PDA

Zobacz pełną wersję : [ziggy] downhill



ziggy
27-09-2006, 15:33
prosze o szczera ocene zdjecia.

http://img211.imageshack.us/img211/2113/459471ht1.jpg

pozdrawiam

Driver
27-09-2006, 16:20
Bardzo mie ciekawi co pisze na zółtej taśmie, ale nie da się odczytać bo jest poruszone :/

miszaqq
27-09-2006, 16:32
wydaje mi sie ze byloby lepsze gdyby drzewa, tasma i caly statyczny plan byly zamrozone, ostre i nieporuszone, natomiast downhillowiec z rowerem wlasnie taki poruszony mydlany co oddaje dynamike tego sportu

Wats0n
27-09-2006, 16:35
Nawet przy zalozeniu idealnie statycznego tła, dalbym krotszy czas, aby rozmycie downhillowca bylo nieco mniejsze. A tak poza tym - moze lepiej byloby panoramowac? (tak teoretyzuje, nigdy nie zabieralem sie za tego typu praktyki ;))

ziggy
27-09-2006, 16:48
dzieki za komenatrze

na tasmie jest napisane "author" :)

adamek
27-09-2006, 17:20
bardzo ładnie zdjęcie podsumował driver. :)

maxbmx
27-09-2006, 17:55
Zakup kila gazet downhillowych, zobacz które (jaki typ) zdjęcia Ci sie podobają i spróbuj uzyskać taki efekt ...na oryginalnosc przyjdzie czas :)

http://www.freestyle.pl/downhill/galeria.html tutaj jest kilka moich z tego roku - odrazu mowie ze raczej nie foce downhillu.

Sibil
27-09-2006, 18:04
proponuję pooglądać zdjęcia np. tutaj http://www.sportsart.pl/

ziggy
27-09-2006, 19:53
ja robilem zdjecia na downhillu pierwszy raz w zyciu i chodzilo mi o uzyskanie takowego efektu jaki widoczny jest na zdjeciu, nie mialem na celu na nikim sie wzorowac a wklejanie linkow do stron ze zdjeciami z downhillu chyba nie ma sensu

pozdrawiam

maxbmx
27-09-2006, 20:02
Skoro chodziło Ci o uzykanie dokładnie takiego efektu jak na zdjeciu powyzej to mogę tylko powiedziec ze niestety zupełnie mi sie taki efekt nie podoba

ciri
27-09-2006, 22:52
Nie znam sie na zdięciach sportowych, ale to mi sie podoba, masz racje z tym podawaniem linkow, bo dlaczego miałbys kogoś nasladowac i mysle że robiąc to zdięcie wcale nie myslałes o tym żeby być orginalnym, po prostu robiłes bo to lubisz-jak my wszyscy:D-mam nadzieje:):). pozd. i czekam na kolejne.:)

Vitez
28-09-2006, 08:17
chodzilo mi o uzyskanie takowego efektu jaki widoczny jest na zdjeciu

Skoro uzyskales taki efekt o jaki ci chodzilo to po co prosisz o szczera ocene zdjecia?

Przy takim podejsciu jakakolwiek szczera ocena niezgodna z twoja samoocena bedzie przez ciebie zle odbierana...

ziggy
28-09-2006, 14:10
Skoro uzyskales taki efekt o jaki ci chodzilo to po co prosisz o szczera ocene zdjecia?


nie rozumiem pytania? to tak jakbym sie ciebie zapytal po co umieszczasz swoje zdjecia w internecie, na portalach o sztuce itp.?

maxbmx
28-09-2006, 14:37
proste :) zeby sie troszke przylansować w społeczenstwie

Zodiakalny Rak
28-09-2006, 14:42
Skoro uzyskales taki efekt o jaki ci chodzilo to po co prosisz o szczera ocene zdjecia?

Przy takim podejsciu jakakolwiek szczera ocena niezgodna z twoja samoocena bedzie przez ciebie zle odbierana...


nie rozumiem pytania? to tak jakbym sie ciebie zapytal po co umieszczasz swoje zdjecia w internecie, na portalach o sztuce itp.?
Obaj macie racje z tym, ze Tobie ziggy chodzilo nie o ocene a czy sie podoba!

Vitez
29-09-2006, 07:57
nie rozumiem pytania? to tak jakbym sie ciebie zapytal po co umieszczasz swoje zdjecia w internecie, na portalach o sztuce itp.?

Sens umieszczanie zdjec w internecie jest rozny... pamiatkowo, obrazowo, pod krytyke, by sie pochwalic itd itp.

Ty zamiesciles zdjecie proszac o ocene, czyli mozna zrozumiec "pod krytyke" . Nastepnie gdy takowa krytyke otrzymujesz to ja odrzucasz mowiac "zdjecie wyszlo tak jak chcialem i takie mi sie podoba" ... czyli tak naprawde zamiesciles je "by sie pochwalic" a nie "pod krytyke" . Czyli powinienes przy zdjeciu napisac "milego ogladania" a nie "prosze o ocene" , bo to wtedy sugeruje ze zamieszczone zdjecie sie autorowi podoba takie jakie jest i nie ma ochoty sie poprawiac na przyszlosc.

ciri
29-09-2006, 08:26
Moze jemu chodziło o ocene ale ze strony technicznej, nie czy zdiecie samo w sobie jest ładne tylko czy dobrze wykonane? moze autor nam to wyjaśni:)

Vitez
29-09-2006, 11:27
Moze jemu chodziło o ocene ale ze strony technicznej, nie czy zdiecie samo w sobie jest ładne tylko czy dobrze wykonane? moze autor nam to wyjaśni:)

Napisal jaki efekt chcial osiagnac i ze go osiagnal. Efekt takiego "poruszenia" to wlasnie kwestia techniczna a nie artystyczna.

ziggy
29-09-2006, 14:18
Ty zamiesciles zdjecie proszac o ocene, czyli mozna zrozumiec "pod krytyke" .

zgadza sie



Nastepnie gdy takowa krytyke otrzymujesz to ja odrzucasz mowiac "zdjecie wyszlo tak jak chcialem i takie mi sie podoba" ... czyli tak naprawde zamiesciles je "by sie pochwalic" a nie "pod krytyke" .


ojojoj, gdzie ja napisalem ze zdjecie mi sie podoba? chcialem tylko uslyszec od was opinie o tym zdjeciu

poza tym ja zadnej krytyki nie odrzucam tylko tlumacze, ze chcialem uzyskac efekt rozmazania obiektu popularnie zwanym efektem "ruchu"


Czyli powinienes przy zdjeciu napisac "milego ogladania" a nie "prosze o ocene" , bo to wtedy sugeruje ze zamieszczone zdjecie sie autorowi podoba takie jakie jest i nie ma ochoty sie poprawiac na przyszlosc.

chyba w twoim przypadku tak jest, ze zamieszczasz zdjecie i nie chcesz sie poprawiac, ja takich faz nie mam

wyraznie napisalem w pierwszym swoim poscie "prosze o OCENE"

pozdrawiam



Moze jemu chodziło o ocene ale ze strony technicznej, nie czy zdiecie samo w sobie jest ładne tylko czy dobrze wykonane? moze autor nam to wyjaśni

b. chetnie wyjasnie, chodzilo mi o to "czy zdjecie samo w sobiejest ladne"