PDA

Zobacz pełną wersję : kristian schuller



emisiaczek
03-11-2006, 22:39
wsrod nudnych postow o tym ze kolejne dziecko kupilo sobie 400d i zapyta o czujnik polozenia, tatus 30d, mama czeka az przyjedzie tamron i sigma o ktorych juz kazdy wszytko wie ....


http://www.kristianschuller.com/

:)

heniek
03-11-2006, 22:44
dla Ciebie może to nudne ale dla innych...?
przemyśl to co napisaleś..
pzdr.

muflon
03-11-2006, 22:52
wsrod nudnych postow o tym ze kolejne dziecko kupilo sobie 400d i zapyta o czujnik polozenia, tatus 30d, mama czeka az przyjedzie tamron i sigma o ktorych juz kazdy wszytko wie ....
http://www.kristianschuller.com/
Już miałem napisać krótko "nudne" (a co, trzeba podtrzymać fason :-P), ale na głównej stronie zobaczyłem na jednym obrazku gitarę i PdF... no kurde, nie mogę ;-)

pst
04-11-2006, 01:12
rozumiem ze PdF to jakas formacja albo samoloty...
te zdjecia wygladaja jak malowane...

Jac
04-11-2006, 11:53
tak!, wsrod tych wszystkich nudnych postow znalazla sie jedna perelka - post emisiaczka - moze zrobimy specjalne podforum ? Emisiaczek poleca :twisted:

emisiaczek
04-11-2006, 15:16
:) a prosze Cie bardzo kiedys jak bede mial czas to siade i zrobie jakies faq zeby odsiac nabijaczy statsow, odleci tez duzo badziewia bo sie instrukcji zajrzec nie chcialo, zostana tutoriale i galerie ;)

Heniu jak czytasz setny raz zapytanie o to samo wtedy .... przezyjesz to jak troche posiedzisz na forum.

heniek
04-11-2006, 18:28
przecież dobrze widać ile ja siedzę a ile TY ;)
ja wolę coś robić a nie siedzieć...

emisiaczek
04-11-2006, 18:45
To startuj a nie siedzisz i posty piszemy, ogolnie polecany sprzet widze posiadasz choc wybiles sie z ta 30d ponad spoleczensto ;) g5 trzymasz zeby pamietac to znaczy lag ;P

iczek
04-11-2006, 19:28
Swietne zdjecia. Just great! Stylisze nieziemskie, niech ktos mi znajdzie stylistke ktora tak mi zrobi modelke.... Ech... :(.

hyzop
04-11-2006, 23:17
Widać dużą pracę stylistów, reżyserów planu, techników od światła, asystentów a na koniec wyspecjalizowana obróbka w pracowniach graficznych, czasami nie wiem czy fotograf ma jeszcze prawo podpisywć się własnym imieniem i nazwiskiem.

himi
15-11-2006, 21:09
,,sympatycznie'' się zrobiło....

Max_im
15-11-2006, 23:13
Cześć

Dla mnie fotograf to ten, który potrafi uwiecznić ulotną chwilę
A nie ten, co zrobi przy pomocy kolegów i sprzętu fajny obrazek

kami74
16-11-2006, 08:53
Chociaz nie lubie przesadnej stylizacji to niektóre fotki są całkiem fajne.

akustyk
16-11-2006, 09:13
Cześć
Dla mnie fotograf to ten, który potrafi uwiecznić ulotną chwilę
A nie ten, co zrobi przy pomocy kolegów i sprzętu fajny obrazek

znaczy sie - przez dopelnienie zdefiniowales rodzaj fotografii, ktory Ci sie podoba, a tych spoza niej nazwales niefotografami... barrdzo ciekawa opinia.

jakbym uslyszal od Cartier-Bressona albo Nachtweya to moze bym jakos zrozumial, bo cos osiagneli zmierzajac w pewnym (wezszym) kierunku fotografii. acz i tak z miejsca dostaliby u mnie etykietke bufonow...

ale...


sek w tym, ze fotografia niejedno ma imie i odbieranie komus prawa do nazywania sie fotografem tak jakby nie bardzo przystoi :(

Max_im
16-11-2006, 17:57
To jest moja subiektywna ocena
Niestety jestem tylko niedzielnym pstrykaczem :(
Twoje fotki bardzo mi się podobają dla mnie jesteś fotografem
Mógłbyś napisać, jakim sprzętem robisz zdjęcia?
Wiem, że to nie jest kluczowe, ale jestem ciekawy


P.S.

może powinienem napisać
Dla mnie dobry fotograf

JSK
18-11-2006, 15:04
wsrod nudnych postow o tym ze kolejne dziecko kupilo sobie 400d i zapyta o czujnik polozenia, tatus 30d, mama czeka az przyjedzie tamron i sigma o ktorych juz kazdy wszytko wie ....


http://www.kristianschuller.com/

:)

A weś sie s tym utop. Achtyzm kurna!