PDA

Zobacz pełną wersję : Zdjęcia z Chorwacji na zimowe dni :)



lukas_78
15-12-2004, 00:06
Witam! Proszę o konstruktywne uwagi dla moich fotek z ostatnich wakacji :)

http://fotogalerie.pl/galeria/galeria_lukas_78

Pozdrawiam!

anatom
15-12-2004, 21:38
extra fotki.
mi sie bardzo podobaja.
pozdrawiam.
:)

Vitez
16-12-2004, 09:08
Pocztowkowe, wycieczkowe. Moga sie podobac a moga nie podobac - rzecz gustu i oczekiwan widza. Technicznie raczej poprawne... kadry roznie - kwadratowo lub podluznie ;) , ale moje wrazenie - nic ciekawego... do albumu z wycieczki bardzo ladne ale niewiele wiecej.
Jeden duzy plus - pokazales ich wystarczajaca ilosc 8) (w przeciwienstwie do niektorych co lubia zrzuty z karty w ilosciach kilkuset sztuk prezentowac ;) ).

muflon
16-12-2004, 09:24
Pocztowkowe, wycieczkowe. Moga sie podobac a moga nie podobac - rzecz gustu i oczekiwan widza. Technicznie raczej poprawne... kadry roznie - kwadratowo lub podluznie ;) , ale moje wrazenie - nic ciekawego... do albumu z wycieczki bardzo ladne ale niewiele wiecej.
Jak rozumiem "coś więcej" to dla Ciebie czarno-białe zdjęcia starych ludzi palących papierosy? (no i koty ma się rozumieć) :-)

Mi się fotki podobają - owszem, "pocztówkowe", ale w najlepszym znaczeniu tego słowa.

lukas_78
16-12-2004, 11:42
Dziekuję wszystkim za uwagi :)

Vitez ->BTW mam zdjęcia kotów z Chorwacji też tam były :)
(nie wkładałem bo znalazłem w tym kraju trochę innych rzeczy godnych uwagi)

Ale nie omieszkam w najbliższym czasie w innej galerii pokazać swoje kotki!

Cieszę się że zdjęcia się wam podobaja, mysle ze jak na pierwszy aparat w życiu podstawy jego obsługi załapałem :roll:


Chociaż przydałby się lepszy model (jak to śpiewała Kasia Klich) :wink:

Arkan
16-12-2004, 12:24
Ładne fotki. Moim zdaniem najlepsza to bajnice032.jpg. Wydaje mi się, że przy fotkach nocnych miasta (nie wieczornych, tylko nocnych) jest zły balans bieli.
Arkan

Vitez
16-12-2004, 12:58
Jak rozumiem "coś więcej" to dla Ciebie czarno-białe zdjęcia starych ludzi palących papierosy? (no i koty ma się rozumieć) :-)

Zalezy od humorku... no ale na ladne cz-b akty nie liczylem ;), ale jakies co ladniejsze widoczki z plazy nie zaszkodzilyby :mrgreen: ;)


Mi się fotki podobają - owszem, "pocztówkowe", ale w najlepszym znaczeniu tego słowa.
No przeciez tez napisalem ze ladne 8)

Tomasz Golinski
16-12-2004, 16:10
ładne widoczki, troche ostrość czasem średnia (wina obróbki, statywu?) Nocne mniej interesujące przez kiepskie światło/balans.