PDA

Zobacz pełną wersję : S1IS-problem, kręci dobrze, zdjęć nie robi - pomocy!



michcio82
10-12-2006, 10:17
Od 2 lat jestem posiadaczem S1IS. Przez 1,5 roku wszystko było ok. 3 miesiące temu padla lampa- koszt ok.400. I do wczoraj chodził bez problemów. Zrobilem pare fotek, patzre na podglądzie i jestem niemile zaskoczony. Wszystkie zdjęcia są białe w poziome paski (przy zbliżeniu całe białe)- tak jakby prześwietlone? Aparat leżal bezczynnie ok 10 dni i nikt się nim nie bawił. Nie wiem co się stało. Próbowałem różnych nastaw i nic nie pomogło!!!!! Ogólnie nie miałem problemow z aparatem poza lampą! Zrobiłem nim ponad 5000 zdjęć! Natomiast filmiki kręci bez problemów wszystko jest ok. Nie wiem co robić. Czy ktoś miał do czynienia z czymś takim? ewentualnie jaki może być koszt naprawy?

mydrek
10-12-2006, 17:04
Nie wiem czy to zbieg okoliczności czy wirus który się uaktywnia w aparacie tego samego dnia i go niszczy :D. Moja historia jest taka sama, po tygodniu wyciągam aparacik S1 IS pstrykam kilka zdjęć a tu nagle wszystkie w paski poprzeczne, ciekawe jest to że filmy po nakręceniu ich nie mają. Prawdopodobnie matryca padła.
Więc jeśli ktoś spotkał się z tym problemem lub usuwał usterkę w serwisie proszę, napisz.
….. czekamy …..
:(