PDA

Zobacz pełną wersję : Patron foto?



JaW
22-02-2004, 16:10
Mam takie male pytanko: czy istnieje patron fotografow?
Strazacy maja sw. Floriana, pijacy Bachusa itp, a zawodowcy i hobbysci pstrykajacy fotki?
Jesli nie ma patrona, to moze jakiegos wymyslimy - niekoniecznie swietego... :idea:

alahari
22-02-2004, 19:09
Ciekawy pomysł :D Ale ja nic tu nie wymysle... :roll: Poczekam na innych :wink:

Vitez
22-02-2004, 22:46
Św. hazan 8)

Uzasadnienie:

1. Admin jest Bogiem
2. Jesli uwazasz ze Admin nie jest Bogiem - patrz punkt 1

:mrgreen:

JaW
22-02-2004, 22:55
Św. hazan
No dobra, ale patronem zazwyczaj jest ktos, kto juz opuscil ten swiat... Hazan, co Ty na to? 8)

mroczny
22-02-2004, 23:10
Może by tak wrobić w to agenta co wynalazł aparat fotograficzny :?:

Vitez
22-02-2004, 23:38
Św. hazan
No dobra, ale patronem zazwyczaj jest ktos, kto juz opuscil ten swiat... Hazan, co Ty na to? 8)

O sie pospieszylem... juz wyslalem ekipe jak pisalem te slowa ;) . Moze jak hazan szybko odpowie negatywnie to zdaze ich zawrocic ;)

mroczny
24-02-2004, 17:39
Hazan, pisz ostatnią wolę, bo ja tu widzę ambicje na nowego admina :mrgreen: :twisted: :mrgreen:

alahari
27-02-2004, 04:20
:lol: :lol: :lol: Oj bo sie przekręce! :lol: I wtedy ja zostane św. patronem :mrgreen:

Vitez
27-02-2004, 13:05
Hazan cos sie nie odzywa... ekipa chyba dotarla :roll: :oops: . ;)

alahari
27-02-2004, 14:11
Brakuje mi tu ikonek, aby wyrazić moje emocje... :roll: :strach: :strach: :strach: :lol:

JaW
27-02-2004, 17:12
:evil: Na temat prosze... jakies konstruktywne propozycje... :?:

alahari
27-02-2004, 17:18
Rozwalamy wątek? :wink:

mroczny
27-02-2004, 22:09
Możeby tak Św. PSTRYKOS FOTOGENIUS :?: :!: :?: :mrgreen:

JaW
27-02-2004, 22:24
Możeby tak Św. PSTRYKOS FOTOGENIUS

Tia. Jeszcze powiedz kto to taki i co ciekawego zrobil.

alahari
27-02-2004, 22:25
No kto sie zna na świetych i błogosławionych? :roll: Ja nie... 8)

hazan
28-02-2004, 01:02
Św. hazan 8)

Uzasadnienie:

1. Admin jest Bogiem
2. Jesli uwazasz ze Admin nie jest Bogiem - patrz punkt 1

:mrgreen:

Dobrze kombinujesz:)

hazan
28-02-2004, 01:03
Hazan cos sie nie odzywa... ekipa chyba dotarla :roll: :oops: . ;)

LOL - jeszcze dycham

alahari
28-02-2004, 02:39
Ufff...Ocieram pot z czoła 8)

mroczny
28-02-2004, 15:15
LOL - jeszcze dycham
No cóż, chłopcy się nie spisali, trzeba załatwić nową delegację, bo patron potrzebny, a typ jest niebanalny :twisted:

stemac
28-02-2004, 17:00
Patronką fotografów jest święta Weronika.

Saint Veronica (http://www.catholic-forum.com/saints/saintv02.htm)

Pozdrawiam
Stemac

mroczny
28-02-2004, 19:13
Patronką fotografów jest święta Weronika.

Saint Veronica (http://www.catholic-forum.com/saints/saintv02.htm)

Pozdrawiam
Stemac

No to hazan będzie żył, może to i lepiej.
Oto treść świętobliwego linka:
VERONICA

Memorial
12 July
Profile
When Christ fell on his way to the Golgotha, a woman wiped his face with a towel; an image of Christ remained on the towel. This woman was Veronica, this incident is all we really know about her, and the relic has become her symbol ever since.
Patronage
laundry workers, photographers
Representation
woman holding a cloth that bears the image of Christ's face
Images
Gallery of images of Saint Veronica
Storefront
Commercial Links related to Saint Veronica
Additional Information
Catholic Encyclopedia, by Antoine Degert
Has Veronica's Veil Been Found? by Antonio Gaspari
Relic Found in Monastery, by John Follain
Saint Veronica's Kerchief, by Selma Lagerlöf

:roll: Trochę dziwnie się czuję mając patronkę na równi z praczami i praczkami! :roll:
:shock:

JaW
28-02-2004, 19:17
No to hazan będzie żył, może to i lepiej.
ROTFL!!!


Trochę dziwnie się czuję mając patronkę na równi z praczami i praczkami!
Mroczny, nie musimy sie podporzadkowac - mozemy wybrac niezaleznego patrona dla canonowcow. Bo ta Weronika troszke zbyt swięta jak na moj gust... :twisted:

mroczny
28-02-2004, 19:29
Mroczny, nie musimy sie podporzadkowac
Jasne że nie, bo w sumie to miałem kapkę inną wizję tego persona fotomajstera.
Bo ta Weronika troszke zbyt swięta jak na moj gust...
Święta czy nie święta, do kwietnia jeszcze trochę, trzebaby coś wykombinować.
HAZAN znowu na celowniq 8)

hazan
28-02-2004, 21:01
Mroczny, nie musimy sie podporzadkowac
Jasne że nie, bo w sumie to miałem kapkę inną wizję tego persona fotomajstera.
Bo ta Weronika troszke zbyt swięta jak na moj gust...
Święta czy nie święta, do kwietnia jeszcze trochę, trzebaby coś wykombinować.
HAZAN znowu na celowniq 8)

A ja mam takie narzedzi w panelu admina jak "ostrzezenie dla usera" :twisted: :twisted: :twisted:

mroczny
28-02-2004, 21:11
A ja mam takie narzedzi w panelu admina jak "ostrzezenie dla usera"
Rozumiem że wszem i wobec wycofujesz swoją kandydaturę na patrona CanonFotomontera? :cry: :wink:

hazan
28-02-2004, 23:04
A ja mam takie narzedzi w panelu admina jak "ostrzezenie dla usera"
Rozumiem że wszem i wobec wycofujesz swoją kandydaturę na patrona CanonFotomontera? :cry: :wink:

Nigdy nie kandydowalem z wlasnej woli :mrgreen:

mroczny
28-02-2004, 23:35
Nigdy nie kandydowalem z wlasnej woli
Putina teżJelcyn wybrał na swojego następcę, a z taką buźką na avatarq to się możesz na patrona nadawać :roll: :wink:

alahari
29-02-2004, 00:46
Św. Aragorn :wink:

mroczny
29-02-2004, 10:06
Może zrobimy świętą drużyną Canon Board :?:

alahari
01-03-2004, 21:04
:|

hazan
02-03-2004, 01:03
:lol:

Alahari nie chce sie czepiać ale punkt 4 regulaminu forum mowi

4. Pisząc nową wiadomość - sprawdź czy wnosi ona coś do dyskusji - niemile widziane jest pisanie ( w stylu "zgadzam się" i koniec ) postów w celu nabijania statystki

Po prostu trza regulaminu przestrzegac a nie usmieszkami trzaskac :mrgreen:
(ukryte dno tego paragrafu to moj portfel ktory placi za miesieczny transfer :( )

alahari
02-03-2004, 01:59
:oops: :oops: :oops: Przepraszam, myslalam, ze Hydepark to co innego... :oops: Juz nie bede sie uśmiechać... :cry: Mozesz skasowac ta bezsensowna odpowiedz.

Vitez
02-03-2004, 05:49
Juz nie bede sie uśmiechać...

Smiesz zwrocic uwage i juz focha na wiecznosc strzela. Eh kobiety :roll: .
Jeden nie trafiony usmieszek wcale nie oznacza ze masz sie w ogole nie usmiechac :? .

mroczny
02-03-2004, 09:42
Przepraszam, myslalam, ze Hydepark to co innego... Juz nie bede sie uśmiechać... Mozesz skasowac ta bezsensowna odpowiedz.
Cheer Up, Aragornus administratus po prostu nie chce być obiektem fotograficznych modłów i próśb w stylu: "O hazanie, nbiech mi ta fota wyjdzie i przy okazji daj zdrowie mojej rodzinie" :twisted:

JaW
02-03-2004, 10:59
OK - skoro nie bedziemy mieli patrona to moze chociaz maskotke? Ja proponuje alahari - za kare (nic nie wnoszacy do dyskusji i rujnujacy portfel hazana usmieszek). :twisted:

mroczny
02-03-2004, 11:19
Ja proponuje alahari - za kare
Ciekawe, od kiedy to bycie maskotkąjest za karę?

alahari
02-03-2004, 13:55
Nie mam nic przeciwko :mrgreen: Lubie takie kary :twisted:

mroczny
02-03-2004, 14:42
Nie mam nic przeciwko Lubie takie kary
No proszę i już gębula uśmiechnięta, tak trzymać, tylko co sięz takimi maskotkami robi :?: Może ktoś ma jakieś sugestie, bo mi żadne nie przychodzą chwilowo do głowy :twisted: A jak takie maskotki lubią kary, to tylko żałować, że takowej "tangible" nie ma pod ręką, np. żeby ją pofotografować, albo z nią ... POFOTOGRAFOWAĆ CHEERS :wink:

alahari
02-03-2004, 15:24
No wlasnie, co ze mna zrobicie? :twisted:

Vitez
02-03-2004, 21:07
No wlasnie, co ze mna zrobicie? :twisted:

Obfotografujemy z kazdej mozliwej strony i bedziemy sie wszedzie chwalic. Slodziutka maskotka :mrgreen: .

alahari
02-03-2004, 21:24
Slodziutka maskotka :mrgreen: .
I zjecie mnie :shock: :| :lol:

mroczny
02-03-2004, 22:04
I zjecie mnie
Dlaczego, brakowało by nam tych uśmiechniętych buzi twego autorstwa, fotofrafowie-kanibaliści, nie to zdecydowanie nie my :wink:

alahari
02-03-2004, 22:06
I tak wam nie ufam :twisted:

mroczny
02-03-2004, 22:10
I tak wam nie ufam
To nie jest kwestia zaufania, tylko kwestia czy będziesz się aby dobrze sprawowała jako nasza maskotka. Wszystko będzie grało, to będziesz słodka powierzchownie, jak nie, to cię któryś władca zeźre i poszuka się nową :!:

alahari
02-03-2004, 22:17
Jeszcze nie wiem jakie konkretnie zadania mnie czekaja i czy im podołam :roll: Nie chce byc pożarta :twisted:

alahari
03-03-2004, 17:26
Eh kobiety :roll:.
Masz jakiś problem z kobietami? :twisted:

mroczny
03-03-2004, 18:17
Ja osobiście uważam, że kobiety to bardzo wdzięczny temat do fotografowania, oraz towarzystwa :lol: A problemy z nimi to ma każdy, nawet one same :wink: Plus tych na zdjęciu to to, że nie pokazują pazurków, ale czym by było życie bez kobiet. Fotografować kobiety jest bardziej niebezpiecznie, niż twoje owady Alahari, prawda :?: :D

alahari
04-03-2004, 00:56
Fotografować kobiety jest bardziej niebezpiecznie, niż twoje owady Alahari, prawda :?: :D
He he, spytaj Viteza, jeszcze zyje :twisted: :wink:

Vitez
04-03-2004, 03:48
Eh kobiety :roll:.
Masz jakiś problem z kobietami? :twisted:
Masz jakis problem z tego typu opiniami ze w taki sposob reagujesz?
Chcesz o tym porozmawiac?
A czy snia ci sie czasem pozary?

;) :twisted:

Vitez
04-03-2004, 03:50
Fotografować kobiety jest bardziej niebezpiecznie, niż twoje owady Alahari, prawda :?: :D

Hmmm... Alahari fotografuje martwe owady... a gdyby tak sprobowac? ... hmmm ... ;)
Ma ktos znajomych w prosektorium? ;) :twisted:

mroczny
04-03-2004, 08:54
A czy snia ci sie czasem pozary?
Vitez, a śni ci się czasem, że nago poszedłeś do pracy :?:
Hmmm... Alahari fotografuje martwe owady... a gdyby tak sprobowac? ... hmmm ...
Ma ktos znajomych w prosektorium?
Myślę, że praca fotografa paracującego w biurze koronera nie jest zbytnio pasjonująca, a poza tym co to ma z patronem wspólnego :?: Teraz moderator "Vitez" zamarzył sobie patrona w postaci ROBALA z prostektorium :roll: To ja wnoszę sprzeciw i apeluję o przerwanie rozprawy :!: "OBUDA OBUDA I JESZCZE RAZ OBUDA " :lol: <Ł> "Gierdych"

Vitez
04-03-2004, 09:37
[Teraz moderator "Vitez" zamarzył sobie patrona w postaci ROBALA z prostektorium

W prosektorium nie trzyma sie owadow... myslalem o czyms innym martwym :P

hazan
04-03-2004, 11:31
[Teraz moderator "Vitez" zamarzył sobie patrona w postaci ROBALA z prostektorium

W prosektorium nie trzyma sie owadow... myslalem o czyms innym martwym :P


Nie moge uwierzyc na jakie tamaty zeszla ta dyskusja :)
Ale nie przeszkadzajcie sobie - można sie niezle posmiac :mrgreen:

mroczny
04-03-2004, 11:54
W prosektorium nie trzyma sie owadow... myslalem o czyms innym martwym
No janse, że nie o "insektus pospolitus" tylko o pewnego ROBAKA będącego częścią składową innego martwego osobnika. Ale ja się za takie wyprawy plenerowe nie biorę, nie lubię prosektoriów, są takie bezosobowe, kupa żelastwa i jażeniówki walące prosto na stoły jasnym intensywnym i dobiegającym wszedzie światłem, żadnych ciekawych motywów dla mnie do fotografowania. Wolę fotki ze ślubów,a nie z pogrzebów.
Nie moge uwierzyc na jakie tamaty zeszla ta dyskusja
Ale nie przeszkadzajcie sobie - można sie niezle posmiac
A propos wesołości to cóż miałaby nasza wspaniała maskotka wyrabiać w tym prosektorium (w sensie stricto), bo w sensie largo, to jej tego nie życzę :!: :wink:

JaW
04-03-2004, 11:59
Z tego co do tej pory przeczytałem, to patron foto ma być jednocześnie świętą maskotką leżącą w prosektorium na stole i ma to być robak który nie jest robakiem... Cięzka sprawa moim zdaniem...

mroczny
04-03-2004, 16:38
Z tego co do tej pory przeczytałem, to patron foto ma być jednocześnie świętą maskotką leżącą w prosektorium na stole i ma to być robak który nie jest robakiem... Cięzka sprawa moim zdaniem...
Jak będzie alahari, to może Ci wyjaśni jak to wszystko da się połączyć w ładną :wink: i spójną całość.

alahari
05-03-2004, 02:06
Ja to wszystko notuje- Wy tu planujecie jakis zamach na mnie :twisted:

Vitez
05-03-2004, 04:24
Wy tu planujecie jakis zamach na mnie :twisted:

Skoro na hazana zamach nie wyszedl ... :roll: ;)

mroczny
05-03-2004, 09:57
Wy tu planujecie jakis zamach na mnie :twisted:

Skoro na hazana zamach nie wyszedl ... :roll: ;)
Qrcze, a tak długo zeszło, żeby wybrać choćby maskotkę naszego forum, a teraz modzio Vitez chcę ją zaasasinować, ja składam veto i przy okazji zobowązuję się do obrony jak własnej maskotki :!: Ktokolwiek będzi się chciał do niej dostać będzie musiał przejść przeze mnie (no i nadrobić trochę drogi do Krakau) :wink:

alahari
05-03-2004, 15:22
Qrcze, a tak długo zeszło, żeby wybrać choćby maskotkę naszego forum, a teraz modzio Vitez chcę ją zaasasinować,
Stale mu sie narażam :twisted:


ja składam veto i przy okazji zobowązuję się do obrony jak własnej maskotki :!: Ktokolwiek będzi się chciał do niej dostać będzie musiał przejść przeze mnie (no i nadrobić trochę drogi do Krakau) :wink:
Mroczny! Mój Ty bohaterze :mrgreen: Naślij smoka wawelskiego to od razu wszyscy zamachowcy zastanowia sie nad innym powołaniem :twisted:

mroczny
05-03-2004, 22:12
Qrcze, a tak długo zeszło, żeby wybrać choćby maskotkę naszego forum, a teraz modzio Vitez chcę ją zaasasinować,
Stale mu sie narażam :twisted:


ja składam veto i przy okazji zobowązuję się do obrony jak własnej maskotki :!: Ktokolwiek będzi się chciał do niej dostać będzie musiał przejść przeze mnie (no i nadrobić trochę drogi do Krakau) :wink:
Mroczny! Mój Ty bohaterze :mrgreen: Naślij smoka wawelskiego to od razu wszyscy zamachowcy zastanowia sie nad innym powołaniem :twisted:
Smok trochę przyrdzewiał bo ta zima ciągnie się i ciągnie, ale jakby coś ,to grupa "bankietowa" czeka na sygnał z Wawy, a zaraz się zjawimy i wyratujemy z fotoopresji. :wink: :wink: :wink:

alahari
05-03-2004, 22:18
Bez smoka?? :shock: Eeeeee... :? :lol:

mroczny
06-03-2004, 00:05
Bez smoka?? :shock: Eeeeee... :? :lol:
Smok jest na gaz, a jak nam ruscy kurek zakręcą to nawet smok nie pomoże, a poza tym smok to kiepski motyw do fotorafowania czy obrony, lipny jest :shock:

alahari
06-03-2004, 00:28
Jakby ogniem bluznał to by sie wiosna od razu zrobiła od milego ciepełka :mrgreen:

Vitez
06-03-2004, 04:01
Nie ma sie co obawiac. Patron powinien byc martwy ale maskotka jak najbardziej zywa. A alahari to i ja wlasna piersia bym bronil 8)

alahari
06-03-2004, 04:04
A alahari to i ja wlasna piersia bym bronil 8)
Alez Wam sie zebrało, tylu bodygardów :mrgreen:

mroczny
06-03-2004, 13:44
A alahari to i ja wlasna piersia bym bronil 8)
Alez Wam sie zebrało, tylu bodygardów :mrgreen:
Good for You, już nikt ekipą cię straszył nie będzie, a Aragornus takiej pewności nie ma :roll:

alahari
06-03-2004, 15:02
a Aragornus takiej pewności nie ma :roll:
Aragornus ma armię duchów... :roll: 8)

mroczny
06-03-2004, 22:05
Aragornus ma armię duchów...
Ja już duży jestem i się duchów nie boję :mrgreen: a poza tym z tego co pamiętam, to duchy poszły spać 8) Ale wróćmy do patrona, zna ktoś kogoś, kto zabłysnął by osiągnieciami z canonem w rękach?

alahari
09-03-2004, 18:41
Ale wróćmy do patrona, zna ktoś kogoś, kto zabłysnął by osiągnieciami z canonem w rękach?
I jeszcze martwym jest? :roll: Hmmm..... 8)

mroczny
10-03-2004, 20:18
I jeszcze martwym jest? Hmmm..... JESZCZE :?: raczej już martwy, taki byłby dobry cannonier ŚWP, ale to już wiemy, tylko propozycji brakuje :shock: :(

alahari
10-03-2004, 20:20
Hmmm..A kim był twórca Canona? :roll:

mroczny
10-03-2004, 20:22
Hmmm..A kim był twórca Canona? Jeżeli o mnie chodzi to pewnie jakimś wojakiem szwejkiem, bo ktoś tę ruhrę z armaty pewno zgapił i się zaczęło :wink: :wink: :wink: