PDA

Zobacz pełną wersję : Jaka karta do S2 IS



morpheuz
13-11-2006, 12:12
Witam zamierzam dokupić sobie nową kartę pamięci do swojego aparatu. Czy S2 obsłuży karty 2GB a jeśli tak to jakiej firmy kartę najlepiej kupić.

Vitez
13-11-2006, 17:35
Tak, Pretec.

Na dywagacje "a moze jednak inna" "a bo cena" odpowiadam z gory - wybierz sam, tu masz tylko sugestie a decyzja nalezy do ciebie.
Uzasadnienie sugestii w wyszukiwarce (na haslo 'jaka karta' albo samo 'karta' i wyszukiwanie w tytulach watkow),np : http://canon-board.info/showthread.php?t=14430

morpheuz
13-11-2006, 17:45
Nie dbam o cenę zależy mi na jakości
Właściwie powinienem zapytać tylko czy canon s2 is w ogóle obsłuży karty 2GB ewentualnie jaką największą kartę obsłuży soft w aparacie


Tak, Pretec.
Dzięki właściwie wyczerpałeś moją ciekawość

blue7
15-11-2006, 23:50
Hey!!

Ja też mam Canona S2 i niedawno zastanawiałem się co kupić.
Miałem trochę wątpliwości co do kupna Kingstonów, bo gdzies slyszalem ze zdarza sie, że S2 nie pracuje z niektórymi Kingstonami. Miałem to szczęście, że w moim mieście w jednym sklepie zgodzili się warunkowo rozpakować zafoliowaną kartę, że by sprawdzić czy działa - jeśli tak to biorę od ręki.
Kupiłem Kongstona Elite Pro 1GB (89zł) i działa rewelacyjnie.
Wcześniej miałem S1 z CF SanDiska i było powolne troche (szczególnie ściąganie).

Pozdrawiam

DeltaFOX
16-11-2006, 13:44
Posiadam kartę Kingston 1GB i SanDiska 2GB Ultra II. Różnica w szybkości pracy obu tych kart(na korzyść SanDiska) jest naprawdę duża. Posiadam S3 i czuć zauważalną różnice w prędkości pracy całego aparatu. Myślę, że warto dołożyć trochę kasy do Ultra II.

blue7
16-11-2006, 21:59
Myślę, że warto dołożyć trochę kasy do Ultra II.

zgadzam się - jeślu aparat będzie w stanie wykorzystać szybkość karty to warto dołożyć.

jacula
09-11-2008, 13:01
Ponawiam pytanie - jaka najwieksza karte pamieci obsluzy s2 is? wiem, ze sd hc raczej odpada, ale moze zwykla sd 4gb zadziala? czy ktos ma karte takiej pojemnosci w tym aparacie i czy to dziala?