PDA

Zobacz pełną wersję : Brak problemu z wyswietlaczem ;)



filip71
30-11-2004, 23:18
....i filmów tez się niestety nie da nagrać :wink:

Arkan
30-11-2004, 23:27
....szajs nie aparat :mrgreen: , a na dodatek coś klapie w środku po naciśnięciu migawki i na chwilę obraz w wizjerze gaśnie :wink:

filip71
30-11-2004, 23:34
SOLDIER41

na poważnie -
lustrzanki cyfrowe charakteryzują się tym, że obraz widziany w wizjerze jest tym co "widzi" obiektyw przenoszony przez system luster.
...i przez to, ekran LCD w każdej lustrzance cyfrowej służy tylko i wyłącznie do podglądu już wykonanych i zapisanych zdjęć na karcie w aparacie oraz do przeglądania MENU.

soldier41
30-11-2004, 23:45
Sorki za to pytanie troche sie spalilem przy nim ale wszystkiemu winna instrukcja a dokladniej strona 89 gdzie jest napisane jesli fotografujesz bez zblizenia oka do celownika to wchodzace przez niego swiatlo powoduje bledy w nastawie ekspozycji. aby tego uniknac zaslaniaj celewnik pokrywa ktora jest zamocowana na pasku nosnym aparatu troszeczke to zle zrozumialem i tak wyszlo sory za tego posta jesli ktos moze to prosze go skasowac bo ja nie moge lub nie wiem jak. Wielkie dzieki dla Tomka ze mnie oswiecil o co w tym chodzi. Pozdrawiam!!!

maku
01-12-2004, 01:06
Nic się nie łam.
W gruncie rzeczy nie o to chodzi by wszystko w tym temacie rozumieć. Najważniejsze jest w końcu to co Ci z tego wszystkiego wychodzi.
A instrukcje są już tak pisane że czasami naprawdę można zwątpić.
Ale o tym też już kiedyś tu było.

Pozdrawiam.

Vitez
01-12-2004, 04:38
Może hazan powinien stworzyć dział humor :lol: ?

Calkiem dobry pomysl :D :twisted:

Spontan
01-12-2004, 15:52
;-)