PDA

Zobacz pełną wersję : Bluetooth, Windows XP, Widcomm i czytnik kart CF na BT



Calliactis
04-01-2007, 23:08
Mam krótkie i proste pytanie. Kupiłem sobie adapter bluetooth na USB (jakiś z allegro - noname). Problem jest w połączeniu i instalowaniu sterowników w Windowsie XP z SP2. Windowsowy sterownik nie działa w ogóle. Na forach doczytałem, że potrzebny jest pakiet Widcomm drivers. Jeśli ktoś ma może taki pakiet, to czy mógłby podesłać? calliactis @ o2.pl Chcę połączyć notebooka z czytnikiem kart na BT (cudo przywiezione przez znajomego z USA - też noname) i odtwarzaczem obrazów JPEG (przesłanych przez BT) na telewizorze, produkcji Sony Ericsson (adapter na łącze 'euro').
Jeśli ktoś moze mi pomóc w kwestii tych sterowników Widcomm'a to będę wdzięczny :)

BTW: udało mi się ściągnąć pakiet w wersji 1.4.xxx ale tam ani jeden plik nie stanowi sterownika (nie jest rozpoznawany po wskazaniu w device manager) i nie wiem co instalować... :(

Jac
04-01-2007, 23:12
hehe jesli chcesz zrzucac fotki z czytnika na BT - to wspolczuje :mrgreen: no chyba ze masz klka dni na strate czasu :twisted:

Peri Noid
05-01-2007, 00:20
Po BT to będzie się straaaasznie długo zgrywać. Moim zdaniem nie warto się męczyć, chociaż pomysł ciekawy. A co do sterowników - spróbuj przy wyjętym donglu zainstalować pakiet który masz. Dopiero później podepnij dongla. I poza tym zajrzyj tutaj (http://www.broadcom.com/products/bluetooth_update.php), może tam znajdziesz nowszą wersję, która ci pomoże.
A jeśli wystarczy pakiet BlueSoleil, to mam jakieś wersje z moich dongli, może to wystarczy.