PDA

Zobacz pełną wersję : Ixus 800



zulusx
16-12-2006, 21:53
Może aparat nie jest do filmowania, ale czasem jakąś sekwencję warto uchwycić.Mam stary model "400" i robi to prawie wystarczająco dobrze,postanowiłem kupić lepszy model -"800IS" no i kicha. W aparacie występuje szum /akustyczny/ który blokuje nagrywanie dźwięku /jest nagrany ale ledwie słyszalny/. W serwisie mówią że tak musi być. NIE POLECAM tego modelu, a kupując inne aparaty ze stabilizacją zwróćcie uwagę na ten szczegół.
A może tak jednak nie musi być - ma ktoś doświadczenie w tej kwestii?
POZDRAWIAM

Kolekcjoner
17-12-2006, 11:39
Obawiam się że to chyba nie ten dział :).

Mac
17-12-2006, 12:16
Po pierwsze jak zauważył Kolekcjoner ten post powinien być umieszczony w innym dziale ale mam nadzieję, że moderatorzy o to zadbają.
Po drugie idź do sprzedawcy i dowiedz się dlaczego masz taki efekt przy nagrywaniu dźwięku, być może aparat jest do wymiany.
Po trzecie do nagrywania filmów jest kamera a aparat ma takową funkcję ale cudów się nie spodziewaj.

zulusx
17-12-2006, 13:50
Nie wiem jak wybrać inny dział,ale skoro już "MAC" mi odpowiedział to chcę podkreślić ,że różnica między 800 a 400 -ką jest cudem/na korzyść 400ki oczywiście/. No i jak pisałem serwis w W-wie powiedział że tak być musi - to dlaczego w danych napisano "nagrywanie obrazów z dźwiękiem.."?
Pozdrawiam i nie denerwujcie się działem.