PDA

Zobacz pełną wersję : Małysz znowu wygrał !



Kubaman
11-12-2004, 21:16
i to ma pewne konsekwencje fotograficzne :wink:

Czy ktoś z Was kiedyś próbował fotografować podobne zawody? Do konkursów w Zakopanem został miesiąc, a sukces Adama sprawił, że zacząłem się zastanawiać nad wyjazdem do Zakopca - w końcu to ledwie 100km :D

Ciekaw jestem Waszych opinii - to chyba musi być cholernie trudne (ale chyba się da, skoro Muflon samoloty pstryka :wink: )

pozdrawiam

Tomasz Golinski
11-12-2004, 21:35
Samoloty aą większe niż Małysz ;)

Jurek Plieth
11-12-2004, 21:52
Samoloty aą większe niż Małysz ;)
A przede wszystkim bardziej przewidywalne :wink:

Kubaman
11-12-2004, 21:59
Samoloty aą większe niż Małysz ;)
A przede wszystkim bardziej przewidywalne :wink:

no chyba że lecisz Air Polonia :lol:

a na poważnie - macie jakieś doświadczenia?
Mam świadomość, że zajęcie strategicznego stanowiska nie będzie łatwe, oraz, że mimo iż zdobędę do tego czasu wymarzony tele (jeszcze nie wiem jaki :wink: ) to będzie okrutne cropowanie..

Tomasz Golinski
11-12-2004, 22:03
Co do stanowiska: wstań rano i staraj się wejść na samym początku ;) I trzeba jeszcze wiedzieć, które miejsce jest najlepsze. Na airshow Muflon wiedział... i zdjęcia mam niezłe (na moje potrzeby ;) )

dzi
11-12-2004, 22:16
a do mnie doszły takie ploty (podobno to prawda), że Adaś zakupił na allegro Canona 20D :D - w sumie mógłby sie tu na forum zapisać - haha no a może już i nawet jest pod jakimś tajemniczym nickiem :D

Tomasz Golinski
11-12-2004, 22:19
Taaak, będzie w locie robił foty :mrgreen: :lol: :lol: tylko potrzebny jest obiektyw z osłoną przeciwpowietrzną ;)

dzi
11-12-2004, 22:21
Taaak, będzie w locie robił foty :mrgreen: :lol: :lol: tylko potrzebny jest obiektyw z osłoną przeciwpowietrzną ;)
hihi, coś Ty, żona będzie go "ściągać" jakimś 100-400L IS :D

Tomasz Golinski
11-12-2004, 22:26
Podobno IS ułatwia wybicie z progu przy dużej prędkości. Kolana tak nie drżą.

player_sct
13-12-2004, 20:21
wiecie..temat nie glupi..tymbardziej ze ja wlasnie finalizuje moj zakup biletow na te konkursy (chodz ja akurat z samej gdyni bede do zakopka dralowal) i tez tak sie zastanawiam jak z mojej S1 beda te pseudo nocne zdjecia wygladac, mam nadzieje ze aparat da zrobic fotki ponizej 400iso bo jak nie to pewnie duuuzo walki z neatimagem bedzie mnie czekac.. w teorii stok jest ponoc rewelacyjnie oswietlony wiec moze s1 nie bedzi emiala problemow z AFem... inna kwestia ze chyba w locie to ja Adama bede chyba filmowal niz strzelal fotki...

krwisty
14-12-2004, 21:24
Chm, ja na tego typu "spektakl" wybralem sie dwa lata temu - nie wiem jak to wyglada obecnie, natomiast wowczas to byl armageddon. Pierwszego dnia nie sprawdzali biletow, co wyniklo w tratowaniu ludzi, ja natomiast stalem przytulony do Zbyszka Z Poznania, a potem dwie godziny jedna noga na poreczy od kasy, reka zas trzymalem sie jej dachu - miejsc stojacych nie bylo :? . A na powaznie - tylko loza z siedzacymi miejscami i do tego jakis tele (najlepiej L ;) ) + ISO 800 albo nawet 1600 (jasno nie jest raczej), mysle, ze dobrym pomyslem moze byc ai servo lub ostrzenie manualne... ale to takie moje typy ;)