PDA

Zobacz pełną wersję : HELP:Win 2003 a canon A60



jast
15-01-2004, 11:55
Czy ktoś ma może doświadczenia w użytkowaniu PowerShota A60 w Windows 2003 serwer ?. Aplet dodawania aparatów cyfrowych w panelu sterowania nie bardzo chce mi dodać moje maleństwo. :shock: Już sam nie bardzo wiem co jeszcze mógłbym zrobić. :?: Będę wdzięczny za wszelkie sugestie.Pozdrawiam.

kobi
15-01-2004, 12:12
Poba w się sterownikami. Te znajdziesz na: http://www.powershot.com/powershot2/customer/driverdown.htmlTeż miałem problem z A60 pod win 2003 ale metodą prób i błędów udało się :). Z tego co pamiętam to ściągnij sobie sterowniki do a60 pod XP (chyna ta WIA jednak). Najpierw zainstalowałem oprogramowanie (Zoom Browser...) a potem sterowniki i działa bez problemu. Pozdrawiam.

Anonymous
15-01-2004, 12:52
Dzięki za pomoc. Problem nie w sterownikach ( te mam zainstalowane i działaja ok) raczej wina leży po stronie windy moze coś z apletem dodawania aparatu ?Czy w panelu sterowania - skanery i aparaty fotograficzne - dodaj urządzenieu Ciebie wszystko działa ok ?. U mnie po kliknięciu dodaj sprzęt winda twierdzi, że nie może znaleźć sterowników :shock: ( które są i działają).Pozdrawiam

kobi
15-01-2004, 13:27
Zaktualizuj sterowniki w System/Menadżer Urządzeń/Urządzenia do obrazowania/Canon PowerShot A60 (będzie widoczny oczywiście po podłączeniu aparatu w trybie przeglądania zdjęć). Daj mu właściwości/sterowniki/aktualizuj sterowniki/zaznacz zainstaluj z listy/podaj ścieżkę do sterowników (tych ze strony powershot-a :)). Mogłem coś pomieszać ale mniej więcej tak to robiłem. Oczywiście po instalacji sterowników RESTARCIK. Próbuj-wykonalne :). W razie problemów, w miarę możliwośći służę pomocą. Pozdrawiam.