PDA

Zobacz pełną wersję : Bede jutro [07.12] we Wroclawiu (przewodnika z aparatem potrzebuje)



chyrek
06-12-2006, 12:20
Jak wyzej, wybieram sie jutro (czwartek) do Wrocka w sprawach sluzbowych. Chcialbym troche pozwiedzac (nigdy nie bylem we Wroclawiu) a przy okazji nieco popstrykac. Moze znajdzie sie jakas dobra dusza co bedzie miala ochote sie spotkac i wspolnie cos pofocic. Powinienem byc w miescie przed 11 i bede mial czas do 17-18. Z gory wielkie dzieki.


pzdr,

piast9
06-12-2006, 12:48
No toś wybrał porę dnia... ;) Jakiś bezrobotny może się zgłosi :)

DoMiNiQuE
06-12-2006, 12:54
A ja zycze Ci tylko duzo cierpliwosci i wytrwalosci podczas poruszania sie autem po Wroclawiu :) W chwili obecnej mapy i gps nie maja tam zastosowania ;)

chyrek
06-12-2006, 12:55
No moge jeszcze w nocy, po imprezie (po 1.00) ale watpie, zebym byl w stanie zrobic nieporuszona fotke nawet przy 1/500 na 17mm :). Moze ktos ma za duzo urlopu... albo akurat wolne czy cos... inaczej niestety nie dam rady. Wroclaw to podobno piekne miasto a nie chcialbym stracic szansy jego zobaczenia jak juz bede.

MacGyver
06-12-2006, 13:20
Oprócz poruszania się to możliwości focenia we Wrocławiu są chwilowo mocno ograniczone, wszędzie jakieś zasieki, wykopy, i duże tablice informujące o objazdach :mrgreen:
A czas na znalezienie przewodnika rzeczywiście niefortunny.

piast9
06-12-2006, 13:56
Jak na parę godzin to za dużo i tak nie zobaczysz. Chyba że chcesz zasuwać jak niemiecka wycieczka.

Obejrzyj sobie Rynek i okolice, fajne zaułki są w pobliżu. Ostrów Tumski, ale również z włażeniem w uliczki (Kanonia i Kapitulna - sa super) i nad Odrę. Jest to ostatnie miejsce we Wrocku, gdzie funkcjonuje oświetlenie gazowe. Jest co oglądać i focić. Spacer wzdłuż Fosy. Nie wiem jak obecnie (inne położenie słońca niż ostatnio widziałem), ale zachód słońca i mury sądu na Sądowej ekstra są do zdjęcia.

W zasadzie szkoda, że nie byłeś miesiąc temu. Na pl. Grunwaldzkim, a raczej na wielkiej dziurze w ziemi, jaka tam wtedy była zamiast śladów cywilizacji, można było rewelacyjne księzycowe krajobrazy z budynkami w tle robić.

chyrek
06-12-2006, 14:10
Obejrzyj sobie Rynek i okolice, fajne zaułki są w pobliżu. Ostrów Tumski, ale również z włażeniem w uliczki (Kanonia i Kapitulna - sa super) i nad Odrę. Jest to ostatnie miejsce we Wrocku, gdzie funkcjonuje oświetlenie gazowe. Jest co oglądać i focić. Spacer wzdłuż Fosy...

Dzieki serdeczne. Bede musial wykorzystac te kilka godzin jak najlepiej. Moze uda mi sie samemu w te wszystkie miejsca dotrzec.

A ma ktos Tilt-Shifta pozyczyc ? ;)

MacGyver
06-12-2006, 14:12
Wszystko co wymienił piast9 jest blisko siebie, na kilka godzin spacerku jak znalazł. Wracając z Ostrowa możesz jeszcze zawadzić o okolice Uniwersytetu, w sumie po drodze, niedaleko od rynku.