PDA

Zobacz pełną wersję : Szybki konkurs fotograficzny?



wizja
13-12-2004, 15:41
jak rozumiem, SKF upadł, si? może reanimacja na potrzeby rozruszania zimowego? nie mówcie, że wam się nie chce zdjęć robić... :mrgreen:

Arkan
13-12-2004, 16:00
Jestem za reanimacją pomysłu, tym bardziej, ze piękny czas do focenia- Święta. Może jakiś temat świąteczny - następna taka okazja dopiero za rok :D

djtermoz
13-12-2004, 17:00
Tez jestem za! Moze zamiast popularnego "u cioci na imieninach" zrobimy temat - "u cioci na Wigilii"?
albo konkursik noworoczny?

krwisty
13-12-2004, 18:08
jestem za.. np.: "a tak u mnie - wigilia"

pejot
13-12-2004, 18:45
może konkus na najciekawszy portret zrobiony podczas wigili?

ryhu
13-12-2004, 19:02
popieram zwlaszcza ze mam miec cyfraka przed swietami

wizja
13-12-2004, 22:02
z portretem łatwiej mają ci, którzy będą mieć dużo rodziny na święta :wink: .. ale może zgodnie z prostą ideą tego konkursu.. 'choinka'? Niby banał, ale chyba cały bajer będzie polegał na tym, aby pokazać ją.. no właśnie jak? 8)

to chyba wyzwanie. :roll:

choinka, bombka, karp, klimat świąt (ogólnie), coś żeby było światecznie.. a portret można zrobić kiedykolwiek - ok, choinkę czy karpia też, ale nie o to chodzi :wink:

Arkan
13-12-2004, 22:27
Choinka jest OK, ale ponieważ to świeta to dni wolne, to proponuje nie ograniczać się regulaminem do zdjęc w domu. Ładne choinki są także w innych miejscach. Możemy też pójść bardziej ogólnie i dać temat "Święta". Każdy będzie mógł wtedy zrealizować temat w takim gatunku foto, w którym czuje się najlepiej.

Vitez
13-12-2004, 23:05
nie mówcie, że wam się nie chce zdjęć robić... :mrgreen:

Mi sie nie chce :P . Piecuch jestem i w zimie robie moze ze dwa zdjecia na miesiac ;) .
A tematu swiatecznego rowniez raczej nie rusze... bo swieta spedze glownie w pracy a nie z rodzina :? ... drugi rok z rzedu :? ... a obiektywa i lampe pozyczam znajomej co w pierwszy dzien swiat slub bedzie focic (a ja bede odsypial wtedy zmiane nocna bo dosc wczesnie ten slub wiec jej nie wyrecze).

Arkan
14-12-2004, 11:12
Mi sie nie chce
Trudno, jakoś postaramy sobie dać radę bez ciebie. :mrgreen:
Hazan, wydaje mi się, że celowe by było coś ogłosić i pobawić się trochę- niektóre z inicjatyw uczestników forum żeby się zrealizować potrzebują Twojej pomocy.

Arkan