PDA

Zobacz pełną wersję : [battle] Pazurek vs thorin vs Mungo - nie odbyla sie



thorin
17-10-2006, 18:07
Postanowilismy sie z Pazurkiem zmierzyc w niekonwencjonalnym battlu, w miedzyczasie Mungo szepnal ze tezby sie przylaczyl wiec i jego wplatujemy w afere :) Dlaczego niekonwencjonalnie, bo chcemy poigrac z historia fotografii, ponizej wieszam zdjecie:


https://canon-board.info//brak.gif
źródło (http://blogs.salon.com/0002007/images/Tiananmen.jpg)


zadanie jest takie, zeby zrobic takie zdjecie ktore do tego zdjecia byloby nawiazujace czy to kadrem czy przedmiotami, ale zeby opowiadalo cos innego, moze co stalo sie przed, moze co stalo sie po, moze alternatywe tego zdarzenia ? Jezeli ktos widzial kiedys cykla Libery "Pozytywy" bedzie wiedzial co mam na mysli ;)

Battle jest otwarty dla kazdego kto chce wziac udzial, odwazysz sie podniesc rekawice ? :mrgreen:

pazurek
17-10-2006, 18:27
To ja dodam ze planowany czas na oddanie prac to jeden miesiac, czyli do 17 listopada 2006. Potem z tydzien glosowania, no i wywiady, autografy, wizyty w zakładach pracy...

Vitez
17-10-2006, 18:44
Gdyby mozna bylo korzystac z archiwum wlasnych zdjec to bym sie dopisal :roll: .

mungo
17-10-2006, 19:19
Fajny pomysł na battle. Niespodziewałem się takiego. Może być identyczne zdjęcie do tego?:D Mieszkam pod poligonem, kupiłoby się w sklepie po litrze dla każdego czołgu, ustawiło na drodze i jazda!:D

thorin
17-10-2006, 20:20
Oczywiscie ze moze, ale tym razem walczymy mungo na wlasna interpretacje, jesli chcesz zaryzykowac interpretacje ksero i zawiedzie Cie to do sukcesu to jak najbardziej ;) :mrgreen: a powaznie to czolgow zazdroszcze, bo Ci co pewnie sie z nami ustawia, do czolgow bea mieli utrudniony dostep, tak dla ulatwienia, zamieszczam plan rozmieszczenia czolgow w polsce ;)

http://polar123.fm.interia.pl/czolgip.html

Vitez, zadne tam archiwum, wskakuj do bitwy ! :)

pazurek
17-10-2006, 20:26
Ha, mungo, a ciekawe skad wytrzasniesz autobus :twisted:

to taki zart, gdyby ktos nie skapowal

mungo
17-10-2006, 21:26
A mam takie PKSy lata 80:D Codziennie ze szkoły nimi wracam, to kierowcy mnie znają. To nawet flaszki bym nie musiał kupować;)
Najbliższy pomnikowy czołg mam w Wołominie-10 minut na rowerku. Postaram się o jakąś ambitniejszą interpretację niż kopiowanie-obiecuje:)

Venio
17-10-2006, 22:50
pisze sie na to :D czemu nie :) tak sobie ostatnio myslałem ze pomysł z battlem upada powoli bo brak chętnych więc nie moge siedzieć biernie :)

Vitez
18-10-2006, 00:45
Vitez, zadne tam archiwum, wskakuj do bitwy ! :)

Mialem nadzieje na czolgi gdyby przeszedl wniosek o rozwiazanie Sejmu ;) , no ale niestety rzutem na tasme zrobiona koalicja rozwiala te nadzieje :? , wiec wymiekam.

thorin
18-10-2006, 09:14
no to jest nas juz czterech, a snow ? Tomasz1972 ? :) niech etatowi battlowicze tez sie wykaza ;)

EDIT:

Panowie jak tam fotencje? Jaki przyjmujemy dluzszego boku rozmiar? Postulowalbym za tym zeby podlinkowac do sondy z fotkami zdjecie stad, tak pro forma :) pozdro

thorin
16-11-2006, 08:34
dodaje nowego posta zeby wyswietlil sie w "nowe posty" ;) jak ktos sie odezwie wyedytuje i polacze z wczesniejszym postem.


Panowie jest czwartek 16tego, jak tam fotencje ? Prosilem Jaca zeby objal patronat nad naszym battlem i powiesil go w klatce, nie spac, foty strzelac :) poslaliscie juz cos ?

EDIT:

No panowie ale daliscie ciala, 22 a tu cisza...

mungo
18-11-2006, 15:06
Ja muszę przeprosić i poddać się bez walki, ale brak czasu i pomysłów przyczynił się do niezrobienia fotki. Miałem wielką ochotę na tę bitwę, ale okolicznyści dla mnie były wyjątkowo niesprzyjające...

pazurek
18-11-2006, 15:13
Heh, w takim razie wygral thorin :D

Gratulacje, masz swoje upragnione pierwsze miejsce :twisted:

thorin
18-11-2006, 15:16
pfffff wole ostatnie niz pierwsze w takiej walce, interesuje mnie albo przegrana 1000:1 albo zwyciestwo 100:99 ;) chce zeby mnie ktos zmiazdzyl swoja fota i w ten sposob przegrac albo wyrownanej walki i oczywista glorii i chwaly :mrgreen:, wiadomo, chce tez przerwac impas wiecznie drugiego miejsca :mrgreen: taki walkower mnie nie interesuje. Lenie, mieliscie miesiac czasu :mrgreen: coscie w ten czas robili, nie wstyd wam ? :) dac wam jeszcze tydzien czasu czy publikowac swoje foto ?

Venio
18-11-2006, 23:20
thorin kochanie moje postaram sie :D dam ci znac jak bede miał ;)

thorin
18-11-2006, 23:30
ok, wreszcie ktos zabral glos :) dobra to widzimy sie tutaj za tydzien , kto stchorzy po raz drugi ten fujara :mrgreen:

EDIT:

rozmawialem z Pazem, na pytanie czy battla reaktywujemy powiedzial zeby go po prostu nie konczyc :) no Mungo, jak tam, zapeniesz sie w sobie? dasz rade man, to czekamy na fotki. I konczmy wasci, niech wygra lepszy a nie jedyny :mrgreen:

mungo
19-11-2006, 13:00
Mi najbardziej odpowiadałoby przełożenie terminu do czasu, dopóki wszyscy nie zrobią swoich fotek;) Kompletnie nie mam pomysłu jak się za to zabrać, ale będę coś kombinował;)

thorin
19-11-2006, 20:10
Panowie taka bitwe to sobie mozemy za przeproszeniem do rzyci wsadzic, co by bylo jakby polacy w 39 powiedzieli "wie pan co panie Hitler, pan moze poczeka z atakiem az sie troche uzbroimy bo narazie to nas pan z miazdzy w ciagu dwoch tygodni" dalej do roboty ! :mrgreen:

Venio
19-11-2006, 22:54
marudzisz :p

Jac
25-11-2006, 01:29
hmm thorin - daj spokoj to mieczaki :twisted: ;-)

jak sie zdeklarowalisci to sie wywiazujecie albo jednoznacznie wycofajcie

mungo
25-11-2006, 17:35
Jak zostaje nazywamy mięczakiem, to się wycofuje. Nie potrafię sprostać zadaniu... Sorki Thorin...

thorin
25-11-2006, 22:16
dobra panowie, utnijmy to juz, widze ze checi w was wiele :mrgreen:
Jac, gdybym mogl prosico podpis pod battlem ze sie nie odbyl, ponizej moja fota, aha i mam dla was propozycje lewusy :) proponuje druga ture tego battla, sami zglosice swoje ulubione znane fotki, wybierzemy cos i sie pobijemy, tym razem mam nadzieje ze fest. :)


https://canon-board.info//brak.gif
źródło (http://img293.imageshack.us/img293/4105/battleaw6.jpg)

mungo
25-11-2006, 23:03
A to mogło być tak lużno związane z tematem? Ja szukałem jakichś krzyży, czegoś co bym mógł z góry ująć. A tu o to chodziło;) No, ale thorin-wygrałeś;)

thorin
25-11-2006, 23:08
nic nie wygralem Mungo bo zadnej walki nie bylo, battle sie nie odbyl ;) szukaj szybko nowych fotek ktore ludzie znaja i ktore moga byc roznie interpretowane, czuje niedosyt, chce drugiej tury :mrgreen:

pazurek
27-11-2006, 12:22
Ja mimo wszystko postaram sie zrobic zdjecie, juz poza konkursem i wrzuce je do tego watku. Mialem pomysl i chcialem go zrealizowac.