PDA

Zobacz pełną wersję : Klatka po klatce -film



SenK
04-01-2007, 01:51
Mam pytanko, chcę wykonać serię zdjęć,
tzn tak ze 100, 200 zdjęć canonem 20d (5kl/s)
i potrzebuję to połączyć razem w kupę..
żeby wyszedł z tego filmik,
Pytaniem jest, w czym można to zrobić??
Jak na razie nie miałem doświadczeń
z tego typu rzeczami.
Dobrz by było, żeby dało się do tego jakiś
podkład muzyczny dorzucić.


O znalazłem:
coś jak to:
http://patrykrebisz.com/stills/FINAL_movie.html

Diabel03
04-01-2007, 08:43
W programie instalowanym z photoshopem, Image Ready można skleić gifa tylko że wtedy nie podłożysz muzyki.

Wats0n
04-01-2007, 08:55
W każdym programie do obróbki video masz możliwość wstawiania plików graficznych. Poszukaj na stronach pinacle, sony (vegas video) czy nie mają jakichś wersji testowych. W ostateczności możesz sięgnąć po adobe premiere, ale ten program zmiażdzy na starcie każdego samouka - jest wyjątkowo mało user friendly. Z własnego doświadczenia polecałbym vegasa. Bardziej intuicyjnego programu do tego celu nie widzialem. A, możesz jeszcze sprawdzic microsoft movie makera, ale nigdy nie pokalałem swojego kompa odpaleniem tego ustrojstwa więc ni cholery nie wiem co to potrafi.
Zawsze istnieje jeszcze możliwość przeszukania tucows, sourceforge'a itp za jakims programem do obróbki wideo. Odpadnie problem ewentuaknych ograniczeń wersji testowych.

stdanielo
04-01-2007, 09:39
zawsze jako potrzebuję jakiś soft co konwertuje z czegoś do czegoś to szukam w ten sposób źródło2cel ;) i tym sposobem

1. Jpg2AVI
2. PhotoLapse http://home.hccnet.nl/s.vd.palen/photolapsedlc.html
3. BMP2AVI

Pozdrawiam

Możesz pokazać efekt jak już coś zmajstrujesz, a dźwięk podłożysz w gotowym aviku np. w programie VirtualDub

beachcomber
30-03-2009, 21:50
a jaki program polecice do zrobienia filmu z serii zdjec tak, aby pozniej ten film bez problemu zamiescic na WWW ? kominowalem z formatem gif, ale efekt dosc slaby (zdjecia traca mozno na jakosci). i dobrze by bylo, zeby to program 'user friendly very much' byl ;)

Sielan
30-03-2009, 23:45
Virtual Dub. Bardzo dobre, darmowe narzędzie.