PDA

Zobacz pełną wersję : [Warszawa] Apple Photo & Print show 14.11.2006



Jerry99
07-11-2006, 22:51
Szczegóły tutaj: http://www.apple.com.pl/apps/

Jac
07-11-2006, 23:06
hehe tez dostalem @ - wlasnie mialem wrzucac...


idziesz ?

Jerry99
07-11-2006, 23:08
Jasne... już sie zaregistrowałem... :D

crater
08-11-2006, 00:12
Ja rowniez.Mam nadzieje ze Diodak wpadnie.Ostatnio byl niezly ubaw po zakonczeniu. Dobra mini imprezka w Starlighcie. Zapraszam do wawy chetnych :)

DoMiNiQuE
09-11-2006, 16:05
Jasne... już sie zaregistrowałem... :D

Zdaj relacje jak bylo. W szczegolnosci interesuje mnie punkt:

"Mac Pro (INTEL) + Adobe CS2: wydajne środowisko pracy dla grafika" - Tomasz Kuczborski

Ciekawe jak sobie Rosetta poradzi z CS2 :mrgreen:

KuchateK
09-11-2006, 17:21
No jak to jak? Wezma najmocniejszego maka jakiegos maja i jakos tam bedzie dzialac... Jak na 3x tanszym pececie :D

DoMiNiQuE
09-11-2006, 17:40
No jak to jak? Wezma najmocniejszego maka jakiegos maja i jakos tam bedzie dzialac... Jak na 3x tanszym pececie :D
Eee moze po prostu odpala tego PSa na XPku pod BootCamp'em :mrgreen:

Diodak
10-11-2006, 18:47
No jak to jak? Wezma najmocniejszego maka jakiegos maja i jakos tam bedzie dzialac... Jak na 3x tanszym pececie :D
A ty co robisz w tym wątku? Uciekaj stąd :mrgreen:.

Crater, zarejestrowaliśmy się z Kchmielem i jak nic się nie wydarzy i wyzdrowieję to przyjedziemy na powtórkę WCK :mrgreen:.

crater
13-11-2006, 10:35
AAAAAAAAAAAAAA bosko. To poznacie kilku fotografow z agencji w ktorej robie fotki, mysle ze jakas wspolna imprezka :D by sie przydala.Czekam na was w wawie chlopaki. Ide po gadzety rano :P

kchmielu
15-11-2006, 07:02
Witam!!

Diodak jednak nie dal rady dojechac :( A szkoda - niech zaluje :)

Jesli chodzi o temat "Mac Pro (INTEL) + Adobe CS2: wydajne środowisko pracy dla grafika" to niestety nie wzieli najmocniejszej maszyny jaka mieli. Wzieli do tego MacBook-a Pro z 2GB Ram na pokladzie i szczerze mowiac to komputerek stekal przy jednoczesnym odpaleniu Photoshop-a InDesign-a i Brodge-a a prezentacja troche malo ciekawa byla.

Poza prezentacja programu FileMaker - na ktorej apropo zasnalem wszystkie pozostale prezentacje i rozwiazania byly bardzo ciekawe.

Firma HP pokazala swoje najnowsze "dzieci" atramentowe drukarki foto formatu A4, A3 i wieksze :), oraz 3 modele kompaktowych cyfrowek - ot takie zabaweczki :)

Udalo nam sie razem z Craterem wysepic dzika ilosc wydrukow A4 dzieki uprzejmosci jednego z pracownikow przy stoisku HP za co serdeczne dzieki skaldamy.

Jakosc wydrukow jest OK biorac pod uwage, ze drukarki tam obecne byly juz prezentowane na co najmniej 30 tego typu imprezach i sa nieco wyeksploatowane :)

Apple oczywiscie nie zapomnialo o prezentacjii swoich MacBook-ow w wersji zwyklej jak i Pro oraz iMac-ow, ze o najnowszych iPod-ach nie wspomne, a o dodatkach do nich tez nie ma co pisac bo byla tego cala fura.

Mialem takze mozliwosc porozmawiania juz po raz drugi z jednym z glownych programistow i szefem projektu APERATURE. Zadawal strasznie duzo pytan - nie wiem czemu :) widac zalezy mu aby jego "dziecko" nie sprawialo "problemow wychowawczych" :)

Milo bylo znow sie spotkac i do nastepnego razu - wkrotce mam nadzieje...

Diodak
15-11-2006, 17:37
Niestety nie dojechałem, siła wyższa. Czekam na zdjęcia z imprezy i nie tylko ;).

kchmielu
15-11-2006, 18:29
Niestety nie dojechałem, siła wyższa. Czekam na zdjęcia z imprezy i nie tylko ;).

No to ja sie teraz powaznie zastanawiam czy Ci te zdjecia poslac :):):twisted: