PDA

Zobacz pełną wersję : Jaki aparat?



Liunio
18-12-2004, 18:20
Witam.
Od niedawna zaczalem interesowac sie fotografia no ale jak narazie nie mam duzego pojecia w tej tematyce.I chcialem Was prosic o pomoc w wyborze aparatu.Wazne aby byl to aparat ze spora iloscia ustawien recznych zeby odemnie zalezalo jak wygladac bedzie zdjecie a nie tylko od automatyki aparatu.Poprostu chcialbym jakis aparat ktory robi w miare dobre ladne zdjecia i pozwoli mi nauczyc sie fotografowania.I wazne zeby nie byl on
zbyt drogi poniewaz raczej nie stac mnie na super aparat.Czyli jak najtanszy spelniajacy podane kryteria.

Bede wdzieczny za odpowiedzi
Pozdrawiam

Tomasz Golinski
18-12-2004, 18:23
zenit

Pszczola
18-12-2004, 21:56
:!: Tomek brawo! Zenit spelnia wszystkie kryteria. Uzywka w b. dobrym stanie kilkadziesiat zl, a najnowoczesniejsza nowka na niewiele ponad 200 zl. :lol:

Vitez
21-12-2004, 01:31
Zenit spelnia wszystkie kryteria.

Nie spelnia tylko waznego kryterium - dopasowania do podforum w ktorym post/pytanie zostalo umieszczone :P .
Zenit to ani cyfrowy, ani kompakt, ani Canon :P

Tomasz Golinski
21-12-2004, 01:58
ok. to znajdz cos co pasuje do podforum i spelnia te kryteria :mrgreen:

Vitez
21-12-2004, 03:28
ok. to znajdz cos co pasuje do podforum i spelnia te kryteria :mrgreen:

Bo wy od razu na gleboka wode poczatkujacego chcecie wrzucac.
Pytanie jest proste i bardzo typowe, wiec podam prosta i bardzo typowa odpowiedz: Canon A60 .
Ma wszelkie nastawy manualne jakie do nauki beda potrzebne, jest tani, robi znosne zdjecia i jest to cyfrowy kompakt ktorego wielu moich znajomych robiacych fotki typu kotlet/turystyka/koty/nauka podstaw bardzo sobie chwali i poleca 8) .
Na poczatek - zupelnie wystarczajacy, pozniej.... jakas lustrzanka moze?