PDA

Zobacz pełną wersję : canon s3 is problem



KAPSiO
23-12-2006, 19:53
NIE WIEM JAK PRZERZUCI ZDJECIA Z APARATU NA KOMPA W INSTRUKCJI PISZE ZEBY NACISNAC Camera Window ALE JAK TO NA CISNE TO WYSKAJUE MI JAKIES OKIENKO W KTORYM PISZE ZE NIE WIDZI MI APARATU JESLI KTOS WIE NIECH MI POMOZE Z GORY DZIEKI

firley
23-12-2006, 21:54
Ja nie pomogę, ale zwrócę uwagę ze, jeżeli chcesz uzyskać pomoc, to napisz jaki masz system, jaki kabel, sterowniki itp. Nikt nie będzie się bawił w detektywa i zastanawiał. Poza tym pisz z interpunkcją i małymi literami.
Pozdrawiam

Vitez
24-12-2006, 01:13
Świąteczna promocja 1MB Neostrady zaczyna dawac sie we znaki?

Krotkie porady - sprawdz czy aparat na pewno jest dobrze podlaczony, czy wlaczony jest odpowiedni tryb transferu. Sprawdz czy najpierw nie podlaczyles aparatu a dopiero potem instalowales oprogramowanie - jak tak to kicha.
Najlepiej, najlatwiej i najszybciej (pod wzgledem predkosci transferu) to kupic czytnik jakis za ok 30-40zl.

Poza tym przejrzyj cale to podforum o kompaktach - jest kilka watkow z podobnym problemem, np:
http://canon-board.info/showpost.php?p=201551&postcount=6

Aha... po napisaniu posta ale PRZED nacisnieciem 'zatwierdz nowy watek' albo 'zatwierdz odpowiedz' - podnies glowe, spojrz na ekran, przeczytaj co i w jakim stylu napisales i zastanow sie chwile jak to wyglada i jak moze zostac odebrane przez zupelnie obce ci osoby czytajace to. A potem wylacz capslock i sie popraw :roll: .