PDA

Zobacz pełną wersję : [pawel] summer of music



Pawel
20-09-2006, 16:53
http://www.fotomusic.pl - wrzucilem galerie z festwalu summer of music - daft punk, maximo park, pet shop boys, amp fiddler, ian brown

pozdr

panek
20-09-2006, 17:21
podaj dokladniejszy link - odrazu do galeri , tak dla leniwych/ mnie

Pawel
20-09-2006, 22:53
jezeli nie masz ochoty na oglądanie to daj spokoj z klikaniem

Vitez
21-09-2006, 16:21
jezeli nie masz ochoty na oglądanie to daj spokoj z klikaniem

Grunt to "dobry" PR by zachecic ludzi do odwiedzin :? .
"Tu macie link, wali mnie to czy tam zajrzycie czy nie" ;) .

panek
21-09-2006, 16:43
Vitez ma racje ... zresztą - reklama dźwignią handlu..

Pawel
21-09-2006, 18:43
hehe zaraz poczytam tutaj o CEMie. Vitez rzecz w tym, że "panek" nie był na tyle zainteresowany zdjęciami, aby choc wejść na stronę.
nie da się zaserwować linku do galerii bo jest ich wiele i najłatwiej obejrzeć zdjęcia wybierając link jaki podałem. gdyby chciał zobaczyć fotki nie byłoby jego prośby.

panek nie gniewaj się, wiem że żyjemy w rytmie "pstrykamy, oglądamy, kasujemy" Byle szybciej, byle więcej, byle łatwiej.

DoMiNiQuE
21-09-2006, 19:05
Grunt to "dobry" PR by zachecic ludzi do odwiedzin :? .
"Tu macie link, wali mnie to czy tam zajrzycie czy nie" ;) .
A wujek dobra rada kliknal w ogole na link przed napisaniem pouczenia? Nie wydaje mnie sie ;) Przeciez po lewej stronie sa linki do galerii z poszczegolnych dni.
Fotki ok ..ale imprezka byle pewnie duzo ciekawsze :)

Vitez
21-09-2006, 19:07
Vitez rzecz w tym, że "panek" nie był na tyle zainteresowany zdjęciami, aby choc wejść na stronę.
nie da się zaserwować linku do galerii bo jest ich wiele i najłatwiej obejrzeć zdjęcia wybierając link jaki podałem. gdyby chciał zobaczyć fotki nie byłoby jego prośby.

Az tak dobrze znasz panka?
A znasz az tak dobrze mnie?
Bo teraz porozmawiajmy o mnie - ja MIALEM ochote na ogladanie zdjec, ale NIE MAM ochoty na wchodzenie na ogolne linki.
GDYBYS podal ladnie opisane linki do kilku(nastu) osobnych galerii to bys zachecil MNIE do ich obejrzenia.
A tak to dalem sobie spokoj z kliknieciem na link ogolny, mimo ze MIALEM ochote na obejrzenie zdjec. Wiec twoj tekst "jezeli nie masz ochoty na oglądanie to daj spokoj z klikaniem" zastosowany wobec moich personalnych motywow i odczuc jest falszywy, i jedyne co spowodowal - to czas przeszly w mojej wypowiedzi (zwracam uwage na slowko MIALEM).
Tak wiec widzac taka wypowiedz ewentualnego obserwatora twoich zdjec powiedz - jak sie czujesz?
Czy uwazasz ze stosowana przez ciebie taka taktyka "zachecania" do ogladania jest/byla/bedzie skuteczna?
Czy tez "e dziwni jacys jestescie, kto chce ten kliknie i obejrzy" ? :roll: .


A wujek dobra rada kliknal w ogole na link przed napisaniem pouczenia? Nie wydaje mnie sie ;)

Kliknal. Nie spodobalo sie. Jeszcze jakies pytania?

Pawel
21-09-2006, 20:01
podejrzewam, że Twoje personalne motywy zostały ukształtowane poprzez odwiedzanie w przeszłości bardzo dużej ilości stron zawierających kilkuminutowe intra, stron na których najtrudniej znaleźć to czego szukałeś.

będę trzymał się swojej wersji i bardzo mi przykro, że podanie ogólnego linka zniechęciło Ciebie. nie uważam, że musze znac "panka". wlaściwie nie chodziło o jego komentarz tylko o reakcję na oglądanie zdjęć -to co już mówiłem - "pstrykamy, oglądamy, kasujemy" Byle szybciej, byle więcej, byle łatwiej.

Skoro już tak analizujesz to całą akcje z zaproszeniem na stronę można przyrównać do sytuacji kiedy mówię, że zrobiłem fajne zdjęcia (zdjęcia z jakich jestem zadowolony ;) ) po czym mój rozmówca mówi "prześlij mi 3 sztuki na maila, bo nie mam czasu na Twoje wypociny"
wiesz bez obrazy, ale mam wrażenie że nie tędy droga i nie po to ten dział na forum.

Podsumowując każdy ma prawo oglądać strony w sposób jaki lubi najbardziej. prezentując swoje prace nie będę zabiegał o standardy McDonalda.

Vitez
21-09-2006, 20:10
podejrzewam, że Twoje personalne motywy zostały ukształtowane poprzez odwiedzanie w przeszłości bardzo dużej ilości stron zawierających kilkuminutowe intra, stron na których najtrudniej znaleźć to czego szukałeś.

Pudlo. Jak widze strone we fleszu to baaaardzo rzadko daje jej szanse na rozwiniecie intra. Jesli mi bardzo zalezy to uzywam 'skip intro' . Jak nie ma 'skip intro' to uzywam krzyzyka w prawym gronym rogu, niezaleznie od tego jak bardzo mi zalezy.

I jeszcze pytanko offtopiczne:
"Wychodząc na koncert zabieram aparat fotograficzny."

Zawsze pozwalaja ci wniesc czy zawsze wybierasz takie koncerty na ktorych nie powinni robic problemu z wniesieniem?

Pawel
21-09-2006, 20:18
zdaje się, że właśnie trafiłem. dokładnie o tym mówię, nie chciałeś zaglądać na stronę główną bo to zwiększa ilość "klików"
mam podobnie, dlatego ułożyłem swoją strone najprościej jak przyszło mi do głowy (strona główna->powrót i jest łatwiej niż serwowanie łamanych linków z każdą galerią)

dcl
08-10-2006, 22:18
ha a moje z summer of music sa tu:

http://www.clubbing.waw.pl/gallery2/main.php?g2_itemId=7453

oraz widze ze robimy zdjecia na tych samych koncertach :)

Pawel
10-10-2006, 19:06
fajnie ogladac te same zdjecia lecz zupelnie inne :)



oraz widze ze robimy zdjecia na tych samych koncertach :)
to do zobaczenia na free form ;)

dcl
11-10-2006, 15:29
jutro coldcut... :)
do zobaczenia :)