PDA

Zobacz pełną wersję : Moje poczatki zabawy w fotografie



Garnett
13-12-2004, 13:04
narazie 2 zdjecia ale moze bedzie wiecej jak tylko znajde czas zeby zmienic do odpowiednich rozmiarow pliki :D

http://www.plfoto.com/zdjecie.php?picture=442520

http://www.plfoto.com/zdjecie.php?picture=158582

eternus
13-12-2004, 16:21
Moim zdaniem za malo tego tygrysa a za duzo zielska dookola, a przez to robi sie chaos w kadrze - niepokoj, ktory nijak nie pasuje do zaspanego kociaka :)

anatom
15-12-2004, 21:41
hehe tygrys wypasiony, fajny :)
pozdrawiam
:)

Jurek Plieth
15-12-2004, 21:49
hehe tygrys wypasiony, ...
zeżarł fotografika to wypasiony :wink:

Vitez
16-12-2004, 09:13
hehe tygrys wypasiony, fajny :)
pozdrawiam
:)

Jaaa stary ale czaaad, full wypas no zajebiscie niee?

:evil:

tpop
16-12-2004, 11:35
Jaaa stary ale czaaad, full wypas no zajebiscie niee?
:evil:

:?: :?: :?:

Vitez
16-12-2004, 12:53
Jaaa stary ale czaaad, full wypas no zajebiscie niee?
:evil:

:?: :?: :?:

Mam alergie na "wypasiony" (bylo juz o tym na forum - gdzies w Hydepark lezy wydzielony watek) i czasem sie ona tak objawia :twisted:

anatom
17-12-2004, 23:33
Vitez cos nie rozumiem twojej zlosliwosci.
To jest forum i kazdy moze pisac jak chce jasli nie obraza nikogo.


dla mnie tygrys jest WYPASIONY i tyle!!
Jesli dla ciebie nie jest to po prostu nic nie pisz i juz.
pozdrawiam.

Vitez
21-12-2004, 01:20
dla mnie tygrys jest WYPASIONY i tyle!!
Jesli dla ciebie nie jest to po prostu nic nie pisz i juz.


Mamy wolnosc wypowiedzi. Nie podoba mi sie slownictwo i mam ochote o tym poinformowac to pisze i tyle. Nikt ci nie kaze czytac a zakazywac mi pisania nie mozesz :twisted: .

muflon
21-12-2004, 09:06
Mamy wolnosc wypowiedzi. Nie podoba mi sie slownictwo i mam ochote o tym poinformowac to pisze i tyle. Nikt ci nie kaze czytac a zakazywac mi pisania nie mozesz
Tyle że jest to zdecydowanie OT i nadaje się bardziej do Hydeparku. Gdyby "szary użytkownik" coś takiego napisał, już pewnie by miał dumną czerwoną kreskę pod avatarem :-/

(wiem, było już dziesięć razy... :-))

Aszu
21-12-2004, 10:17
..........................................
Jaaa stary ale czaaad, full wypas no zajebiscie niee?

:evil:

Kolega zapomniał kultury :?:

Sam sobie powinieneś Vitez wymierzyć karę "dumną czerwoną kreskę pod avatarem "

Vitez
21-12-2004, 21:20
..........................................
Jaaa stary ale czaaad, full wypas no zajebiscie niee?

:evil:

Kolega zapomniał kultury :?:

Sam sobie powinieneś Vitez wymierzyć karę "dumną czerwoną kreskę pod avatarem "
"Zajebiscie" nie jest niekulturalne. Masz watpliwosci? "Zglos ten post do moderatora i administratora" :twisted: .
Poza tym jasno widac jaka byla intencja, ale niektorzy nie znaja sie na zartach :P

Co do czerwonych kresek pod avatarem to hazan wylaczyl ta opcje albo ograniczyl ja tylko do siebie (o czym zreszta Aszu powinien sie zorientowac skoro sam jest moderatorem, ale widac nie bardzo go to interesuje).

Tomasz Golinski
21-12-2004, 22:07
"Zaje*******" nie jest niekulturalne.
Ciekawe. Jakie jeszcze są kulturalne dla ciebie? K...? Ch...? Proszę, proszę, jakie to nowe obyczaje idą. Dziw, że tego słowa jeszcze w słowniku nie ma. Pomyśl lepiej od jakiego słowa, to słowo pochodzi.

BTW. Forum wyświetla

Ustawienia ostrzeżeń:
...
- Moderatorzy mogą dodawać ostrzeżenia: Tak

Vitez
21-12-2004, 22:43
Pomyśl lepiej od jakiego słowa, to słowo pochodzi.

Jakbysmy wnikali w slowotworstwo to moze sie okazac ze wszyscy jestesmy tu mocno niekulturalni. Nie bede kontynuowal OT :P .



BTW. Forum wyświetla

Ustawienia ostrzeżeń:
...
- Moderatorzy mogą dodawać ostrzeżenia: Tak


Wyswietla ale nie dziala. Zeby mi uwierzyc musialbys zostac moderatorem - pisz na PM do hazana 8) .

Tomasz Golinski
21-12-2004, 22:50
Zeby mi uwierzyc musialbys zostac moderatorem - pisz na PM do hazana 8) .
Jeszcze czego. Żeby na mnie psioczyli, jak na Ciebie? ;)

muflon
21-12-2004, 23:35
Poza tym jasno widac jaka byla intencja, ale niektorzy nie znaja sie na zartach :P
Vitez, to już naprawdę przestaje być śmieszne. Któryś (piąty? dziesiąty?) raz z rzędu zwracasz komuś uwagę na rzecz w sumie dyskusyjną, a sam potem piszesz znacznie gorsze rzeczy - tłumacząc się za chwilę "no bo przecież żartowałem", "no bo przecież była emotka". Ja osobiście mam tego naprawde dość.

Uprzedzając odpowiedź: Nie, ignore nie załatwia sprawy, z powodów o których już pisałem.

PS. Zgłaszam ten post "do moderatora" jako podsumowanie problemu. Nie pierwsze i pewnie nie ostatnie...

muflon
21-12-2004, 23:38
PS. Zgłaszam ten post "do moderatora" jako podsumowanie problemu. Nie pierwsze i pewnie nie ostatnie...
Chyba że niekoniecznie... "Nie możesz zgłaszać swoich postów" :evil:

Vitez
22-12-2004, 01:14
Vitez, to już naprawdę przestaje być śmieszne. Któryś (piąty? dziesiąty?) raz z rzędu zwracasz komuś uwagę na rzecz w sumie dyskusyjną, a sam potem piszesz znacznie gorsze rzeczy - tłumacząc się za chwilę "no bo przecież żartowałem", "no bo przecież była emotka". Ja osobiście mam tego naprawde dość.

Jakbys sie dobrze przyjrzal to bys zauwazyl ze dana sytuacja o "zartowaniu" dotyczy nie tylko mnie.
Bywa i przewija sie w wielu watkach i postach niezrozumienie, niewlasciwe slownictwo, brak czy niewlasciwa emotikonka.
Jesli tylko z tego powodu i tylko do mnie sie przyczepiasz to jestes slepy i po prostu sie zawziales, zamiast probowac spojrzec szerzej. Z mojej strony EOT .