PDA

Zobacz pełną wersję : Joemcnally.com - polecam



tdfoto
31-10-2006, 09:53
Witajcie.... oto galeria ktora mnie uwiodla:


www.joemcnally.com - wiem, wiem fotografuje NIKONEM ale fotki i projekty, ufff ....

Bushi
31-10-2006, 16:13
Taaa zdjęcia super tylko sama strona tragiczna - strasznie długo ładują się te zdjęcia-każde jakieś min. 5 sekund!
Ale chyba warto poczekać

EDIT
...min.10 sekund się ładują - tragedia

tadek
31-10-2006, 16:26
niewiem jakimi laczami dysponujecie ale mi sie laduja momentalnie

Bushi
31-10-2006, 16:48
Niby 700kb/s

akustyk
31-10-2006, 18:32
mnie raczej wolno, ale jakos chodzi. chociaz to akurat kwestia kiepskiego lacza

same zdjecia - ciekawe, ale nie trafia do mnie ta stylistyka. takie troche jak do Bravo, albo na fototapete

djtermoz
31-10-2006, 18:43
Zdjecia w sumie naprawde fajne. Szczegolnie w czesci photojournalism i te o samolotach w sekcji special projects.

Sama strona natomiast zupelnie do ****. Fotki laduja sie w miare sprawnie bo siedze na grubej uniwersyteckiej rurze (klikaset gigabitow) choc i tak trwa to pare sekund. Do tego ten flash naprawde wkurza no i nie lubie stron ktore same mi zmieniaja rozmiary okna przegladarki. Czy to juz tak musi byc ze prawie kazdy "pro" robi sobie strone we flashu ktorej sie nie da normalnie ogladac?

tadek
31-10-2006, 19:35
cos macie pewnie nie tak mi fotki laduja sie ponizej sekundy
a ma zwykly net w domu po kablowce teraz to ponoc 2M ale naprawde ja zaczynalem z nimi swoja przygode to bylo 768 kilo
aster w warszawie( jak by ktos pytal)

JSK
02-11-2006, 09:44
Czy to juz tak musi byc ze prawie kazdy "pro" robi sobie strone we flashu ktorej sie nie da normalnie ogladac?

Taki kurde trend jest. Wszyszstko na psy schodzi. Efekciarstwo i tyle!
A zdjęcia? Owszem dobre, jakich w sieci tysiące :?

muflon
02-11-2006, 10:11
Errm... mówicie "te o samolotach" ;-) Skuszony zajrzałem i wiedziałem że się wkurzę :mad: Anyway, teraz mam motywację, żeby zostać ahtystą :mrgreen:

BTW, już myślałem, że nie da się zrobić brzydszego samolotu niż F-35... jak zobaczyłem konkurenta (przegranego) to zmieniłem zdanie :mrgreen:

mario1275
02-11-2006, 12:07
wy tu zamiast o zdjęciach to o necie co jest - fotoaparatki strona wczytywała mi się z 20min a to ładuje mi się w 10s.
Co do zdjęć - fajne sporo montaży bardzo mi się spodbało to w dziale icons fotka Steva Martina.

iczek
02-11-2006, 14:39
Ten czlowiek to klasyk! Rewelacja w kazdym calu. On nie robi slabych zdjec. On nawet nie robi zdjec srednich. To naprawde wspanialy fotograf. Piekna fotografia!