PDA

Zobacz pełną wersję : [300d] informacje na matowce - poprawnosc naswietlenia



miszka
12-12-2004, 12:29
hej ho ;)

zauwazylem, ze przy robieniu zdjec na manualu i wybraniu przeslony, migawki, iso ..... w prawej dolnej czesc matowki pojawia sie inormacja o poprawnosci naswietlenia (poprawcie mnie jezeli sie myle?) i kiedy robie zdjecia z lampka (420ex) to zawsze pokazuje mi, ze zdjecie bedzie niedoswietlone, a kiedy migawka zostaje wcisnieta i zdjecie pokazuje sie na wyswietlaczu - wsio jest ok...
o so chosi ??:)

i sprawa 2...s skrakowanym firmware jest podobno mozliwosc ustawienia sily blysku.... (eh, w g5 to bez tego mozna bylo:D) gdzie to jest ??:)

pozdrawiam niedzielnie,
mikolaj

Przemek Białek
12-12-2004, 12:42
zauwazylem, ze przy robieniu zdjec na manualu i wybraniu przeslony, migawki, iso ..... w prawej dolnej czesc matowki pojawia sie inormacja o poprawnosci naswietlenia (poprawcie mnie jezeli sie myle?) i kiedy robie zdjecia z lampka (420ex) to zawsze pokazuje mi, ze zdjecie bedzie niedoswietlone, a kiedy migawka zostaje wcisnieta i zdjecie pokazuje sie na wyswietlaczu - wsio jest ok...
o so chosi ??

no normalnie przeciez swiatlomierz musi byc! i widzeic tez trzeba czy eksozycja bedzie poprawna!


i sprawa 2...s skrakowanym firmware jest podobno mozliwosc ustawienia sily blysku.... (eh, w g5 to bez tego mozna bylo:D) gdzie to jest ??

hehe pod JUMP-em jest!

Krzychu
12-12-2004, 12:44
hej ho ;)

zauwazylem, ze przy robieniu zdjec na manualu i wybraniu przeslony, migawki, iso ..... w prawej dolnej czesc matowki pojawia sie inormacja o poprawnosci naswietlenia (poprawcie mnie jezeli sie myle?) i kiedy robie zdjecia z lampka (420ex) to zawsze pokazuje mi, ze


O drabinkę pytasz ?



zdjecie bedzie niedoswietlone, a kiedy migawka zostaje wcisnieta i zdjecie pokazuje sie na wyswietlaczu - wsio jest ok...
o so chosi ??:)


Instrukcję obsługi czytał ? A dokładnie ten fragment w którym piszą jakie światło mierzy światłomierz w trybie M ?
Podpowiem że chodzi o zastane, czyli bez uwzględnienia lampy...

miszka
12-12-2004, 12:53
O drabinkę pytasz ?
Nie panimauju ;)??


Instrukcję obsługi czytał ? A dokładnie ten fragment w którym piszą jakie światło mierzy światłomierz w trybie M ?
Chetnie bym poczytal, ale ona jest w jakims nieludzkim jezyku - DE:)


Podpowiem że chodzi o zastane, czyli bez uwzględnienia lampy...
Ahaaa.... :) thx


hehe pod JUMP-em jest!
Nooo teraz to jest ok ;)

Mikolaj