PDA

Zobacz pełną wersję : Animacja 3D z fotografii?



flippy
10-01-2007, 21:27
Witam!

Mam pytani - posrednio zwiazane z fotogrtafia a mianowicie... potrzebuje program ktory obsluzyl by sklejanie fotek w 3d (powiedzmy) cos a'la QuickTime vr lub aplikacja javy. Jest jedna bariera.. nie wim jak to jest zapisywane np w QTVR czy jest to format zamkniety jak film czy bardziej przypomina to zdjecie. Dlaczego pytam? Otoz niektore elementy na tej panoramie musza byc aktywe np po kliknieciu w 'cos' dzieje sie inne 'cos'-chodzi o to aby dalo sie wyszczegolnic nieduzy obiekt aktywny. We flashu chyba jest to mozliwe aczkowiek sam nie wiem jak wyglada montowanie apnoramy we flashu-nie ma rzeczy nie do przeskoczenia;)
Jesli ktos ma jakis pomysl a moze ktos mial stycznosc z czyms takim to bardzo prosze o kontakt
Pozdrawiam
Piotrek

thorin
10-01-2007, 23:19
a nie latwiej bedzie zlozyc panorame w psie i potem tak jak piszesz i uaktywnic ja na klikanie i pojawianie sie "cos" ? :) niewiem jak mialaby wygladac panorama 3d ? Moze rozpisz to bardziej, pokaz jakis przyklad.

pozdrawiam
krzysiek

flippy
11-01-2007, 00:18
yy.. no wlasnie jesli miala by to byc plaska panorama to nie ma problemu ale znalazlem swietny przyklad i okazalo sie ze aktywne pola tez ma.. tylko jak cos takiego zrobic czy wystarczy quicktime VR Pro?
http://www.worldserver.com/turk/quicktimevr/Saint-Paul.html
pozdrawiam
piter

satriani
13-01-2007, 16:52
taki sam efekt (sterowanie, wygląd) jak ten z linka uzyskasz również za pomocą programu: ulead cool 360