PDA

Zobacz pełną wersję : Tabela ustawień manualnych



albig
12-01-2005, 01:56
Cześć.
Szukam, ale znaleźć nie moge, a ponoć są w sieci.
Chodzi mi o tabele ustawień manualnych do lampy błyskowej.
Lampa canona 220 EX Speedlite.

Krzychu
12-01-2005, 07:17
Cześć.
Szukam, ale znaleźć nie moge, a ponoć są w sieci.
Chodzi mi o tabele ustawień manualnych do lampy błyskowej.
Lampa canona 220 EX Speedlite.

Ale wiesz czego szukasz czy może nie bardzo ? Widziałeś gdzieś na tej lampie cokolwiek co można ustawić (nie mówię o włączniku ;-) ) ? Tam nie ma nic do ustawiania...

Vitez
12-01-2005, 23:04
http://foto.malwa.net/index.php?s=10001

eternus
13-01-2005, 13:23
Bardzo sympatyczny programik, ale chyba przede wsztstkim do uzytku edukacyjnego - czyli zapoznac sie, jak to wyglada w domu, a potem ew. z pamieci cos odtwrzac, modyfikowac. Bo fajnie by wygladal fotograf z laptopem :)

DoMiNiQuE
13-01-2005, 13:28
http://foto.malwa.net/index.php?s=10001

super programik, choc interesuje mnie w nim tylko przeliczanie skali odwzorowania macro - czegos takiego szukalem (bo te wszystkie wzory mnie troszke zniechecily :wink: ) dzieki!

Vitez
13-01-2005, 21:22
Bardzo sympatyczny programik, ale chyba przede wsztstkim do uzytku edukacyjnego - czyli zapoznac sie, jak to wyglada w domu, a potem ew. z pamieci cos odtwrzac, modyfikowac. Bo fajnie by wygladal fotograf z laptopem :)

Wklepujesz w programik to co ci potrzeba (np wlasnie tabelka lampa vs przyslona/odleglosc) , wrzucasz wyniki do excela, drukujesz i masz wiele potrzebnych tabalek za pomoca jednego programiku 8) .
Btw znalazlem go po 5 minutach googlania gdy zobaczylem ten watek :roll: .

eternus
13-01-2005, 21:44
Wklepujesz w programik to co ci potrzeba (np wlasnie tabelka lampa vs przyslona/odleglosc) , wrzucasz wyniki do excela, drukujesz i masz wiele potrzebnych tabalek za pomoca jednego programiku 8) .
Btw znalazlem go po 5 minutach googlania gdy zobaczylem ten watek :roll: .

Qurczak - a o tym to nie pomyslalem - jaki ograniczony jestem :D Zatem tym bardziej twierdze, ze jest to bardzo sympatyczny programik.

Moze sobie wrzucisz pod Ksywke na forum napis "Mistrz google" :D ?