PDA

Zobacz pełną wersję : photoshop 7 nie widzi profilu ICC



mihal
08-11-2006, 00:11
:-? ratunku , zaciągnąłem profil ICC od foto Labu i chcialem go ustawić w Photoshopie , niestety nie widzi on profilu , mimo ze na kompie sie on znajduje, czy macie jakies sugestie dlaczego tak się dzieje, może nie wiem jak cos ustawić,
pomóżcie, smutek mnie ogarnia :oops:

Tomasz1972
08-11-2006, 09:15
:-? ratunku , zaciągnąłem profil ICC od foto Labu i chcialem go ustawić w Photoshopie , niestety nie widzi on profilu , mimo ze na kompie sie on znajduje, czy macie jakies sugestie dlaczego tak się dzieje, może nie wiem jak cos ustawić,
pomóżcie, smutek mnie ogarnia :oops:

Jeżeli pracujesz na win musisz profil wrzucić do katalogu : \WINDOWS\system32\spool\drivers\color

Nastepnie w PSie : widok / ustawienie próby / własne i tam wybierasz profil laba . skrótem ctrl+y będziesz mógł podglądać oryginał lub próbę .

Jeżeli chcesz przekonwertować do profilu laba to : obrazek/ tryb / konwertuj do profilu i pokazujesz profil laba

mihal
11-11-2006, 00:31
dzieki :-) to działaaaaaaaaaaaaa

Jac
20-11-2006, 22:11
to ja tylko moze uzupelnie o wersje angielska (dodane w kolorze blue ;-) ) i bedzie komplet


Jeżeli pracujesz na win musisz profil wrzucić do katalogu : \WINDOWS\system32\spool\drivers\color

Nastepnie w PSie : widok/ustawienie próby/własne (View/proof setup/custom) i tam wybierasz profil laba . skrótem ctrl+y będziesz mógł podglądać oryginał lub próbę .

Jeżeli chcesz przekonwertować do profilu laba to : obrazek/tryb/konwertuj do profilu (EDIT/Convert to profile/) i pokazujesz profil laba