PDA

Zobacz pełną wersję : [Bartek Wardziak] - moda, reklama, akt, portret, etc.



mancat
03-10-2006, 09:44
Bartek Wardziak - http://www.wardziak.pl.

Znalazłem Go na plfoto, zaskoczył mnie wszechstronnością.

popmart
03-10-2006, 10:31
powiem że nie powalily mnie te fotki ..... kompozycja , przepalenia ... jakeś takie zwyczajne IMHO

Kalina
03-10-2006, 10:49
Klikna naprade fajnych zdjec. Zwaszcza inne realizjacje-->kobieta.
Przepalenia - bez przesady. Wazniejszy jest pomysl niz technika, ktora ma pelnic role sluzebna, i w tych fotach to wiadac.
Ale spora czesc, jeskli nie wiekszosc nie rozumiem czemu jest w tej galerii (wnetrza??). Moze po to, aby stwarzac zludzenie wszechstronnosci o ktorej pisze mancat.

mancat
03-10-2006, 10:58
Mimo niedopracowanych poszczególnych zdjęć "lektura" galerii, przynajmniej we mnie, pozostawiła przyjemne odczucia... czego nie mogę powiedzieć o lekturze "o mnie". Taka forma autoreklamy zupełnie mi nie podchodzi, ale cóż powinienem, być może, bardziej skupić się na fotografiach :-)

iczek
03-10-2006, 11:05
Dla mnie jednak za duzy misz masz. Wolalbym widziec kilka stron tego autora poswieconych poszczegolnym tematom niz wszystko w jednym worku. Tu zgodze sie z Kaliną. A prace modowe są na dobrym poziomie i naprawde mozna sie czegos nauczyc.
A dzial o mnie - faktycznie ;) Autoreklama ma swoje granice, a slowo kreatywny jest juz chyba passe ;);)

kami74
03-10-2006, 11:14
Rowniez uczucia mieszane, chociaz zgadzam sie z Kaliną, że wystawa pt. kobieta najciekawsza, ale jako calość to tak średnio mi sie podoba

Artur Lewandowski
03-10-2006, 11:35
Dla mnie jednak za duzy misz masz. Wolalbym widziec kilka stron tego autora poswieconych poszczegolnym tematom niz wszystko w jednym worku. Tu zgodze sie z Kaliną. A prace modowe są na dobrym poziomie i naprawde mozna sie czegos nauczyc.
A dzial o mnie - faktycznie ;) Autoreklama ma swoje granice, a slowo kreatywny jest juz chyba passe ;);)

A juz myślałem że tylko mnie nie podobał sie tekst w dziale o mnie :D uffff

bartekwardziak
07-10-2006, 09:20
Witam wszystkich serdecznie. Okazuje się że internet to bardzo mała wioska.

aha, żeby nie było, zdjęcia robię Canonem :)

ramza
07-10-2006, 16:44
no prosze :) wredziaka przywialo :)

iczek
07-10-2006, 21:18
Robi sie jakos tak .. promodelsowo.... nie wiem jaki emotikonek postawic ? Oby wylacznie takie - :)

Witam Panów obu. Macie sie czym dzielić... wiec naprzód ;)

Jerry99
07-10-2006, 21:24
To jakaś zbiorowa (e)migracja? ;)
Witamy...

ramza
08-10-2006, 12:15
mysle ze chwilowe odwiedziny :)

JSK
14-10-2006, 22:10
A juz myślałem że tylko mnie nie podobał sie tekst w dziale o mnie :D uffff

ssskrooomny jessst!

chocolata
06-12-2007, 20:25
Pikne:
http://www.wardziak.pl/_i/fash/fash05.jpg

Shoggothh
06-12-2007, 22:14
Owszem :oops: pikne :roll:

Novaline
02-08-2008, 00:34
Mi się foty bardzo podobają. Przemawia za tym (z mojego punktu widzenia, rzecz jasna) fakt, iż:

1/ to są foty, które Klienci lubią dostawać przy wyborze dziewczyn,
2/ fajne stylizacje. ileż można patrzeć na fotki modelek na tle skałek, lasków, pól itp.,
3/ nie jestem specjalistą od techniki. ale te fotki są po prostu ciekawe.

Radek

Olszewski
02-08-2008, 08:56
Fotografie Bartka znałem już dużo wcześniej, i tak jak to zwykle bywa. Nie ma osoby, której wszystkie prace by mnie zachwycały. Są prace, które mnie się podobają bardzo, a są takie, które mniej. Jak to kiedyś ktoś powiedział, ważne aby robić takie zdjęcia, aby się klientowi podobały.



Mi się foty bardzo podobają. Przemawia za tym (z mojego punktu widzenia, rzecz jasna) fakt, iż:

1/ to są foty, które Klienci lubią dostawać przy wyborze dziewczyn,
2/ fajne stylizacje. ileż można patrzeć na fotki modelek na tle skałek, lasków, pól itp.,
3/ nie jestem specjalistą od techniki. ale te fotki są po prostu ciekawe.

Radek

Odpowiem Ci na drugie Twoje pytanie. Można dużo patrzeć, ale wciąż czuć niedosyt. Każde zdjęcie jest inne. To, że hm, klient w tym wypadku Modelka zażyczyła sobie zdjęcia na tle zboża itd., oznacza, że mamy zrezygnować ze zlecenia tłumacząc słowami piosenki: "ale to już było"?
Ile można na to patrzeć, no cóż... tyle samo ile na dziewczynę w aranżacji klubowej na kanapie z nogą założoną na nogę, czego też jest od groma.
Studio jak i plener to są dwa różne światy. Jedno i drugie daje zarówno fotografowi jak i modelce zupełnie inne możliwości.

Ja uważam, że podążanie ścieżka, ile można tego oglądać jst głupie. Można tyle tego oglądać i tyle tego robić, dopóki nie znudzi się to naszym klientom. Jeśli te zdjęcia w zbożu, na tle lasu, by się podobały jednej modelce, drugiej, trzeciej, czwartej to dlaczego miałbym ich nie publikować, skoro to hm, powiedzmy znosi złote jajka?

hyzop
03-08-2008, 20:12
Stylizacja na duży plus

Novaline
29-09-2008, 00:52
Źle się zrozumieliśmy. Chodziło mi o klientów wybierających modelki, nie o modelki przygotowujące sobie portfolio. Inaczej, Klient, w tym przypadku WYBIERAJĄCY MODELKI.
Rzecz w tym, co Klienci chcą od nas dostać, prawda? ;)

wojkij
29-09-2008, 01:30
ssskrooomny jessst!

Darowal bym sobie takie teksty - widac ze gosc jest profesjonalista a strona to przede wszystkim reklama i zrodlo informacji dla zleceniodawcow. A przy takich zalozeniach trzeba sie cenic i prezentowac w jak najlepszym swietle.

A co do samych zdjec to zdecydowana wiekszosc jest swietna. W kilku swiatlo nie zagralo tak dobrze jak w reszcie i pewnie to psuje ogolny odbior.

thedoc
29-09-2008, 10:16
powiem że nie powalily mnie te fotki ..... kompozycja , przepalenia ... jakeś takie zwyczajne IMHO

zrób chociaż jedną taką fotę jak Wardziak :) hehe