PDA

Zobacz pełną wersję : Jakiś pomysł na weekend w Poznaniu?



SdoubleU
12-10-2006, 23:06
Pogoda jeszcze ładna, można by się gdzieś wybrać w sobotę lub w niedzielę. Tylko nie bardzo mam pomysł gdzie.

Cichy
12-10-2006, 23:26
W sobotę polecam może Sami Swoi albo Dom Wikingów..

SdoubleU
13-10-2006, 00:40
Chodziła raczej o plenerek, telewizor jakoś nie bardzo.

Silent Planet
13-10-2006, 14:19
SdoubleU, nie wiesz, że w Poznaniu plenery i spotkania po prostu nie wychodzą?

adamek
13-10-2006, 14:23
silent planet: o przepraszam.
ja sam jedno zorganizowałem i się udało. :)
Jasne, że nie było tysięcy ludzi... ale chyba też nie o to chodzi...

Wats0n
14-10-2006, 17:30
Mowa o obecnym weekendzie?
Jezeli tak, to kiepsko to widze, albowiem pogoda jest wyjatkowo nieprzychylna. Chyba, że cś by się zmieniło do jutra, to jak najbardziej.
Przyszły weekend raczej odpada, będę focił w Łodzi na jakimś kongresie kardiologicznym.

mxw
14-10-2006, 23:49
silent planet: o przepraszam.
ja sam jedno zorganizowałem i się udało. :)
Jasne, że nie było tysięcy ludzi... ale chyba też nie o to chodzi...
możnaby powtórzyć :roll:
jestem za choć czasu nie mam... :-(

adamek
14-10-2006, 23:50
ha!
Pole do organizacji zostawiam innym. ;)

Silent Planet
16-10-2006, 17:47
Każdy zawsze pole do organizacji zostawia innym.

Adamku: ja też jedno zorganizowałem. I wiesz co? Przyszła jedna osoba ( MxW ). Reszta olała mnie ciepłym moczem strugą paraboliczną.
Chciałem spróbować jeszcze raz "by forum", ale nie wyszło nic.

Sorry, ale może mam uraz :mrgreen:

perqsista
20-10-2006, 08:28
Sorry, ale może mam uraz :mrgreen:

Chyba tak. Mniej więcej od roku czytam wyłącznie Twoje użalanie się w tym temacie, albo pora za wczesna, albo mniejsce do d..., albo ktoś Cię olał :)

Mam zgoła inną opinię na temat organizacji spotkań poznańskiego CB. Od niecałego roku byłem na conajmniej 4 takich spotkaniach-plenerach w gronie 3-6 osobowym. Indywidualnych wycieczek z Cichym nie liczę bo tego było znacznie więcej, z Adamkiem też mi się udało spotkać wiec jeżeli ktoś chce to żaden problem. Tak BTW to akurat w najbliższy weekend jestem wyjechany:mrgreen:

adamek
20-10-2006, 09:16
A ja - mówię całkiem serio.
Może by tak spróbować z suchym lasem/złotnikami? Take same domki fajnie się układają w rzędy, perspektywy itp.
Albo budomel. znam świetne tam miejsce. :D

Silent Planet
20-10-2006, 11:24
Sorry, ale może mam uraz :mrgreen: Chyba tak. Mniej więcej od roku czytam wyłącznie Twoje użalanie się w tym temacie, albo pora za wczesna, albo mniejsce do d..., albo ktoś Cię olał :)
No widzisz.
Zatem zapewniam Cię, że jest to mój ostatni post w tym dziale i już więcej nie będę.