PDA

Zobacz pełną wersję : non-canon battery grip do 20D



frango
07-10-2006, 14:06
czy ktokolwiek miał ten grip w ręce oraz wie gdzie i za ile go można kupić?
http://www.hkjenis.com/English/HOLD/professional/JC20DP.htm

DominoAqq
08-10-2006, 23:40
Podobno jest tylko na paluszki i do tego bardzo kiepskiej jakosci. Zobacz watek na Canon Digital Photography:

http://photography-on-the.net/forum/showthread.php?t=62753

frango
09-10-2006, 00:23
no nie wygląda to najlepiej... może Delta raczy zrobić w końcu grip do 20D?

MateuszZ.
09-10-2006, 00:33
proponuję zapytać w www.foto-tip.pl. Podobno będzie tam dostępny za jakiś czas zamiennik gripa do 20D.

MARANTZ
09-10-2006, 00:57
Wkurzają mnie w tym sklepie netowym. Mieli ten grip na targach w Łodzi. Miał być dostępny miesiąc później w normalnej sprzedaży.... i nic. Jakiś czas temu pytałem się elektronicznie kiedy będzie. Odpisali, że opóźnienie nie wynika z ich winy, ale "ma być". Może myśleli o miesiącu po przyszłorocznych targach foto? :evil: :evil: :evil:

MateuszZ.
09-10-2006, 08:04
Wkurzają mnie w tym sklepie netowym. Mieli ten grip na targach w Łodzi. Miał być dostępny miesiąc później w normalnej sprzedaży.... i nic. Jakiś czas temu pytałem się elektronicznie kiedy będzie. Odpisali, że opóźnienie nie wynika z ich winy, ale "ma być". Może myśleli o miesiącu po przyszłorocznych targach foto? :evil: :evil: :evil:

Widocznie jest jakiś problem z tymi gripami akurat.
Ja jestem b. zadowolony z obsługi tego sklepu.

Rogeros
09-10-2006, 15:12
Wkurzają mnie w tym sklepie netowym. Mieli ten grip na targach w Łodzi. Miał być dostępny miesiąc później w normalnej sprzedaży.... i nic. Jakiś czas temu pytałem się elektronicznie kiedy będzie. Odpisali, że opóźnienie nie wynika z ich winy, ale "ma być". Może myśleli o miesiącu po przyszłorocznych targach foto? :evil: :evil: :evil:

to jest podruba Chinska... jak wszystko. Sek w tym, ze to w fabryce zamiast wysylac gripy wysylaja coraz toodleglejsze terminy. Grip mial byc juz w maju.
Dodam, ze rownolegle pracuja nad gripem do 5D

Roger