PDA

Zobacz pełną wersję : dwa pytania o S1



Wisnia
17-09-2006, 14:29
mam taki dylemat: chcialam kupic karte CF wiekszej pojemnosc niz 512 i nie wiem czy aparat 'przeczyta' np 1GB? w manualu mam tylko info ze obsluguje do 512.

druga sprawa to lampa (wiem, ze juz sporo bylo ale akurat nie znalazlam odpowiedzi na moj problem) - moja lampa kiedy chce wymusic jej otwarcie nie otwiera sie. trzeba ja lekko docisnac przy rownoczesny nacisnieciu przycisku wtedy dopiero 'łapie'. Ale potem okazuje sie ze nie chce sie zamknac. Zauwazylam, ze jest tak taki element plastikowy trzpień ktory sie blokuje. jak lekko go paznokciem dotkne to wyskakuje i lampa zaczyna dzialac prawidlowo.
Wiele razy widzialam na allegro aukcje S1 z uszkodzona mechanizmem lampy i tutaj widze ze niestety to slaby punkt tego aparatu. Ale nie wiem jak bardzo mam sie martwic. Moze komus juz zdarzylo sie taki cos i wie jak zaradzic. Albo moze podac namiary na serwis jakis w miare niedorgi w okolicy Gliwic, ktory moglby sie tym zajac.
Bede wiedzieczna za sugestie i pomoc :)

Pozdr

Sancho
20-09-2006, 06:19
Spokojnie możesz kupować 1GB kartę pamięci. Sam mam S1 z 1GB i śmiga aż miło.

trzepol
20-09-2006, 09:15
Ja mam 1 GB Sandisk Ultra 2 i czyta bez problemu ale uwazam ze to i tak za mala karta i na wiosne bede wsadzal 4 GB wiec bez obaw :)