PDA

Zobacz pełną wersję : DPP dla Mac OSX



popmart
19-10-2006, 08:01
Moje pytanie jest proste : skąd wziąć wersje instalacyjną (nie update)
na Maca na oryginalnych nośnikach nie ma dpp dla OS X :shock: sprawdzałem dwie plyty (stare co prawda) ale pobieram Solution disk ver.26 i wygląda na to że także nie ma na nim??? DPP dla mac osx ?? pomocy jest mi to bardzo potrzebne .....

Aha na płytkach napisane było CD1 czy właściwie jest jakieś CD 2 ?

Tomasz1972
19-10-2006, 08:20
Myslę że w macu będzie podobnie do win .

Na oryginalnym nośniku masz np: ImageBrowser . Update ze strony canona jest pełną wersją , której ograniczeniem jest sprawdzanie oprogramowania zainstalowanego na kompie i jeżeli instalator dpp znajdzie oprogramowanie zanajdujące się na płycie razem z aparatem to rozpocznie instalację .

Riccardo
19-10-2006, 09:28
Ja z 350d mialem DPP na plycie

DoMiNiQuE
19-10-2006, 09:48
popmart, a na co Ci DPP? Generalnie ten program nie jest za bogady ;) Poza tym na Twoim "maku" ;) bedzie dzialal pod Roseta zatem moze zamulac - domyslam sie, ze nie ma natywnej wersji pod Intela. Sciagnij sobie Lightrooma i problem z glowy :)

popmart
19-10-2006, 10:02
Dominique mój mac to teraz G5 w studiu agencji :)

potrzebuje dpp bo go dobrze znam a nichciałbym się uczyć lightrooma przy robocie .... (dla nich DPP to czary więc na razie starczy)

Tomasz na mac niestety ta sztucza nie działa
jest druga ale nie umiem na macu rozpakować instalera aby program był w wielu plikach i katalogach !

obserwator
19-10-2006, 18:43
Tydzień temu kupiłem Canona 30D i posiadam wraz z nim DPP dla MAC'a. Wszystko działa jak ta lala, choć i tak używam Aperture.

popmart
19-10-2006, 20:10
już sobie poradziłem thx ale lightroom dopiero od 10.4 osx :(