ?

borkomar
23-04-2007, 21:28
Sie nie martw. Czyli w sr przylatujesz a wujezdzasz? to bedziemy weiedzieli jakie ramy czasowe. Reszta Ludzi z Londka - prosze sie odezwac - co tak przychlo?

No pisałem wcześniej:p - przylatuję 25.04.2007 w nocy a wylatuję po południu 02.05.2007:wink: - stąd moje ponaglenia8-)

borkomar
23-04-2007, 23:11
alez mnie dlugo na tym forum nie bylo :)

A moze tak siakis bardziej naturalny teren niz obcykany ze wszystkich stron Londyn ? Np Lake District ?
Już lepiej nie kombinuj :mrgreen:

vasco
24-04-2007, 00:13
No to mozna by juz ustalic dzien, miejsce i godzine spotkania.

Mi osobiscie najbardziej pasuje niedziela ale sie dostosuje, najwyzej dolacze troszke pozniej:)

mor_feusz
24-04-2007, 09:34
Mi osobiscie najbardziej pasuje niedziela ale sie dostosuje, najwyzej dolacze troszke pozniej:)
Niedziela moze byc - ludzie pracuja w soboty.
Dobra ustalenie 1 - termin - Niedziela
teraz godzina ? ok polodnia czy wczesniej/pozniej

borkomar
24-04-2007, 09:53
Niedziela moze byc - ludzie pracuja w soboty.
Dobra ustalenie 1 - termin - Niedziela
teraz godzina ? ok polodnia czy wczesniej/pozniej
Ja dodam, że mi pasuje każdy z dni w których będę w Londynie - Niedziela również:wink: .
Drgnęło widzę :grin: , godzina myślę że jak najwcześniej.

vasco
24-04-2007, 09:59
Niedziela godz 10 albo 11 (jak myslicie?);)
Mor_feusz moze ty wyznacz miejsce bo jak widze to masz najwiecej pomyslow:-P

mor_feusz
24-04-2007, 10:05
Niedziela godz 10 albo 11 (jak myslicie?);)
Mor_feusz moze ty wyznacz miejsce bo jak widze to masz najwiecej pomyslow:-P

Poczekaj;
Data: Niedziela 29.04.2007
Godzina: 11:00
(piszcie z kad jestescie - wyznaczymy miejsce spotkania dogodne dla wszystkich - czasme w niedziele (zlaezy z kad) ciezko dojechac)
Miejsce - sie ustali - gdzies w centrum - bedzie najlatwiej dla wszystkich.
Program:
dajcie jeszcze jakies pomyly. Ja sie wyczerpuje :) :)

Edit:
Kazda odoba musi miec (przynajmniej) 1DAY TRAVEL CARD ZONE 1-3 (polecam OYSTER poniewaz najtaniej)

borkomar
24-04-2007, 11:34
Ja będę na północy Golders Green/Brent Cross - Czyli Northern Line.
10-11 Nie za późno:?:

mor_feusz
24-04-2007, 12:08
Ja będę na północy Golders Green/Brent Cross - Czyli Northern Line.
10-11 Nie za późno:?:

taka propozycja byla zeby 10-11 rano zaczac (mozna wszczesniej)
Ja centralka, Ty Northen. Firdum centralka (tylko z 2go konca) - centrum londynu zostaje

przydatne info. Zeby sprawdzic jak dojechac i z kad to ten link http://journeyplanner.tfl.gov.uk informaje w jezyku polskim dostepne

Edit: wszystko zalezy od tego jak dlugo przewidywane jest focenie

borkomar
24-04-2007, 12:14
taka propozycja byla zeby 10-11 rano zaczac (mozna wszczesniej)
Ja centralka, Ty Northen. Firdum centralka (tylko z 2go konca) - centrum londynu zostaje

przydatne info. Zeby sprawdzic jak dojechac i z kad to ten link http://journeyplanner.tfl.gov.uk informaje w jezyku polskim dostepne

Edit: wszystko zalezy od tego jak dlugo przewidywane jest focenie
Jak długo focić będziemy - to już od Ciebie zależy :wink: myślę, że dość długo z przerwami na jakieś jedzenie.
Same dojazdy zajmą sporo czasu.
Jest plan skąd zaczynamy i gdzie kończymy focenie:?:

vasco
24-04-2007, 14:57
Skonczyc mozna wieczorna panorama na Primorse Hill, gdzie zaczac - to zalezy gdzie bedziemy focic.
10-11 wydawalo mi sie najrozsadniej zeby wszyscy dali rade wytrzezwiec po sobocie:lol: ostatnim razem nie udalo sie to wszystkim mimo ze umowilismy sie na 12...
Ja jestem na pld koncu nothern line ale nie mam problemu z dojazdem:)

mor_feusz
24-04-2007, 15:19
OK. Tak wiec:
Niedziela 29.04.2007 godzina 11.00
Trzeba bedzie tak lazic zeby kolek nie robic i jak nalepiej wyszlo.

Dasia
24-04-2007, 15:25
Ja mieszkam w N4 na Piccadilly Line. Dostosuje sie, raczej wszedzie mam blisko. Ustalajcie harmonogram Panowie, zeby to mialo rece i nogi :). Nawet jesli pogoda nie dopisze, to zawsze mozna cos wymodzic... jak np. detal architektoniczny jako temat przewodni lub cokolwiek. Pozdrawiam!

mor_feusz
24-04-2007, 16:07
Wlasnie o to chodzi zeby jakos rece i ogi mialo - nie bedziemy lazic jak osly po miescie i a moze tu albo tam

borkomar
24-04-2007, 17:01
Wlasnie o to chodzi zeby jakos rece i ogi mialo - nie bedziemy lazic jak osly po miescie i a moze tu albo tam
Ok więc.
Gdzie dokładnie zbiórka - kurcze będę musiał być wstrzemięźliwy w sobotę gdyż są kolegi urodziny :-x .
Ale co tam czego nie robi sie dla Hobby;-)

mor_feusz
25-04-2007, 09:26
http://www.wwt.org.uk/event/175/173/wildlife_photography_weekend_and_big_bird_race.htm l (cos ze stajni sasiadow) Dzis powinno sie wyklarowac co i gdzie

borkomar
25-04-2007, 09:33
http://www.wwt.org.uk/event/175/173/wildlife_photography_weekend_and_big_bird_race.htm l (cos ze stajni sasiadow) Dzis powinno sie wyklarowac co i gdzie
Ok to ja Już pewnie nie przeczytam tego dziś - będę offline.
Jutro jeśli nie będę miał sieci to wyślę Ci sms'a.
Pozdrawiam wszystkich i mam nadzieje do zobaczenia lada dzień.

mor_feusz
25-04-2007, 10:42
Powiem tak nie wiem jak BORKOMAR zna londyn ale mozna by pokazac male co nieco. Zaczas od Regent's Parku (Primrose Hill) - potem Camden - dalej bujanc sie na ANGEL kanalami. Potem (tu jeszcze mysle - ale ten mlyn mozna by bylo). Zakonczyc wieczorem mozna tUTAJ (PUBik) http://img138.imageshack.us/my.php?image=img2956wa3.jpg niedaleko znajduje sie http://img155.imageshack.us/my.php?image=img2961wf9.jpg Mozna zachaczyc o DOCKLANDy + pare jeszcze rzeczy mam na mysli ale zdecydowac sie trzeba szybko

borkomar
25-04-2007, 10:57
Powiem tak nie wiem jak BORKOMAR zna londyn ale mozna by pokazac male co nieco. Zaczas od Regent's Parku (Primrose Hill) - potem Camden - dalej bujanc sie na ANGEL kanalami. Potem (tu jeszcze mysle - ale ten mlyn mozna by bylo). Zakonczyc wieczorem mozna tUTAJ (PUBik) http://img138.imageshack.us/my.php?image=img2956wa3.jpg niedaleko znajduje sie http://img155.imageshack.us/my.php?image=img2961wf9.jpg Mozna zachaczyc o DOCKLANDy + pare jeszcze rzeczy mam na mysli ale zdecydowac sie trzeba szybko

Jeśli chodzi o moja znajomość Londka - to nawet jeśli coś z tego widziałem to chętnie zobaczę jeszcze raz.
Byłem wielokrotnie w Londynie(teraz miałem przerwę 2 letnią) - ale zazwyczaj dzień mój wyglądał tak (praca-dom-praca...)więc sporo rzeczy napewno nie widziałem a tym bardziej nie mam fot.
Więc jestem bardzo elastyczny i nie będzie na pewno przeszkadzać mi to, że już coś widziałem.
Do południa jestem jeszcze Online :razz:

PS.Po naszym spotkaniu albo i jeszcze przed - planuję wyskoczyć do KewGardnes i jakieś wybrane muzea obskoczyć - jeśli będzie ktoś chętny to towarzystwo będzie mile widziane.
Może jeszcze uda się skoczyć do Greenwitch - jak czas i ochota pozwoli :lol:

mor_feusz
25-04-2007, 11:14
Mozemy Z DOCKlandow przez greenwich (DLR jedzie - a ladnie tam jest) KEW sa piekne.

Mozna tak.
Zaczynamy na ANGEL - kanalami na CAMDEN - pitem Regents/PRIMROSE - potem DOCKALNDy - z nich na Greenwitch - potem Doki sw. katarzyny - pubik i bedzie sie mozna bunjnac Na L Bridge. i troche godzin zleci (tudziesz zbaczajac z kursu zeby tu i owdzie jeszcze co nieco zobaczyc)
Spotykamy sie powiedzmy Niedziela 11.00 na ANGEL (zaraz przy wyjsciu ze stacji metra). Zeby bylo jasno powienienem zyc z BOCIANAMI - to bedzie moj znak rozpoznaczy [sami zobaczycie].

Wazne. Zabrac ze soba plyny (ma byc cieplo tsak wiec nie wolno sie odwodnic. Woda mineralna polecana) co wy na to?

borkomar
25-04-2007, 11:31
Mozemy Z DOCKlandow przez greenwich (DLR jedzie - a ladnie tam jest) KEW sa piekne.

Mozna tak.
Zaczynamy na ANGEL - kanalami na CAMDEN - pitem Regents/PRIMROSE - potem DOCKALNDy - z nich na Greenwitch - potem Doki sw. katarzyny - pubik i bedzie sie mozna bunjnac Na L Bridge. i troche godzin zleci (tudziesz zbaczajac z kursu zeby tu i owdzie jeszcze co nieco zobaczyc)
Spotykamy sie powiedzmy Niedziela 11.00 na ANGEL (zaraz przy wyjsciu ze stacji metra). Zeby bylo jasno powienienem zyc z BOCIANAMI - to bedzie moj znak rozpoznaczy [sami zobaczycie].

Wazne. Zabrac ze soba plyny (ma byc cieplo tsak wiec nie wolno sie odwodnic. Woda mineralna polecana) co wy na to?

Jestem za 8-) - mówiłem, że jestem elastiko :lol:
Będę miał ze sobą dyndające na smyczy ID forumowe :rolleyes: 8)

mor_feusz
25-04-2007, 11:34
i jeszcze raz tylko na primrose sie wieczorkiem bujnac wieczorna panorame zrobic (wtedy macie 2 - londyn za dnia i w nocy). Aczkolwiek City wieczorkiem tez fajne . Fajnie to wyglada ztamizy - nocne zdjecia

Dasia
26-04-2007, 14:52
Niedziela 29 Kwietnia godzina 11:00 Stacja Angel - bedzie Dasia i jej Nikon - prosze nie bic :). Pozdrawiam i do zobaczenia!

mor_feusz
26-04-2007, 16:06
Niedziela 29 Kwietnia godzina 11:00 Stacja Angel - bedzie Dasia i jej Nikon - prosze nie bic :). Pozdrawiam i do zobaczenia!
No co Ty - kumpel chce kupic D80te i pare rzeczy mam sprawdzic (bo nie pamietam co i jak w NIKONIE. Spoko. Czekam(y)

Pamietajcie moj znak rozpoznawczy to 3 BOCIANY (zobaczycie o czym mowie)

borkomar
26-04-2007, 22:55
No co Ty - kumpel chce kupic D80te i pare rzeczy mam sprawdzic (bo nie pamietam co i jak w NIKONIE. Spoko. Czekam(y)

Pamietajcie moj znak rozpoznawczy to 3 BOCIANY (zobaczycie o czym mowie)

Spoko - mam sporadyczny dostep do sieci:wink: .
Dzieki za kontakt dzi
!!! Łączenie podwójnego wpisu !!!

No co Ty - kumpel chce kupic D80te i pare rzeczy mam sprawdzic (bo nie pamietam co i jak w NIKONIE. Spoko. Czekam(y)

Pamietajcie moj znak rozpoznawczy to 3 BOCIANY (zobaczycie o czym mowie)

Spoko - mam sporadyczny dostep do sieci:wink: .
Dzieki za kontakt dzieki za kontakt dzis mor_feusz.
Jesten bankowo o 11 na Angel z Kobietka :D

asterix
27-04-2007, 00:28
nie sadzicie, ze niedziela godz okolo 11 to nieco pozno ? :) wiecie... Ladek to nie Kozia Wolka :) dotarcie z punktu do punktu w godzinach szczytu (ok 12 niedziela) to nie takie hop siup :)

Mnie tak czy tak nie bedzie bo jadym poszczelac w Lake district :)

mor_feusz
27-04-2007, 13:17
jak kos m ochote zaczac wczesniej to spoko. Ja moge z ranca sie zerwac :)

borkomar
27-04-2007, 16:06
jak kos m ochote zaczac wczesniej to spoko. Ja moge z ranca sie zerwac :)

Ja tez cos wspominalem na ten temat.
Ale jak rowniez wczesniej mowilem dostosuje sie do reszty.
Pozdrawiam i do rychlego zobaczenia.8-)

mor_feusz
27-04-2007, 16:50
to podawaajcie czs - 9-10-11? ktoraa wam pasi - nie cche decydowac zaa wiekszsc

vasco
28-04-2007, 10:38
Niech dla wszystkich bedzie jedenasta przy angel bo tak juz zostalo rozgloszone m.in. na forum nikona.
Ciemno robi sie dopiero po 20-tej wiec IMO to jest wystarczajaco czasu na obskoczenie wielu ciekawych miejsc, a nawet 9 rano jest juz za pozna na typowe poranne zdjecia. Z transportem tez nie widze problemu, chyba tylko jedna linia jest zamknieta przez ten weekend a niedziela to nie 'godziny szczytu'.
Jezeli checie sie spotkac wczesniej to nie widze problemu byle tylko o tej 11-tej zachaczyc na angel.


!!! Łączenie podwójnego wpisu !!!
Maly update:
Stacja ANGEL jest w ten weekend zamknieta:

"NORTHERN LINE: On Saturday 28 and Sunday 29 April, suspended between Camden Town and Kennington (via Bank) due to planned engineering works. Please use alternative London Underground lines"

Najblizsza stacja metra to King's Cross, jakies 10 min spacerkiem do ANGEL.

mor_feusz
28-04-2007, 15:44
Jesli wszyscy sie zgadzaja to King's Cross, w przeciwnym razie Angel (autobusikiem mozna latwo dojechac w 3-5 min)
Za:
Vasco
mor_feusz

Wysle maila od DASI i zadzwonie do BORKOMAR'a

borkomar
28-04-2007, 22:27
Jesli wszyscy sie zgadzaja to King's Cross, w przeciwnym razie Angel (autobusikiem mozna latwo dojechac w 3-5 min)
Za:
Vasco
mor_feusz

Wysle maila od DASI i zadzwonie do BORKOMAR'a

Jestem za King's Cross - bedzie bez bez kabinacji.
Na jaka ulice mamy wyjsc:?: - bo zapewne bedzie kilka opcji8)
Na szczescie sie dzis wypogodzilo i oby sie utrzymalo do srody :mrgreen: .
Czy travellCard na 1-4 strefy styknie mi:?:

mor_feusz
28-04-2007, 23:13
Czy travellCard na 1-4 strefy styknie mi:?:
styka.
Znajdziemy sie. Moze od strony York Way?

Dasia
28-04-2007, 23:18
Ok jutro jedenasta Kings Cross od strony Yourk Way. Moj numer 07746154202

mor_feusz
29-04-2007, 00:01
Ok jutro jedenasta Kings Cross od strony Yourk Way. Moj numer 07746154202

Zadzwonimy :)

borkomar
01-05-2007, 00:39
Wielkie dzieki za mile spotkanie - fotki z mojej strony beda jak wroce do kraju, natomiast na Wasze licze znacznie szybciej ;-) .
Pozdrawiam

mor_feusz
01-05-2007, 11:10
A wiec tak . Wielkie dzieki za spotkanie. Swetni ludzie. Duzo sie nauczylem. Ekipa "nie do wygiecia". Wspaniale minal dzien. Dziekuje wszystkim za spotkanie CANONowcom i NIKONowczyni :) z piekna sigma 70-200 2.8

PS
Borkomar podczas "pracy" http://img145.imageshack.us/my.php?image=img9145cn4.jpg

borkomar
01-05-2007, 11:38
A wiec tak . Wielkie dzieki za spotkanie. Swetni ludzie. Duzo sie nauczylem. Ekipa "nie do wygiecia". Wspaniale minal dzien. Dziekuje wszystkim za spotkanie CANONowcom i NIKONowczyni :) z piekna sigma 70-200 2.8

PS
Borkomar podczas "pracy" http://img145.imageshack.us/my.php?image=img9145cn4.jpg
:D No prosze z partyzanta mnie atakowal - spoko odwdziecze sie w sroda-czwartek, o ile databank nie zgubi fot:lol: :mrgreen:

borkomar
10-04-2008, 20:47
Witam Kolegów ponownie.
W ww terminach będę na wyspach - może ponownie jakieś spotkanko:?:
Czekam na informacje.
Pozdawiam

mor_feusz
10-04-2008, 20:54
heheheh. M. Na mnie mozesz liczyc :) - sie na skype zgadamy :)

borkomar
11-04-2008, 07:34
heheheh. M. Na mnie mozesz liczyc :) - sie na skype zgadamy :)
Innej opcji to ja nawet pod uwagę nie brałem8) .
Ktoś jeszcze zainteresowany spotkaniem:?:

canli
11-04-2008, 12:13
ja bede wizytowal BigBen'a ale w dniach 15-18 :/ wiec pewnie sie nie zalapie

ale gdyby ktos mial ochote na wspolne pofotografowanie w tym terminie (w godzinach po 17 niestety) to zapraszam,

moze jakies ciekawe obiekty z kategorii opuszczone ktos zna ?

ja ogolnie z braku innych zajec bede pewnie sie szendal po miescie :)

borkomar
24-04-2008, 20:10
Coś widzę ekipa bez werwy tym razem - przesilenie wiosenne jakieś czy co 8) :?:

Gosia
13-08-2008, 19:13
Czy ktos wybiera sie w nastepny weekend focic karnawal Notting Hill?

Pol
13-08-2008, 21:01
Mam taki zamiar tylko jeszcze nie jestem pewien czy poniedzialek bede mial wolny. Jak na razie jestem zainteresowany. Co do spotkania napisz na emaila temide@interia.pl albo podaj nr. telefonu to oddzwonie.

Gosia
13-08-2008, 23:07
done :)

Parteq
13-08-2008, 23:26
done :)

Jakie "done", jakie "done"? Co tak tajemniczo? :)
Ja tez chce - napiszcie co i jak to moze wiecej chetnych sie znajdzie :)

kamilos
14-08-2008, 10:58
ja napewno bede sie tam krecil z aparatem :)

ben73
17-08-2008, 15:34
Jakie znacie ciekawe miejsca w Londynie. Żeby pofocic.
Jeśli chodzi o Kew Gardens to polecam a jeszcze najlepiej na wiosnę.

sqward
18-08-2008, 17:24
Witam, czy jeszcze ktoś ma ochotę na plenerki/piwo w Londynie ? Wiem, że wątek stary, ale pewnie ktoś jeszcze tutaj został ? :>

Pozdrawiam.

kamilos
18-08-2008, 18:44
ja bym chetnie skoczyl w okolice Battersea Park + pozniej jakies piwo :)

na tygodniu to tylko wieczorem po pracy albo w weekend o dowolnej godzinie.

proponuje ta sobote, kto chetny?

Parteq
18-08-2008, 19:23
ja bym chetnie skoczyl w okolice Battersea Park + pozniej jakies piwo :)

na tygodniu to tylko wieczorem po pracy albo w weekend o dowolnej godzinie.

proponuje ta sobote, kto chetny?

Ja sie pisze na sobote.
Na piwo rowniez :)

Miejse i godzina?
Moze im wczesniej tym lepiej,
wiecej zdjec, a i piwo bedzie lepiej makowalo :) :) :)

sqward
18-08-2008, 21:47
Ja też się pisze!

kamilos
19-08-2008, 09:41
jak Wam pasuje to moze byc i 10 rano :) lato typowo angielskie a wiec bez parasolki i okularow slonecznych sie nie obedzie :)

sobota, 10:30 przy wejsciu do Battersea Park Rail Station?
moglibysmy pozniej ruszyc na wschod wzdluz rzeki i zaliczyc kilka pubow po drodze :)

Parteq
19-08-2008, 10:28
Mnie pasuje idealnie.
10.30 jest ok.
Bylebysmy sie nie 'poskladali' do wieczora 'idac na wschod'... :)

sqward
19-08-2008, 11:22
Mnie też pasuje.

kamilos
19-08-2008, 14:19
do zobaczenia w sobote w takim razie!

sqward
19-08-2008, 16:09
Jak się znajdziemy na tej stacji ? :)

kamilos
20-08-2008, 11:30
z tego co pamietam stacja ma jedno wejscie a wiec nie problem bedzie zobaczyc kogos z torba, plecakiem lub apartem na szyi :)

sqward
11-09-2008, 22:17
Może by tak powtórka ?

borkomar
11-11-2008, 01:31
Witam Londyńczyków ponownie.
Tak się składa iż w piątek 14ego planuję być w Londku przez jakiś tydzień - więc może jakieś focenie - z PUB'em rzecz jasna 8-):?:

flyxray
11-11-2008, 01:47
ten pub'ik brzmi zachecajaco ;)

borkomar
11-11-2008, 01:52
No to ja myślę, iż Krajanie staną na wysokości zadania i spotkamy się na jakimś fajnym plenerku:?:

mor_feusz
11-11-2008, 10:39
Tak jak rozmawialismy na SKYPE. Damy rade. Pub jak pub ale polazic ze "sprzetem" - dlacego nie. 18-20 jestem w Amsterdamie. zgadamy sie telefonicznie (o ile numer ten sam) lub skype.

borkomar
13-11-2008, 19:57
Tak jak rozmawialismy na SKYPE. Damy rade. Pub jak pub ale polazic ze "sprzetem" - dlacego nie. 18-20 jestem w Amsterdamie. zgadamy sie telefonicznie (o ile numer ten sam) lub skype.
Hej na skype nie mogę Cię złapać jakoś :cry:.
Dajcie znać co i jak bo muszę sobie czas zaplanować - żeby jak najefektywniej go spożytkować.
Pozdrawiam.

sqward
13-11-2008, 22:12
Ostatnio w lądku pogoda do niczego, ale chętnie się przyłącze.

mor_feusz
16-11-2008, 13:02
Witam. Wlasnie sie "dogadalem" z BORKOMARem i spykamy sie gdzies w cenytum dzisiaj wieczorkiem ok 6+ i robimy "nocne" zdjecia. Jak ktos jest chetny to niech wysle PM do ok 15.00 lub mail'a na mor_feusz@tlen.pl.

borkomar
16-11-2008, 22:14
Witam. Wlasnie sie "dogadalem" z BORKOMARem i spykamy sie gdzies w cenytum dzisiaj wieczorkiem ok 6+ i robimy "nocne" zdjecia. Jak ktos jest chetny to niech wysle PM do ok 15.00 lub mail'a na mor_feusz@tlen.pl.
Sorki zmiana planow - spotkanie o tej samej godzinie czyli 18stej na St.Paul's ZAPRASZAMY 8-)

mor_feusz
17-11-2008, 01:17
zapomniales dodac jutro (jeszcze) czyli w poniedzialek.

borkomar
17-11-2008, 18:08
Masz Ci los - sie wzielo i rozpadalo grrrr:sad:

mor_feusz
17-11-2008, 18:13
no wiem. Sie zdzwonimy.

sqward
18-11-2008, 16:52
Może do tego czasu kupie sobie statyw :)

borkomar
18-11-2008, 20:12
Może do tego czasu kupie sobie statyw :)
Spotkanie sie odbylo ale nic nie stoi na przeszkodzie by by jeszcze wyjsc do miasta wieksza grupa.czekam na info jak cos 8-)

sqward
19-11-2008, 15:11
To może ostatni weeken miesiąca i wypad na doki ? Wybieramy się tam ze znajomą.

Donikm
24-10-2009, 21:26
Cześć,

temat trochę zapomniany wiec trzeba odkopać.

Jako ze mamy jesień, chyba i czasu trochę więcej każdy tez ma, wszyscy widzimy ze jest sporo użytkowników z Londynu i innych części UK, może byśmy zorganizowali się na jakiś plenerek, czy choćby na piwo do pubu i wówczas w grupie pomyśleć nad jakim konkretnym planem dotyczącym pleneru.
Moje gg 5817103.

Czekamy na propozycje.

Pozdrawiam.

Parteq
24-10-2009, 21:44
Popoludniowowieczorny browar w Soho :D

Wtorek?

17?

Pol
25-10-2009, 09:59
Witam.
Chetnie wybiorę się na wieczorny plener po Londynie. Przy okazji przetestuje 7D w nocnych warunkach. Jesli można to pod koniec tygodnia (wiecej wolnego czasu). Z 31/1 listopada bedzie pełnia tak więc mogą być ciekawe fotki.
Kontakt na email temide@interia.pl
Do zobaczenia.

Ernest_DLRS
25-10-2009, 12:05
Kurcze dlaczego nic nie działo się jak ja byłem w Londku :( :D

Parteq
25-10-2009, 12:18
30/1 tez jest ok.
Jak na wieczorne focenie to Soho jest ideales :D

Uczciwie przyznam ze lazic mi sie nie chce za bardzo.. Chetniej bym raczej usiadl i pogadal przy piwku. Choc jakas godzinke na focenie mozna przeznaczyc, w drodze do pub'u np :D

Donikm
25-10-2009, 12:30
Kurcze dlaczego nic nie działo się jak ja byłem w Londku :( :D

Dlaczego nie pisałeś ze będziesz w Londynie ;)

Jeśli chodzi o spotkanie, to w tygodniu nie bardzo się będę mógł stawić bo pracuje do 16-17 poza Londynem, ale weekend jest jak najbardziej ok, a czas na pewno znajdzie się i na foty i na piwo.

Parteq
25-10-2009, 12:51
31 to sobota. Moze ustalmy date teraz io czegos sie trzymajmy. Bo jak zaraz bedzie 5 propozycji to w koncu nic nie wybierzemy :)

31 sobota? 6pm? Oxford Circus - tube station?
I mozna spacerkiem pofocic w kierunku pubu :D

Pol
25-10-2009, 15:13
Sobota 31 pażdziernika jest OK tylko w innym miejscu, np. London Bridge tube przy muzeum londyńskich lochów. Z tego miejsca mamy 400m do doków Św. Katarzyny, ładny widok na most (Tower of London) i rzeke, a po drodze do pabu Dicensa z dobrym jedzeniem. Co Wy na to?
Kontakt na email temide@interia.pl.

Parteq
25-10-2009, 15:30
Sobota 31 pażdziernika jest OK tylko w innym miejscu, np. London Bridge tube przy muzeum londyńskich lochów. Z tego miejsca mamy 400m do doków Św. Katarzyny, ładny widok na most (Tower of London) i rzeke, a po drodze do pabu Dicensa z dobrym jedzeniem. Co Wy na to?
Kontakt na email temide@interia.pl.

Pisze sie, pisze.
Tylko ze nie bardzo mnie ciagnie do wieczornych fotek.
Ewentualnie dobije juz do samego pubu na koniec o umowionej porze :D

Pol
25-10-2009, 16:09
Parteq podaj mi na emila nr. telefonu to sie zgadamy na konkretną godzine.
Narka.

Donikm
25-10-2009, 16:32
Sobota 6pm, pasuje mi jak najbardziej, ale jesli chodzi o miejsce spotkania to moze piccadilly circus, zaraz przy fontanie, dosc widoczne miejsce, i jakies ciekawe ujecia soho wieczorem moze uda sie zlapac, ale to jeszcze kwestia dogadania sie, ja jestem "flexible" tak zeby kazdemu bylo ok.

Mam nadzieje ze do soboty ktos jeszcze sie dolaczy na spotkanko, ale trzech to juz dobry poczatek ;)

mor_feusz
25-10-2009, 18:55
Jak to 3. Ja 4. mor_feusz'at'tlen.pl

janekmatrix
25-10-2009, 21:42
Witam.

Ja też się piszę na spotkanie nie tylko na focenie ale i na piwko też,czas i miejsce mi odpowiada(sprawa dogadania jeszcze).Nie wiem tylko czy dam rade dopełznąć na 6pm do Londka bo pracę kończę o 16stej ale to chyba nie będzie problem.Ja lubię nocne focić,tak czy owak jestem otwarty na wszystko.Dajcie znać jak by co,moje gg 13929142.

Parteq
25-10-2009, 21:56
Hm.. 31 to bedzie Halloween?

Moze byc problem z miejscem w pubie.
Za to faktycznie jakis fajny plener moze sie udac.

Upieralbym sie jednak przy Soho, bo nawet w okolicach 10pm jest tam stosunkowo bezpiecznie. Moze tez byc kolorowo i wesolo 31ego. No i ostatecznie piersiowki w kieszen gdyby miejsca zabraklo.. :D

Donikm
25-10-2009, 22:18
Hm.. 31 to bedzie Halloween?

Moze byc problem z miejscem w pubie.
Za to faktycznie jakis fajny plener moze sie udac.

Upieralbym sie jednak przy Soho, bo nawet w okolicach 10pm jest tam stosunkowo bezpiecznie. Moze tez byc kolorowo i wesolo 31ego. No i ostatecznie piersiowki w kieszen gdyby miejsca zabraklo.. :D

Parteq ten pomysl z piersiowki sie mnie podoba :mrgreen: moze jakiejs weny tworczej dostaniemy, ale fakt faktem ze w wieczor halloween Soho bedzie chyba fajnym miejscem na szukanie ciekawych ujec.

Parteq
25-10-2009, 22:31
Czyli wstepnie 31/10 - 18.00
Piccadilly C. - przy fontannie.

Zestaw obowiazkowy puszka, w miare jasny sloik i cos zeby w niego nalac :)

Jak sie uda to i siadziemy gdzies w Soho.

Pasuje?

mor_feusz
26-10-2009, 10:29
Dobra jest. Z Picadilly ot "rzucik" beretem na SOHO. Bedzie dobrze. Jasny sloiczek tez sie znajdzie :)

Parteq
26-10-2009, 11:37
To moze jakis battle halloweenowy? :D

Tylko nie wiem czy jeszcze battle sa aktualne na CB.

Pol
26-10-2009, 19:30
Jestem za:
1. Nocnymi plenerkami,
2. Jasnymi słoikami,
3. Pełnymi piersiówkami,
4. Chetnymi ,,myszkami,, (do focenia)
5. Małymi browarkami
Piccadilly Circus koło amorka o 6pm. w sobote.
Do zobaczenia.

Donikm
26-10-2009, 21:45
Potwierdzam, bede przy fontannie o 6 pm.
Plan na wieczor jak najbardziej podoba mi sie, i battle to tez dobry pomysl. Zatem Panowie do zobaczenia.

Pozdrawiam.

mor_feusz
26-10-2009, 22:01
W razie czego badmy wszyscy z "przodu" amora, patrzas w strone Shaftesbury Avenue (niedaleko zreszta jest 1 z moich ulubionych pub'ow w tej okolicy, poniewaz jest duzo, ktoryh lubie). Bedzie dobrze.

mor_feusz
29-10-2009, 11:24
Zblizamy sie do soboty. To jak? 6 wszystkim pasi. Picadilly, Amor .....

Pol
29-10-2009, 20:10
Potwierdzam będe w sobote o 18.00.
Mam tylko dylemat jakie stałki zapakować do plecaka?

Parteq
29-10-2009, 20:20
Wszystkie najjasniejsze :)

Tez potwierdzam, 18.00 jestem.

Donikm
29-10-2009, 21:41
Sobota 6 pm, przy fontannie, będę wraz z moja szklarnią ;)

mor_feusz
31-10-2009, 18:05
Panowie (i Panie - o ile takie sie pojawia). Moge sie spoznic (mam jeszcze 1 rzecz do zalatwienia). Jestem w kontakcie telefonicznym z forumowym POL(em) tak wiec znajde Was. Powieniem nie spoznic sie durzo. Jesli chcecie pojsc do PUBu na poczatku polecam (ja og lubie) WAXY O'CONOR (tuz za rogiem niedaleko picadilly). http://www.waxyoconnors.co.uk - bardzo przyjemyn PUB (obardzo mi sie w srodku podoba). Pogoda zaczela dopisywac (jan narazie) po doszczwym poranku

mor_feusz
01-11-2009, 02:12
Oswiadczam ze plenerek sie odbyl. Relacja niedlugo.

Parteq
01-11-2009, 02:14
Swietny plener Panowie,

Super sie gadalo i jeszcze fajniej focilo :)
To robimy jakiegos battla?

Bo nie wiem czy wstawiac fotki czy czekac na jakies kompetyszyn :D
Ja wchodze :)

mor_feusz
01-11-2009, 13:18
Battle moze byc
a) 1 fotka (moze byc wiecej - ale 1 zeby mniej wyboru bylo - mniej a lepiej)
b) fair play -glosujemy na zdjecia przeciwnikow
c) czas - do uzgodnienia

Dodatkowo po BATLE i tak pokazemy wiecej zdjec w tym watku (lub zalozymy LONDYN - PLENER - 31/10/2009)

mor_feusz

PS. Swietne towarzystwo. Mam nadzieje na wecej spotkan (moze w liczniejszym gronie)

borkomar
01-11-2009, 13:19
Szkoda, że nie miałem możliwości być w tym czasie w Londku - ale myślę, że nadrobimy Panie mor_feusz :wink:

ben73
01-11-2009, 13:34
Piszę się na następne spotkanie. Wczoraj nie mogłem ale mam nadzieje, że uda mi się następnym razem.

Parteq
01-11-2009, 13:40
Battle moze byc
a) 1 fotka (moze byc wiecej - ale 1 zeby mniej wyboru bylo - mniej a lepiej)
b) fair play -glosujemy na zdjecia przeciwnikow
c) czas - do uzgodnienia

Dodatkowo po BATLE i tak pokazemy wiecej zdjec w tym watku (lub zalozymy LONDYN - PLENER - 31/10/2009)


1 fotka - ok,

Co do glosowania - myslalem zeby wystawic battla na ktory wszyscy beda mogli z forum zaglosowac,

Czas - nie mam pojecia, ja mam fotke juz gotowa :D, ale dostosuje sie,

Zdjecia z pleneru pokazalbym raczej w obecnym watku, po co zakladac kolejne

No i tytul na battle?

"Halloween"?

mor_feusz
01-11-2009, 17:39
1 fotka - ok,

Max 2


Co do glosowania - myslalem zeby wystawic battla na ktory wszyscy beda mogli z forum zaglosowac,

Zaraz zaloze "battle'owy" watek


Czas - nie mam pojecia, ja mam fotke juz gotowa :D, ale dostosuje sie,

Z 1 tydzien powinno btc OK.


Zdjecia z pleneru pokazalbym raczej w obecnym watku, po co zakladac kolejne

Dokladnie - po co zasmiecac.


No i tytul na battle?
"Halloween"?
Moze - LONDYN - PLENEREK - 31/10/2009?

Szkoda, że nie miałem możliwości być w tym czasie w Londku - ale myślę, że nadrobimy Panie mor_feusz :wink:
bedziesz nastepynm razem - znowu pofocimy.
EDIT:
Watek zalozony: http://canon-board.info/showthread.php?p=723075#post723075

Parteq
01-11-2009, 19:20
Moze - LONDYN - PLENEREK - 31/10/2009?


Eh, szkoda marnowac taka okazje, w koncu to bylo halloween, Londyn _ Plenerek brzmi troche jak wycieczka po ogrodach krolowej i focenie Big Bena :D

To juz niech "Soho" choc bedzie? :)

mor_feusz
01-11-2009, 19:34
Eh, szkoda marnowac taka okazje, w koncu to bylo halloween, Londyn _ Plenerek brzmi troche jak wycieczka po ogrodach krolowej i focenie Big Bena :D

To juz niech "Soho" choc bedzie? :)
O O O.
Zaraz zmienie (poprosze o zmiane) tytul.

Pol
01-11-2009, 21:11
Panowie czy bedzie to halloween czy Soho na pewno warto zamieścić pare fotek.
Ja swoje dopiero w niedziele wieczorem przeglądałem (ech ta praca).
Na pewno na następny plener biore mniej gratów. Dzięki za miłe towarzystwo, i czekam na następną wyprawę (może fajerwerki?).

mor_feusz
01-11-2009, 23:16
Pol, Pol, Pol.
Jak wrzucisz jakies zdjecia teraz to nie bedzie sensu robic battle. Jak sie zkonczy to pokazemy wiecej zdjec.

kylu
02-11-2009, 12:50
przepraszam,
wiem ze panowie nie chcą udostępniać zdjęć, ale czy bym mógł dostać fotki z trafalgar square te gdzie były robione zdjęcia całej mojej ekipy na Halloween :)
jak można prosił bym aby wysłać je na mojego emaila kylu1234@wp.pl
Dziękuje i Pozdrawiam,
Kylu

mor_feusz
02-11-2009, 15:37
przepraszam,
wiem ze panowie nie chcą udostępniać zdjęć, ale czy bym mógł dostać fotki z trafalgar square te gdzie były robione zdjęcia całej mojej ekipy na Halloween :)
jak można prosił bym aby wysłać je na mojego emaila kylu1234@wp.pl
Dziękuje i Pozdrawiam,
Kylu
Zdjecia chcemy udostepnic, tylko po bitwie. Zdjecia sie wysle. Chyba tez wam robilem - wiekszosc robil POL.

Parteq
02-11-2009, 16:05
przepraszam,
wiem ze panowie nie chcą udostępniać zdjęć, ale czy bym mógł dostać fotki z trafalgar square te gdzie były robione zdjęcia całej mojej ekipy na Halloween :)
jak można prosił bym aby wysłać je na mojego emaila kylu1234@wp.pl
Dziękuje i Pozdrawiam,
Kylu

No jak nie chca, dostales dwie foty rano mailem.
Jak kolega wyzej napisal - bedzie po battel'u to dostaniecie reszte.
Ode mnie poszedl backstage :D

Teo
04-11-2009, 22:35
Hej, gdybyście robili jakieś spotkanie w najbliższej przyszłości to chętnie bym dołączył do szanownej kompaniji, hej ho!

Donikm
09-11-2009, 01:35
Witam.
Po pierwsze to wielkie dzięki za mile spotkanie Panowie, było super, do battla się niestety nie przyłącze, nadmiar obowiązków w minionym tygodniu nie pozwolił mi na jakąkolwiek obróbkę fotek z pleneru.

Od jakiegoś czasu myślałem nad plenerem w West Park (opuszczony szpital psychiatryczny ) jeśli ktoś jest również chętny na taki pomysł , to możemy zorganizować wspólny plener, powiedzmy za 2 tygodnie, bądź ostatni weekend listopada, Panowie myśleć i dajcie znać ;)

Pozdrawiam.

Parteq
09-11-2009, 01:42
[...]
Od jakiegoś czasu myślałem nad plenerem w West Park (opuszczony szpital psychiatryczny ) jeśli ktoś jest również chętny na taki pomysł , to możemy zorganizować wspólny plener, powiedzmy za 2 tygodnie, bądź ostatni weekend listopada, Panowie myśleć i dajcie znać ;)


Dzisiaj bylismy z Adamem :)
Wlasnie obrabiam kilka fotek, wpadlismy tylko na godzine, ale miejsce niesamowite.
Trzeba tam jeszcze pojechac nie raz i nie dwa :)

mor_feusz
09-11-2009, 11:32
Od jakiegoś czasu myślałem nad plenerem w West Park (opuszczony szpital psychiatryczny ) jeśli ktoś jest również chętny na taki pomysł , to możemy zorganizować wspólny plener, powiedzmy za 2 tygodnie, bądź ostatni weekend listopada, Panowie myśleć i dajcie znać ;)

Za 2 tygodnie - pasuje mi bardzo.

Dzisiaj bylismy z Adamem :)
Wlasnie obrabiam kilka fotek, wpadlismy tylko na godzine, ale miejsce niesamowite. Trzeba tam jeszcze pojechac nie raz i nie dwa :)

Zgadzam sie - wlasnie ogladalem zdjeci a w sieci. Fajny klimat.

Teo
09-11-2009, 14:19
Wow, dla mnie bomba;) Brzmi jak zaproszenie do Arkham Asylum;) Piszę się jak najbardziej!

Teo
10-11-2009, 03:03
Hej, foty bardzo fajne! To jak z tym plenerkiem?

trothlik
10-11-2009, 21:29
Dzisiaj bylismy z Adamem :)
Wlasnie obrabiam kilka fotek, wpadlismy tylko na godzine, ale miejsce niesamowite.
Trzeba tam jeszcze pojechac nie raz i nie dwa :)
To i ja jestem chętny. w razie czego mogę kogoś zabrać z Birmingham...
a propos, mi pasuje i najbliższa sobota i za tydzień i za dwa...

Donikm
10-11-2009, 22:22
Ok, wstępny plan na sobotę - wypad do West Park, godzina i miejsce spotkania do ustalenia tak żeby każdemu było wygodnie, po części artystycznej czas na relaks i opowieści ;) lokalny pub albo jakieś mile miejsce w Londynie i będziemy dyskutować o jakimś konkretnym plenerku, wiecie modelki i takie tam...

Kto chętny na sobotę dopisać się do listy:
1 Donikm

Pozdrawiam.

Parteq
11-11-2009, 01:05
1 Donikm
2 Parteq


Tylko ze do 13.30 - i pozniej musze leciec.
Jesli spotkanie bedzie na 12.00 to odpadam, nie ma sensu dla mnie.
Ale jak na 10.00 to bedzie czas na focenie :D

trothlik
11-11-2009, 19:32
1 Donikm
2 Parteq
3 Trothlik
ja czasem nie jestem ograniczony :D
a gdzie ewentualna zbiórka? I o której?

Parteq
11-11-2009, 19:38
1. Gdzie jedziemy?
2. O ktorej?
3. Gdzie sie spotykamy?

Poniewaz w zaleznosci od pkt. 2 bede wiedzial czy bede w sobote czy nie - nie wypowiadam sie co do reszty ktora mi pasuje z gory.

Donikm
11-11-2009, 20:41
Ok, ja proponuje następujący plan:

1 Jedziemy do West Park, Cane Hill odpada, według ostatnich informacji trwają tam intensywne prace budowlane, w miejcu szpitala będą tam budowane mieszkania.
2 10 am mi pasuje, będzie cały dzień na focenie i ładne światło.
3 Miejsce spotkana, wydaje mi się ze najlepiej będzie się spotkać na miejscu.

Sadze ze tak będzie ok, ale piszcie co i jak pasuje Wam.

Kolejny fajny link w tym klimacie -> www.missionabandoned.com

trothlik
11-11-2009, 20:57
Ok, ja proponuje następujący plan:

1 Jedziemy do West Park, Cane Hill odpada, według ostatnich informacji trwają tam intensywne prace budowlane, w miejcu szpitala będą tam budowane mieszkania.
2 10 am mi pasuje, będzie cały dzień na focenie i ładne światło.
3 Miejsce spotkana, wydaje mi się ze najlepiej będzie się spotkać na miejscu.

Sadze ze tak będzie ok, ale piszcie co i jak pasuje Wam.

Kolejny fajny link w tym klimacie -> www.missionabandoned.com

Ja się piszę, mi pasuje, ale podporządkuję się większości. A tak dla pewności czy chodzi o ten szpital?
London County Mental Hospital West Park
Christ Church Road , Horton Lane , Epsom, Surrey .

Donikm
11-11-2009, 21:47
Horton Lane, Epsom KT19 8PB to jest post code, ktory doprowadzi Cię do miejsca, kawałek za town centre, ale łatwo trafić.

Przy bramie wjazdowej jest mała stróżówka, ale zarazem jest to wjazd do szpitala, który cały czas działa, wiec nikt nawet nie zwraca uwagi na wjeżdżających, kawałek dalej jest parking, tam możemy się spotkać i bezpiecznie zostawić auta. Ale niech się większość wypowie, czy wszystkim taki plan pasuje.

Parteq
11-11-2009, 21:58
Pasuje.
Dokladnie tak ostatnio wjezdzalem.
Przy bramie stalo dwoch z security, ale nie zatrzymali na wjezdzie, za to Adama na wyjezdzie, ja sie zatrzymalem za nim.
Straznik zadal bardzo rozgarniete pytanie;

- dokad pan jedzie?
- do domu.

No i pojechalismy :D

10.00 na parkingu pod wskazanym adresem.

trothlik
11-11-2009, 22:33
Dla mnie jak najbardziej pasuje. Wiec 10:00. A możne jakiś "znak sygnał" jak się rozpoznać? Może nr telefonu? GG? Tak tylko sugeruję...

kylu
12-11-2009, 11:55
wiec juz po battle ??
moge juz dostac fotki z sq??
kylu1234@wp.pl

borkomar
12-11-2009, 12:51
wiec juz po battle ??

Coś ten battle nie może się odbyć :rolleyes:

Mad_Mac
12-11-2009, 14:31
Panowie to kiedy to spotkanie w ta sobote?
Nie wiem czy zdaze zorganizowac wyjazd bo musze zostawic zone z dzieckiem u siostry w Northampton po drodze :)

Parteq
12-11-2009, 15:21
Panowie to kiedy to spotkanie w ta sobote?
Nie wiem czy zdaze zorganizowac wyjazd bo musze zostawic zone z dzieckiem u siostry w Northampton po drodze :)


Taki jest wstepny plan by Donikm :)

"1 Jedziemy do West Park, Cane Hill odpada, według ostatnich informacji trwają tam intensywne prace budowlane, w miejcu szpitala będą tam budowane mieszkania.
2 10 am mi pasuje, będzie cały dzień na focenie i ładne światło.
3 Miejsce spotkana, wydaje mi się ze najlepiej będzie się spotkać na miejscu."


Bede na 50%, doszlo mi kilka spraw i nie wiem czy sie tym razem wybiore.
Kontaktuj sie najlepiej z innymi z listy na PW co do nr tel i spotkania.

Co do battla - pojecia nie mam co sie dzieje, wyslalem dwa razy dla pewnosci. Czytalem regulamin uwaznie i mam nadzieje ze ze zrozumieniem :D
To sie okaze.

Donikm
13-11-2009, 01:04
Panowie to kiedy to spotkanie w ta sobote?
Nie wiem czy zdaze zorganizowac wyjazd bo musze zostawic zone z dzieckiem u siostry w Northampton po drodze :)

Mad_Mac jeśli tylko się wyrobisz to przyjeżdżaj,bo miejsce jest warte odwiedzenia, namiary na West Park są kilka postów wyżej, a w razie czego to pisz na PM.

Kto jest zdecydowany na 100% dopisać się do listy:

1 Donikm
2 Parteq
3 Trothlik

Parteq
13-11-2009, 01:23
Mad_Mac jeśli tylko się wyrobisz to przyjeżdżaj,bo miejsce jest warte odwiedzenia, namiary na West Park są kilka postów wyżej, a w razie czego to pisz na PM.

Kto jest zdecydowany na 100% dopisać się do listy:

1 Donikm
2 Parteq
3 Trothlik

Z tym 100% to bym tak sie nie wychylal.
Znaczy sie - ja bym sie nie wychylal, jesli jutro sie ze wszystkim nie wyrobie to zostanie mi sobota do zalatwienia. Wtedy odpadam z pleneru. Zatem ja na 50%.

Ale we dwie osoby tez jest super, jest bardziej straszno.. :D:D:D

mor_feusz
13-11-2009, 02:02
1 Donikm
2 Parteq
3 Trothlik
4 mor_feusz
5 lepsza polowka mor_feusz'a (jako moj kierowca)

Teo
13-11-2009, 15:52
Hej, w takim razie proszę o dopisanie! Mnie i mojej narzeczonej czyli 6. Teo i 7.Iza ;)
Czy ktoś zmotoryzowany mógłby nas podebrać z Ealing Broadway albo z miejsca gdzieś po drodze?

mor_feusz
13-11-2009, 16:28
Cholera - Ealing to po 2 stronie centraliki - ja wschodni Londyn.

mor_feusz
13-11-2009, 20:28
To co, jedziemy? Pogoda nas nie interesuje poniewaz bedziemy w srodku ;)
moj email to: mor_feusz@hlen.pl

trothlik
13-11-2009, 20:51
A czemu mamy nie jechać??

mor_feusz
13-11-2009, 20:54
Dobra: no to do zobaczenia o 10 na miejscu

trothlik
13-11-2009, 20:56
Dobra: no to do zobaczenia o 10 na miejscu

Oto słowa geniusza :D

Teo
13-11-2009, 21:49
Ja jednak rejteruję. Nastąpiła mała zmiana planów. Może innym razem...:(

mor_feusz
14-11-2009, 18:27
Niestety. Do plenerku nie doszlo. Bylismy tam mor_feusz i Donikm + nasze dzielne kobiety (zasluguja na medal). Na poczatku ochrona uprzejmie nas wyprosila, potem znalezlismy dziure w plocie - ale niestety - wszystkie wejscia za zablokowane, nie da rady normalnie sie tam dostac (znalezlismy 1 wejscie ale za ciezko by bylo dla naszych kobiet). Po czym i tak zostalismy "uchwyceni przez ochrone" i ponownie wyproszeni. Zmoklismy - nie blyo plenerka - ale przygoda byla :).
Trzeba bedzie cos innego wymeslec. Jak narazie jestem (jak i wiekszosc pewnie) otwarty na propozycje, plenerek/pub/cokolwiek :)

Teo
14-11-2009, 21:38
Współczuję, że nie wyszło. Na pewno można jakoś przeniknąć na teren szpitala. Pewnie w samym budynku nie ma ochroniarzy...

Heh, dawno temu w liceum jeszcze robiłem foty huty niedaleko Konina - trzeba było przeleźć przez wysoki betonowy płot z drucikami;) ( w jednym miejscu były zerwane), wyminąć piesze patrole (w tym jeden z psem;) ) i dostać się po drabinie na dach bodajże walcowni - stamtąd był dobry widok. Foty były dla kumpeli z pisemka ekologicznego ;) Potem powrót tą samą drogą. Jakieś tam doświadczenie w fotograficznej dywersji mam ;)

Parteq
15-11-2009, 01:34
Niestety. Do plenerku nie doszlo. [...]

O k.., szkoda.
Widac mielismy szczescie z Adamem.
Tez byli na wjezdzie, ale nie zatrzymali.

Nastepnym razem proponuje to samo miejsce jeszcze raz - nic nie zaszkodzi sprobowac.
Tez wczesnie rano, okolo 10.00 - a gdyby nie wypalilo przez ochrone - miec alternatywe na cos "legalnego" w odleglosci do 50 mil :D

Wtedy przemiescimy sie w godzine i od 11.00 bedzie mozna pofocic w spokoju.
Co do propozycji - pozostawie to bardziej zorientowanym w okolicznych "atrakcjach".

mor_feusz
15-11-2009, 12:48
Problem jest taki ze teraz wszystko jest "zabarykadowane". Ponoc na Halloween ludzie urzadzili sobie jakas impreze (duzo ludzi sie zwalilo) i po tym (mieliscie szczescie ze bylisccie w niedziale) wszystko zostalo pozamykane. Obeszlismy do okola. Zadnego wejscia (znalezlismy 1 wejscie - tajemne) ale z kobietami bylismy i nie bylo tak latwo. Tak wiec nici z nastepneggo razu :(

janekmatrix
17-11-2009, 00:10
No to szkoda że Wam nie wyszło,ja tam byłem jakiś czas temu razem z Donikm,weszliśmy bez problemu,zero security,na a w środku szok,nawet napotkaliśmy wycieczki fotograficzne :).Świetne miejsce na plener,troszkę trzeba uważać gdzie się stąpa bo to przecież popada w ruinę ale gra jest warta świeczki.Mam nadzieję że uda mi się być tam jeszcze raz bo za pierwszym razem byliśmy tam przed zmrokiem i mało czasu było na focenie a po ciemku tam bym nie chciał chodzić.

może kilka fotek mało udanych z West Park:

C450+kit18-55IS

1.

https://canon-board.info/imgimported/2009/11/2940871256682938s2-1.jpg
źródło (http://fotogalerie.pl/fotki/upload/29/40/87/2940871256682938s2.jpg)

2.

https://canon-board.info/imgimported/2009/11/2940881256687130s2-1.jpg
źródło (http://fotogalerie.pl/fotki/upload/29/40/88/2940881256687130s2.jpg)

3.

https://canon-board.info/imgimported/2009/11/2940881256687270s2-1.jpg
źródło (http://fotogalerie.pl/fotki/upload/29/40/88/2940881256687270s2.jpg)

4.

https://canon-board.info/imgimported/2009/11/2940871256683006s2-1.jpg
źródło (http://fotogalerie.pl/fotki/upload/29/40/87/2940871256683006s2.jpg)

5.

https://canon-board.info/imgimported/2009/11/2940871256683073s2-1.jpg
źródło (http://fotogalerie.pl/fotki/upload/29/40/87/2940871256683073s2.jpg)



Pozdrawiam.

kylu
19-11-2009, 21:50
Coś ten battle nie może się odbyć :rolleyes:

WTF ?
ee to lipa ;/

mor_feusz
21-11-2009, 17:50
Juz po battle.

Parteq
21-11-2009, 19:13
Dokladnie, gratuluje zwyciezcy :D

mor_feusz
22-11-2009, 12:30
heheheheh - Ja rowniez - dobre zdjecia (sam na nie glosowalem - trzeba glosowac na "przeciwnika" - fair play). Teraz bedzie mozna zaprezentowac fotki tutaj na watku. Donikm tez moze dozucic swoje.

Edit:
Pare fotek z tego dnia


https://canon-board.info//brak.gif
źródło (http://img14.imageshack.us/img14/950/fotka6.jpg)


https://canon-board.info//brak.gif
źródło (http://img32.imageshack.us/img32/7761/fotka2j.jpg)


https://canon-board.info//brak.gif
źródło (http://img21.imageshack.us/img21/658/fotka3w.jpg)


https://canon-board.info//brak.gif
źródło (http://img4.imageshack.us/img4/7987/fotka5i.jpg)


https://canon-board.info//brak.gif
źródło (http://img32.imageshack.us/img32/313/fotka9.jpg)


https://canon-board.info//brak.gif
źródło (http://img21.imageshack.us/img21/1048/fotka3wv.jpg)


https://canon-board.info//brak.gif
źródło (http://img694.imageshack.us/img694/3554/fotka5.jpg)


https://canon-board.info//brak.gif
źródło (http://img21.imageshack.us/img21/950/fotka6.jpg)


https://canon-board.info//brak.gif
źródło (http://img694.imageshack.us/img694/5062/fotka1.jpg)

kylu
22-11-2009, 21:00
jak juz po
to mógłbym dostac zdjecia z trafalgar square halloween calem mojej ekipy
Kylu1234@wp.pl

mor_feusz
22-11-2009, 21:02
zarkne potem co mam z wami i Ci wysle.

Parteq
27-11-2009, 13:35
Moze jakis wieczorny plener jutro?
myslalem o szpitalu ponownie, ale faktycznie jak bedzie problem z ochrona to dzien sie rozjedzie troche. Chyba ze ktos ma w propozycji jakas alternatywe?

Wiem ze Soho juz bylo, ale ze to wdzieczny temat - to moze jutro wieczorem jakas powtorka? Z nastawieniem na browarka gdzies w miedzyczasie?

Gdyby sie ustawic na 18.00 to i w ciagu dnia tez cos sie zrobi. Ktos chetny?
Do tych co mam tel - odezwe sie tez poza forum.

Tu mozemy dogadac szczeg. gdyby ktos byl chetny.

mor_feusz
27-11-2009, 14:12
szpital zamkniety - wszystki drzwi/okna zabarykadowane. Nie wejdziesz do srodka jak wczesniej :(

Parteq
27-11-2009, 14:20
Ee... Jak tylko ochrona nie zatrzyma na bramie to wejde, jest takie sekretne miejsce.. :D

Donikm
03-12-2009, 19:59
Witam,

weekend zbliża się wielkimi krokami , może jakiś plenerek, bądź wypad na piwo ?

Pogoda zapowiada się nieco lepsza niż tydzień temu, może kolejna próba w West Park, dostać się nie jest łatwo ale innym się udaje przechytrzyć dzielnych ochroniarzy ;) (forum 28dayslater.co.uk )

Pozdrawiam.

mor_feusz
03-12-2009, 21:06
......dostać się nie jest łatwo ale innym się udaje przechytrzyć dzielnych ochroniarzy
heheheh - w ten weekendmoze nie byc tak latwo. Mam troche roboty.

Parteq
03-12-2009, 21:24
Zdecydowanie ten weekend mi nie pasuje.
Gdyby to sie zmienilo - bede dzwonil.

Powodzenia w podchodach! :D

Parteq
10-04-2010, 18:18
Ktos sie wybiera jutro pod ambasade?
Bede okolo 16.00.
47 Portland Place, W1B 1JH

trothlik
10-04-2010, 18:31
Ktos sie wybiera jutro pod ambasade?
Bede okolo 16.00.
47 Portland Place, W1B 1JH

A co tam będzie ciekawego?