PDA

Zobacz pełną wersję : dzis zakupilem A75 prosilbym o kilka spostrzezen na jego tem



chomikaaa
22-12-2004, 22:03
:(

Tomasz Golinski
22-12-2004, 22:48
1. Stosować interpukcję.
2. Przeczytać instrukcję
3. Przeszukać forum.
4. http://canon-board.info/viewtopic.php?t=1380

chomikaaa
23-12-2004, 00:50
:(

Vitez
23-12-2004, 01:55
Widzac jak masz sprzet i zapewne doswiadczenie przy odrobinie checi, napewno jestes w stanie odpowiedziec na te glupie pytanka.

A teraz wyobraz sobie ze nie jestes jedyny ktory zadaje bardzo podobne glupie pytanka. Tego typu pytanka pojawiaja sie kilka-kilkanascie razy dziennie. Ile razy osoba posiadajaca wiedze, doswiadczenie ma odpowiadac na tego typu glupie pytanka?
A czy to pytajacy nie powinien NAJPIERW wykazac sie odrobina checi i SAMEMU NAJPIERW poszukac odpowiedzi?
Nie wymagaj odpowiedzi szantazujac kogos brakiem checi - gdy sam wykazujesz brak checi na poszukiwanie odpowiedzi samemu.
"Osoba z doswiadczeniem" naprawde nie ma nieskonczonej ilosci czasu i cierpliwosci by kilkadziesiat razy tygodniowo odpowiadac na te same pytania - dlatego najrozsadniejsza odpowiedz to "poszukaj sam odpowiedzi - wiele razy przed toba ktos zadawal podobone, glupie pytanka" .

Zreszta temat walkowany wielokrotnie na grupach dyskusyjnych... leniuchy vs wiedzacy :?
Leniuchy: "co ci szkodzi odpowiedziec" , wiedzacy: "bo to pytanie sie juz kilkaset razy pojawilo, use the google Luke" :? .

Pszczola
23-12-2004, 11:34
Zjawisko to obserwujemy zarowno w kuchni na oknie zima jak sie cos gotuje w zamrazalniku

Ciekawe... u mnie w zimie okna w kuchni wogole nie zaparowywuja - moze mam za dobre okna, albo dlatego, ze niczego nie gotuje w zamrazalniku? :mrgreen:

muflon
23-12-2004, 11:53
A teraz wyobraz sobie ze nie jestes jedyny ktory zadaje bardzo podobne glupie pytanka. Tego typu pytanka pojawiaja sie kilka-kilkanascie razy dziennie.
Ja już od jakiegoś czasu zauwazylem, że forum przeżywa najazd ludzi, którzy się rejestrują i po chwili wysyłają posta "jaki aparat kupić", "czy XX to dobry aparat", "jak robić fajne fotki"... syndrom p.r.f.c. :) Łatwo to zauważyć porównując daty postów z datami rejestracji z lewej strony. Czy nie dałoby się zrobić czegoś w rodzaju hmm.. "kwarantanny"? Ot np. delikwent po zarejestrowaniu nie może od razu wysyłać postów - dopiero np. po dwóch tygodniach, 10 wejściach na forum i 100 przeczytanych postach...

"Signal to noise ratio" robi się ostatnio trochę niepokojący...

chomikaaa
23-12-2004, 13:17
:(

muflon
23-12-2004, 13:34
zapomnieliscie jak to wy zaczynaliscie
Nie zapomniałem - wszystko jest w archiwum - i nie wydaje mi się, żebym zaczynał równie głupio jak Ty. Najpierw obserwowałem, odpowiadałem na pytania, czasem coś dorzuciłem do dyskusji (jesli byłem pewien, że wiem co pisze), a pierwszy "samodzielny post" napisałem po dwóch miesiącach obecności na forum. I tak nakazuje netykieta wszelkich grup dyskusyjnych, forum itp.

pozatymwydajemisiężejeślibędzieszformułowałp ytaniatakjaktozrobiłeśpowyżej
toitakniewieleosóbbędziemiałoochotęwgryzaćsi wtaknieczytelnienapisanytekst

Pszczola
23-12-2004, 16:44
pszczola i muflon no comment radze zmienic leki czas najwyzszy
zapomnieliscie jak to wy zaczynaliscie

[ Dodano: 23-12-2004 ]
do pszczoly okna zaparowuja w zamrazalniku masz ten sam efet co z parowaniem sprzetu tylko w innej skali niestety nie jestes w stanei tego pojac i zrozumiec co mam na mysli moge ci tylko wspolczuc

1. Chomikaaa - jak rozumiem jestes specjalista od homeopatii i wnioskujesz na podstawie postow, ze trzeba sie leczyc? Jakis doktorat z magii homeopatycznej?

2. Nie zapomnialem jak zaczynalem ponad 2 dekady temu swoje zainteresowania fotografia. Tyle tylko, ze najpierw przyczytalem niemal wszystkie dostepne w j. polskim ksiazki o fotografii i dopiero pozniej zaczynalem pytac ludzi obeznanych.

3. Jakias dziwna u Ciebie ta lodowka. Ja w kazdym razie okien w zamrazalniku nie trzymam.

4. Za wspolczucia dziekuje, ale takze dobrze pamietam, ze na Twoje pytania na forum mozna znalezc odpowiedzi, wiec po co ciagle mielic to samo w kolo?

chomikaaa
23-12-2004, 18:49
:(

Pszczola
23-12-2004, 19:40
chomikaaa - za zyczenia dziekuje i sam zycze spokojnych swiat. Co do reszty to nadal sie nie rozumiemy. Temat 'zaparowywania aparatow' zostal na tym forum solidnie rozwalkowany. End of story. Pozdrawiam P.

Vitez
24-12-2004, 01:55
Chomikaaa... wez zacznij uzywac chociazby podstaw interpunkcji bo czytac sie ciebie nie da!
Niezrozumiale potoki slow pelne jakichs zarzutow, przechwalek itp.
Nie wiem jak z toba wytrzymuja na tych pozostalych forach ani jak wszyscy chetni radza sobie z czytaniem twoich porad ale szczerze im wspolczuje... ja twoje posty zrozumialem tylko polowicznie ... bo sa po prostu niezrozumiale i nieczytelne :?

Aha... ostrozniej z tekstami typu "wezcie zmiencie leki" :arrow: http://canon-board.info/viewtopic.php?t=5 punkt 5 .

chomikaaa
24-12-2004, 11:50
:(

easyrider
24-12-2004, 14:40
...musisz sie postawic w mojej sytuacji grzecznie...

...wlasnie trafilem przez google do was wiec jest to troche dziwne...

...nie znikam po 1 poscie co do akumulatorow...

...na przejrzenie zawartosci wystarczyla mnie godzina w tym przypadku gdyz a75 pozatm...

...wielka bzdura ew autor pomyslu...

...nie musiz sie tym chwalic tak na marginesie...

:shock: Q rety... o co tu chodzi :?: :?: - (pytam grzecznie :lol: )


...studiuje elektronike wiec mam troszeczke inny punk widzenia...
Aha...

muflon
24-12-2004, 14:44
noniewiemjaktyalejasięwtowgryzłemijużzaczwartym razemzrozumiałemoco
chodzipostującemutotylkokwestiazmuszeniasiędoprz ebiciaprzezdługiciągwyrazów
bezznakówprzestanowychduzychliteraniinnychtakichd oskonałarozrywkanadługie
zimowewieczorywesołychświąt :-)

Tomasz Golinski
24-12-2004, 14:47
chomikaaa, jeszcze powiedz, że w instrukcji nie jest napisane ile zdjęć wchodzi na kartę.

chomikaaa
24-12-2004, 15:24
aby moc rozmawiac z mufloenem musialbym zjezchac 4km pod ziemie aby zrownac sie z jego poziomem a nie mam na to ochoty nie bede tez wam zabieral wiecej czasu i tracil swojego pozwolicie ze sie wypisze dowidzenia

Tomasz Golinski
24-12-2004, 15:27
nie musisz, jeszcze jeden taki post i pewnie cie zabanuja :twisted:

Pszczola
24-12-2004, 15:49
aby moc rozmawiac z mufloenem musialbym zjezchac 4km pod ziemie aby zrownac sie z jego poziomem

A... i do tego czlowiek dobrze wychowany...

Tomasz Golinski
24-12-2004, 16:11
prosze prosze, co znalazlem w googlu: http://cnc.elektroda.net/viewtopic.php?p=1906

zwlaszcza ostatni post. sa nawet pewne symptomy interpunkcji!

muflon
24-12-2004, 22:37
prosze prosze, co znalazlem w googlu: http://cnc.elektroda.net/viewtopic.php?p=1906
heeej kurde to przeciez moja dziedzina bo ja kilkanascie lat temu programowalem takie zabawki ale byla frajda do dzis pamietam kurde jak to bylo jakos tak chyba g0 ruch absolutny g1 ruch wzgledny g2 luk absolutny g3 luk wzgledny a ile toto mialo control functions wiecej chyba niz canon jeden de es haha a najlepsze bylo jak sie czlowiek pomylil i frezarka leciala gdzies na bok do wylacznikow krancowych to jeszcze pol biedy ale jak wjechala prosto w material to dopiero byly jaja ile sie zawsze nawkurzalo instruktorow no no przypomnialy mi sie dawne czasy tak w ogole to takie pisanie jest w sumie calkiem fajne moze sie przerzuce na dluzsza mete pozdrawiam nara :)

Vitez
25-12-2004, 01:31
aby moc rozmawiac z mufloenem musialbym zjezchac 4km pod ziemie aby zrownac sie z jego poziomem a nie mam na to ochoty nie bede tez wam zabieral wiecej czasu i tracil swojego pozwolicie ze sie wypisze dowidzenia

Mimo mojego ostrzezenia nadal "kulturka" sie wykazujesz.
Tym razem dostales bardziej namacalne ostrzezenie.
Mam nadzieje ze twoje "dowidzenia" jest prawdziwe :roll: .

Btw w ktoryms tam watku marudzilem ze nie da sie dodac ostrzezen... jednak sie da ale troche naokolo :twisted: ... wczesniej byl to po prostu link przy wypowiedzi.