PDA

Zobacz pełną wersję : witam serdecznie!!!



hesja
09-12-2004, 23:24
Witam szanownych forumowiczow jako nowy na tym forum!
Niektorych z Was zdziwi moj podpis (D70!) ale nie ma co sie dziwic, zapewniam!
Przeciez mimo tej wyimaginowanej rywalizacji marek laczy nas idea jak najlepszego focenia i tego, tak mysle nalezy sie trzymac!
W koncu przyjaznimy sie czy to z plfoto czy to z onephoto... kto tam patrzy na marke??
Mam nadzieje ze TU tez bedzie podobnie :)
Po co tu jestem??
ano musze powiedziec ze handluje troche sprzetem fotograficznym
staram sie byc atrakcyjny cenowo jak na sprzet z LEGALNEJ DYSTRYBUCJI - CANON POLSKA
no i sporo nie wiem o aparatach z Waszej Stajni a mam zamiar nadrobic te braki!
Do tego czesto ludziska pytaja sie o Canony a gdzie dostana lepsza dawke wiedzy jak nie Tu u Was/Nas?
Mam nadzieje ze powymieniamy sie pogladami rowniez na temat ZDJEC bez wzgledu na sztandar i... bedzie OK :)

eternus
10-12-2004, 00:48
no i sporo nie wiem o aparatach z Waszej Stajni a mam zamiar nadrobic te braki!
Do tego czesto ludziska pytaja sie o Canony a gdzie dostana lepsza dawke wiedzy jak nie Tu u Was/Nas?


Na prawde jestem pod ogromnym wrazeniem - nie przypominam sobie lepszego wejscia na to forum :)

Jesli przejrzales archiwum to zobaczyles ile dobrego o D70 sie tu mowilo, wiec mozesz sie poczuc dowartosciowany.

Witam w imieniu swoim i wlasnym :)

Jurek Plieth
10-12-2004, 10:38
Witam szanownych forumowiczow jako nowy na tym forum!...
Jam zwykły starszy kapral podchorąży, ale gorąco pana kapitana witam! :mrgreen:

Spontan
10-12-2004, 13:48
Siema :>

hesja
10-12-2004, 17:28
Jurku! to juz historia te 4 gwiazdki :) teraz zasluzona emerytura ale... lotnictwo to nadal moja NAJ pasja! no zaraz po fotografii!! :)

Rudi
10-12-2004, 17:46
Witam! Przyłaczam się do stwierdzenia eternus`a... bardzo dobre wejście :)
Pozdrawiam
Rudi

Jurek Plieth
11-12-2004, 11:35
...teraz zasluzona emerytura...
Kurcze, to mój ulubiony zawód :mrgreen: Jak sie go zdobywa w Twoim wieku? :shock:

hesja
11-12-2004, 12:38
Wiesz, moj tez :)
jak bylem maly (kiedys naprawde bylem) to jak sie mnie pytali kim chce byc to bez wahania odpowiadalem ze emerytem :)
ale... nic bardziej zludnego, wiecej mam teraz roboty niez kiedykolwiek indziej i...
dobrze mi z tym!!! ;)