PDA

Zobacz pełną wersję : Polska instrukcja do 20D - poszukuję.



kabe
29-11-2004, 19:28
:?: Witam forumowiczów. Przywiozłem z Nimiec 20D i w tym języku mam instrukcję.
Potrzebuję pilnie po polsku lub angielsku. Możliwe, ze na forum są na ten temat informacje.
Prosze Was o wskazanie gdzie znaleźć taką iformacje i plik *.pdf

Pozdrawiam,
Kabe

Chris
29-11-2004, 20:21
O kolego nie ma tak łatwo ...... LEŃ :!: :!: :mrgreen:

kabe
30-11-2004, 00:40
To tak się pomaga nowemu :(

MADNESS
30-11-2004, 00:46
Chetnie ci pomoge posiadam ja w pdf na swoim kompie podaj adres email to sprubuje ci ja puscic a jak nie przejdzie bo jest spora gabarytowo to podasz nr gg to ci ja przesle przez gg.
Odezwij sie na priv to sie zgadamy

Chris
30-11-2004, 01:09
To tak się pomaga nowemu :(

a Nowy nie umie korzystac z wyszukiwarki tylko na latwizne :?: :lol:

Vitez
30-11-2004, 09:17
To tak się pomaga nowemu :(

Nowy niech sobie sam pomoze chociazby przegladajac tytuly watkow w podforum Canon dSLR w ktorym sam napisal posta.
Ogolna zasada wszelkich forow czy grup dyskusyjnych: jestes nowy? NAJPIERW przejrzyj, poswiec troche czasu na przeszukanie forum/grupy czy nie ma tego co szukasz gdzies w archiwum, i dopiero pozniej pytaj.
Przejrzyj tytuly watkow w tym podforum - znajdziesz bez problemu to czego szukasz - nie musiales pisac nowego watku :?

kabe
30-11-2004, 15:42
Dzięki, ale strasznie marudzicie. :roll: :lol: A Tobie MADNESS :lol: dziękuję specjalnie.
Jakby trudno było sobie wyobrazić, że jak się ma w ręku kompletnie nowego 20D to można troszkę stracić głowę.
Dotąd byłem użytkownikiem wyłącznie Nikonów, teraz przesiadłem się na Canona stąd dodatkowe emocje.
Dzięki za pomoc. Juz znalazłem na Forum odpowiednie linki.
Zamierzam 20D trochę pomoczyć czyli ponurkować z obudową - jak nazbieram trochę doświadczeń z cyfrówką to chętnie się z Wami podzielę. Jak to wychodziło z analogowym Nikonem można zobaczyć na mojej stronie:
http://republika.pl/buchowiczkrzysztof/index2.htm
Zapraszam Forumowiczów

darpla
28-12-2004, 01:35
trzeba troche posiedzieć. Zdecydowanie na tym forum