PDA

Zobacz pełną wersję : Akumulatorki CR-2 300 mAh?



ryjoslaw
27-09-2006, 01:01
Witam!
Czy ktoś używał tego wynalazku, zauważyłem je na allegro i mam pytanie czy takie coś zda egzamin? Mam wątpliwości ponieważ to bardzo mała pojemność i nie wiem ile aparat pochodzi na takich akumulatorkach. Jeżeli ktoś wie coś na ten temat proszę o porade. Z góry dziekuje. Poniżej zamieszczam link:

http://www.allegro.pl/item128102696_ladowarka_aku_cr_2_300mah_nowosc_w_e uropie_fv.html

ryjoslaw
27-09-2006, 14:14
Nikt nie jest w stanie mi pomóc?? :(

Fotos
04-10-2006, 11:31
A do czego Ci ten aku ? CR2 to raczej w analogach, litowa bateria starcza na dlugo i nie trzeba ladowac. Nie to co AA w kompaktach.

tadek
04-10-2006, 15:53
80 zeta to raczej drogo
widzilalem gdzies cos takiego taniej
jutro podjade do sklepu i dam znac

ryjoslaw
06-10-2006, 20:52
A do czego Ci ten aku ? CR2 to raczej w analogach, litowa bateria starcza na dlugo i nie trzeba ladowac. Nie to co AA w kompaktach.

Wiem że taka bateria litowa wystarcza na długo, ale są one dośc drogie. Myślałem że kupując takie akumulatory bedzie można je ładować i w ten sposób oszczędze trochę kaski. Tylko właśnie nie wiem jak to wygląda w praktyce bo porównując je z akumulatorkami AA lub AAA to te CR-2 są małej pojemności.


PS. tadek byłbym wdzięczny za takie informacje. I mam jeszcze pytanko, nie wiesz na jak dlugo wystarczają takie aku po naładowaniu?