PDA

Zobacz pełną wersję : znak wodny



mientki
01-01-2005, 21:33
Znacie może jakiś program który na zbiór plików graficznych naniesie jakieślogo lub napis? Najlepiej z przeźroczystością. Musze zabezpieczy trochę zdjęć przed publikacją.

Tomasz Golinski
01-01-2005, 22:39
irfan view nanosi napisy. nie wiem czy przezroczyste

p13ka
02-01-2005, 11:07
Znacie może jakiś program który na zbiór plików graficznych naniesie jakieślogo lub napis? Najlepiej z przeźroczystością. Musze zabezpieczy trochę zdjęć przed publikacją.

Wypróbuj ReaWatermark (http://www.reasoft.com/products/reawatermark/) . Prosty i wygodny. Czasem go stosuję do seryjnego znakowania zdjęć. Kontrola nad przezroczystością jest 100%.

krecio
13-01-2005, 20:03
Popieram! ReaWatermark skutecznie sobie radzi ze znakowaniem. Tani i prosty w obsludze, a ma calkiem spore mozliwosci edycji wlasnego znaku.

namoamo
09-10-2009, 15:22
Odgrzeję, bo w wyszukiwarce nie znalazłem więcej info..

Znaki wodne można umieszczać we wszystkich programach graficznych, jak i w specjalnych, dedykowanych. To jest jasne. Natomiast moje pytanie brzmi: jak stworzyć swój wlasny znak wodny :?: Często widzę na różnych pracach unikalne podpisy, z fantazyjną czcionką, podkreśleniami, zawijasami, etc.. i ciekawi mnie gdzie/w czym mozna stworzyć własny, orginalny watermark?

Merde
09-10-2009, 15:49
Znaki wodne można umieszczać we wszystkich programach graficznych, jak i w specjalnych, dedykowanych. To jest jasne. Natomiast moje pytanie brzmi: jak stworzyć swój wlasny znak wodny :?: Często widzę na różnych pracach unikalne podpisy, z fantazyjną czcionką, podkreśleniami, zawijasami, etc.. i ciekawi mnie gdzie/w czym mozna stworzyć własny, orginalny watermark?

Odpowiedź zawarta w pytaniu (podkreśliłem). Fantazyjny podpis to może być po prostu pismo odręczne (tablet może znacznie pomóc).