PDA

Zobacz pełną wersję : konkurs canona



jadeit
15-11-2006, 23:34
tak sobie dziś jak codzień
przeglądam metro przy śniadaniu......
i w końcu coś ponad groteskę polityczną :)
...... reklama konkursu canona, któremu patronuje metro

http://www.lab.canon.pl/

niestety forma tegoż nie wszystkim pozwoli wziąć udział
a i pewnie nagrody będą niewspółmierne do tego co pokazali w reklamie
kolo z 5d lub wyżej i 24-70 ;)


pozdrawiam

Routlaw
15-11-2006, 23:55
Narazie miałem problem z menu na stronie, nie wiem jak inne przeglądarki, ale w Firefoxie to sie cały czas kręci a linki uciekają przed myszą. (nic nie piłem :D)

pito
16-11-2006, 00:24
musisz byc szybszy, moze cos wypij zeby miec pewniejsza reke.

mattnick
16-11-2006, 00:33
w operze tyż ale jak klikłem dziada to się kręcił wolniej i wtedy go ciach !!!!

jadeit
16-11-2006, 00:33
no menu do kitu :)
prawie jak strzelanie do kaczek ;)
celować trzeba w te trzy satelitarne stożki jak pamiętam ;)

na razie jeszcze brak regulaminu
no i nagrody nieznane

generalnie w kilku większych miastach jest coś co nazywa się
'laboratorium canon' tam trzeba wydrukować fotke i wrzucić do urny ;)
może jeszcze coś pomiędzy jakaś weryfikacją czy cuś

pozdrawiam

stdanielo
16-11-2006, 00:39
Zachodniopomorskie odpada :) jak zwykle, co za dziura ;(

jadeit
16-11-2006, 00:47
mojej dziury też brak
niestety nie mieszkam już tam skąd pochodze ;)

śmieszne, jak czytałem metro to strona jeszcze wogóle nie działała :) potem długo długo dalej nic :)
site not found i kuniec :)

jak widać gazety są szybsze od internetu :)
pewnie dlatego fotek nie chcą po sieci tylko do urny <lol>


pozdrawiam

mario1275
16-11-2006, 08:55
dajcie spokój co za sfrustrowany informatyk zrobił to menu??

fICHU
16-11-2006, 09:15
a u mnie jest :]
moze sie cos wybierze z ostatniego wyjazdu :)
taki 400d w ramach backup body nie jest najgorszym pomyslem ;P

Jac
16-11-2006, 12:38
juz wiem po co ten guzik "direct print" w aparacie :mrgreen: - zeby mozna bylo brac udzial w konkursie...

bo wydruk musi chyba byc z aparatu ;-) a nie z PS'a

kris75
16-11-2006, 13:08
od dolu na to menu klikajcie

oddech
16-11-2006, 15:05
Się zobaczy jak będzie regulamin. A to dopiero jutro. A że mieszkam bardzo blisko Promenady to się przejdę tam jutro po pracy:)

viTo
16-11-2006, 16:11
u mnie sie nie chce strona wogole zaladowac... i z www i bez www.... no nic... kompletna klapa z ta strona :/

mattnick
16-11-2006, 16:44
A aj się może załapię...Wrocław nie jest aż tak daleko :)

ciri
16-11-2006, 20:27
no prosze codziennie wciskaja mi metro przy uczelni w reke i nigdy nic ciekawego nie było opusciłam kilka numerków:) no i prosze jakaś ciekawa informacja mnie opusciła, a strona jest fatalna faktycznie..ale Krakow chyba jest?...spróbuje puzniej moze uda sie w cos trafic:)

jadeit
16-11-2006, 20:41
u mnie sie nie chce strona wogole zaladowac... i z www i bez www.. (http://www..).. no nic... kompletna klapa z ta strona :/
flash'ke masz ?


Kraków jest jak pamiętam,
mi też metro niemal codziennie wciskają :)
metro to w sumie gazeta to może nagrody będą z gazety ;) po reporterskie ::lol:

pozdrawiam

ciri
16-11-2006, 20:57
moze zestaw gazet z wysyłaka do domu gratis..codzinnie:)

pito
19-11-2006, 21:30
Kraków jest, owszem. Problem w tym, ze w Galerii Kazimierz (jak podaje strona) od jakiegos czasu nie ma juz laboratorium Canona he he

merciful
20-11-2006, 00:59
Bylem dziś w Krakowie, to myślę sobie: skoczę do Galerii Kazimierz, skoro tam jest labo Canona. łażę i nic - NI MA CANONA... cos mi sie zdaje ze caly ten konkurs to lipa jakas ;)

jadeit
23-11-2006, 23:31
heh
może i lipa
jak byłeś 19 to w sumie powinno być ;)
beton oj beton dobrze że jest nasz asfalt :D

może jednak ktoś ujrzy jakiś lab na orbicie :D

może mieszkańcy Warszawy i okolic wiedzą czy chociaż firmy wymienione w regulaminie to nie fikcja :)

ha wiem :)
papier się skończył albo atrament wysechł :)

dobra :) koniec śmiania :)

pozdrawiam

Avadra_K
24-11-2006, 10:09
:wink:
A tu Szanowni Państwo macie wymienione nagrody:

A. Za zajęcie I miejsca zwycięzca otrzyma nagrodę: aparat IXUS 65 o wartości 1421,10 zł brutto wraz z dodatkową nagrodą pieniężną w wysokości 158,00 zł, z zastrzeżeniem, iż przed wypłaceniem nagrody
zostaną pomniejszone o podatek dochodowy od osób fizycznych zgodnie z obowiązującymi w powyższym zakresie przepisami prawa.B. Za zajęcie II miejsca zwycięzca otrzyma nagrodę: aparat fotograficzny IXUS iZOOM o wartości 1086,36 zł brutto wraz z dodatkową nagrodą pieniężną w wysokości 121,00 zł, z zastrzeżeniem, iż przed wypłaceniem nagrody zostaną pomniejszone o podatek dochodowy od osób fizycznych zgodnie z obowiązującymi w powyższym zakresie przepisami prawa. C. Za zajęcie III miejsca zwycięzca otrzyma nagrodę: drukarka DS700 o wartości 434,30 zł brutto.

Życzę powodzenia

ciri
30-11-2006, 09:25
Może trzeba napisać do tej gazety że zapomnieli sobie o salonach..albo do canona..ale lipa:/. Jak komuś uda sie znajść w koncu "ten punkt" niech nas informuje.pozd.:)

pito
30-11-2006, 10:15
Dzwonilem w tej sprawie do organizatora - firma Media Touch z Warszawy - i szef tej firmy zapewnil mnie, ze wszystko wyjasni i oddzwoni. Obiecal, ze znajda sposob zebym mogl brac udzial w konkursie. Oczywiscie nie mialem zludzen, ze oddzwoni. Na stronie nadal figuruje laboratorium - widmo, nie ma przeciez w Galerii Kazimierz. Za to mozna "juz" zobaczyc pierwsze 3 foty. Co ciekawe napisano tam, ze sa to zdjecia po PIERWSZYM weekendzie (25-26.11), a zgodnie z opisem na stronie i regulaminem to byl juz DRUGI weekend. Lipa.