PDA

Zobacz pełną wersję : Ptanie, jak wstawic fotke na forum?



aqua
05-01-2005, 17:30
Ja sie malo na tym znam wiec pytam.

Krzychu
05-01-2005, 17:57
Ja sie malo na tym znam wiec pytam.

Zalinkować skądś indziej znacznikiem Img

aqua
05-01-2005, 18:17
a tak po chlopsku?

Krzychu
05-01-2005, 18:29
a tak po chlopsku?

Tak po chłopsku to musisz mieć ją gdzieś indziej dostępną na necie a na forum wstawia się tylko do niej link używając jednego ze znaczników dostępnych nad oknem w którym się pisze odpowiedzi a forum już automatycznie to zdjęcie wyświetla biorąc je tam skąd ono leży... Tak po prostu zuploadować (nie mówię o albumie) to się chyba nie da...

aqua
05-01-2005, 18:36
Mam jeda rzecz do sprzetow i chce ja pokazac na forum zeby cos o niej sie dowiedziec, zdjecie mam w kompie.
Kiedy ktos wstawil fotke swojej 20D z BG-E2

DoMiNiQuE
06-01-2005, 10:00
Polecam nie raz poczytac forumowy FAQ ;-)


Czy mogę dodawać Obrazki?
Jak najbardziej możesz wstawiać obrazki do swoich postów. Jednakże obecnie nie istnieje możliwość przesyłania obrazków bezpośrednio na forum. Musisz więc wstawiać obrazki, które znajdują się na innym, ogólnodostępnym serwerze, np. http://www.moj-serwer.pl/moj-obraz.gif. Nie możesz wstawiać obrazków znajdujących się na twoim komputerze (chyba że jest on publicznie dostępnym serwerem) ani obrazków przechowywanych na stronach wymagających autoryzacji, np. skrzynki pocztowe, strony chronione hasłem itp. Aby wstawić obrazek użyj znacznika BBCode [img] lub odpowiedniego znacznika HTML (jeśli jest to dozwolone).